جورج فلوید اعتراض به روز رسانی: بایدن می گوید در سراسر کشور تظاهرات ‘کاملا آمریکایی’

مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید دیده می شود در یک ویدیو دوخته پایین توسط یک افسر پلیس است که بعد از درگذشت باعث شده است که خشم در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده است. چه آغاز شده به عنوان اغلب تظاهرات مسالمت آمیز پیش از آن در هفته تبدیل شد به هرج و مرج.

رهبران شهر باید التماس کرد با جوامع به صدای خشم و انزجار خود را در شیوه ای قانونی, اما گسترده تشدید اعتراضات ادامه داد: شب جمعه به شنبه.

در پی فلوید مرگ و قتل و طرح اتهامات واصل شده اند در برابر درک چوین یکی از چهار افسر در صحنه همه آنها از کار اخراج شده است. وزارت دادگستری گفت: یک تحقیق کامل این حادثه را یک “اولویت است.”

دادستان گفت: چوین دیده می شود در این ویدئو با فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید را گردن او زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه از جمله برای دو دقیقه و 53 ثانیه زمانی که فلوید بی توجه بود.

این داستان به روز خواهد شد در طول روز است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. تمامی زمان ها شرق.

3:39 a. m.: هدف به طور موقت می بندد 175 فروشگاه در 13 ایالت با توجه به اعتراضات

هدف جدید منتشر شد بیانیه اواخر شنبه شب اعلام خواهد شد که آنها به طور موقت بسته شدن 175 فروشگاه با توجه به ادامه تظاهرات.

آنها را بسته 71 فروشگاه در مینه سوتا; 49 فروشگاه در کالیفرنیا; چهار فروشگاه در کلرادو; دو فروشگاه در گرجستان; هفت فروشگاه در ایلینوی; یک فروشگاه در میشیگان; پنج فروشگاه در میسوری; 12 فروشگاه در نیویورک; یک فروشگاه در نبراسکا; هشت فروشگاه در اورگان; چهار فروشگاه در پنسیلوانیا; نه فروشگاه در تگزاس; و دو فروشگاه در ویسکانسین.

اعضای تیم نهفته تعطیلی فروشگاه پرداخت خواهد شد و تا 14 روز از ساعت برنامه ریزی شده در فروشگاه تعطیلی از جمله COVID-19 حق بیمه پرداخت.

2:43 صبح: هیچ غیر نظامی و یا افسر صدمات به عنوان ‘ده’ دستگیر و در مینیاپولیس

مینه سوتا را کمیسر اصلاحات می گوید آنها هنوز هم در حال کار کردن برای نهایی کردن کل بازداشت اعداد از یک شبه اما که به دانش خود را ده ها تن دستگیر شده بود توسط 10 p. m. به وقت محلی.

کمیسر پل Schnell گفت: “واکنش سریع تیم” مشغول به کار بودند به شکستن گروه های کوچک هنوز هم رومینگ خیابان مینیاپولیس یک شبه.

آنها گزارش شده بدون آسیب در میان مردم در خیابان ها و همچنین در پاسخ به افسران.

مقامات shutdown عمده بزرگراه در شهر و بسته کردن کلید مسیرهای بین مینیاپولیس و سنت پل برای جلوگیری از گروه های در حال حرکت بین دو شهر. پلیس خط مسدود فورد پل پارک وی.

آن را بسیار متفاوت از شب نسبت به آنچه اتفاق افتاده است در روز جمعه در مینیاپولیس. مقامات محلی میگویند اجرای قانون پاسخ خواهد بود به طرز محسوسی متفاوت است و به نظر می رسد که تاکتیک های جدید همراه با بیشتر نیروی انسانی مشغول به کار بود.

مقامات راه اندازی یک عملیات تهاجمی برای متفرق کردن جمعیت از صدها نفر که جمع آوری در اطراف حوزه 5 اداره پلیس. پنج شنبه, معترضان سوخته حوزه 3 بخش به زمین. حدود 40 دقیقه بعد از روز شنبه 8 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شد, پلیس ضد شورش به نظر می رسید به نظر می رسد از هر جهت ده ها تن آمدن از اتوبوس های شهر و استقرار flashbangs و گاز اشک آور.

“من اعتقاد دارم که امشب رفت به مراتب بهتر از حد انتظار” Schnell گفت. به نام او شنبه شب تلاش برای روشن شدن جمعیت تظاهرکنندگان یک “قاطع و قوی عمل است.”

پاسخ قطعا ظاهر تهاجمی تر از شب های قبل و به نظر می رسد که موفق بوده اند در کمک به مقامات بازپس خیابان های شهرهای دوقلو.

وجود دارد هیچ اصلی آتش سوزی مانند آنهایی که سوخته در روز قبل از. حال سؤال این است که چه خواهد شد و یکشنبه را به این شهر است. پلیس اعتقاد آنها به “کشیده شده یک خط” ساخته شده و پیشرفت است.

گفت: کمیسر: “ما در این کار تا زمانی که این خطاب است. احساس نمی کنیم که ما از این نشده است. ما شاهد این نوع مسائل رخ داده در سراسر کشور.”

2:02 صبح: آتلانتا بازداشت 70 نفر اکثریت معترضان در حال حاضر پراکنده

آتلانتا پلیس با صدور بیانیه ای گفت که آنها دیگر هر کار عمده حوادث و اکثریت قریب به اتفاق معترضان را پراکنده.

در مجموع 70 نفر دستگیر شده اند شنبه شب به صبح روز یکشنبه.

“همانطور که از 1:30 صبح APD افسران کار نمی کند هر گونه حوادث بزرگ و به نظر می رسد که اکثریت قریب به اتفاق معترضان پراکنده بود. افسران بازداشت 70 نفر شنبه شب به صبح روز یکشنبه” به APD در بیانیه ای گفت:.

1:42 صبح: دنور مقامات دستگیری 18 تن سهولت از قبلی دو شب

دنور مقامات می گویند یک حکومت نظامی کمک نگه داشتن دوشنبه شب تظاهرات در اطراف ساختمان مجلس ایالت بسیار آرام تر از قبلی دو شب هنگامی که کسب و کار شهر و ساختمان های دولتی در زمان آسیب قابل توجه است.

“ما در این مورد جدی. این بود که بازی به بازی می شود. زندگی در خطر بود. بسیار جدی صدمه به اموال در خطر است. ما نمی خواهید به آن را دوباره در این شهر” دنور شهردار مایکل Hancock گفت: ABC News’ دنور وابسته KMGH. “ما به معنای این حکومت نظامی. ما ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن آن درآمده است.”

دنور رئیس پلیس گفت KMGH که گروه بازداشت 18 نفر شنبه شب از جمله یک مرد به اتهام حمل این تفنگ به طور غیر قانونی.

در طول روز و شب چندین درگیری درگیری میان پلیس و معترضان که ساخته شده موقت موانع و تنظیم آنها را بر روی آتش پلیس ضد شورش پیشرفته شلیک teargas برای روشن شدن خیابان. یک زن بود گزارش شات در محدوده نقطه خالی در پشت توسط یک افسر شلیک فلفل توپ گرد و چندین خودرو نیز سوخته است.

چیزهایی که عمدتا آرام و در حال حاضر با چند باقی مانده معترضان و پلیس در خیابان. دنور حکومت نظامی است که در اثر تا 5 صبح به وقت محلی و دوباره در شب یکشنبه.

1:34 a. m.: شهردار هوستون می گوید جورج فلوید بدن را بازگشت به هوستون

هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: بدن از هوستون بومی جورج فلوید را به بازگشت به این شهر است.

ترنر صحبت به جامعه در اواخر بعد از ظهر شنبه و تشویق مردم به تظاهرات مسالمت آمیز پس از غارت گزارش شد در شب اول.

“این است که خانه ما. این همان شهر است که جورج فلوید بزرگ شده,” ترنر گفت. “و بدن خود خواهد بود و از بازگشت به این شهر است. به شهر خود است.”

Fort Bend یادبود برنامه ریزی مرکز در Rosharon تگزاس, نوشته شده در بروشور در Facebook با یک عکس از فلوید بیان مقدمات مراسم تشییع جنازه آینده هستند.

فلوید خانواده و وکلای هنوز به تایید مقدمات مراسم تشییع جنازه برای 46 سال.

“تمرکز نیاز به حمایت و نشاط بخشی ، و این چیزی است که من می خواهم به نگه داشتن آوردن این گفتگو به. جورج فلوید. آن را در مورد این افراد دیگر که نمی خواهد یک لحظه. آن را در مورد جورج فلوید و عدالت برای جورج فلوید گفت:” ترنر.

1:12 صبح: تظاهرات کوه در فرگوسن میسوری

فرگوسن, میسوری,, امشب, گرفته, خشونت به نوبه خود به عنوان معترضان تخریب اداره پلیس.

قابل توجه فرگوسن مرکز مدنی از ناآرامی های سال 2014 پس از کشنده تیراندازی پلیس از مایک براون توسط پلیس Darrel ویلسون.

هر St. Louis County Police Department, همه غیر ضروری پرسنل شده اند تخلیه در اداره پلیس فرگوسن.

فرماندار میسوری مایک کشیش بخش اعلام وضعیت اضطراری در اواخر شنبه و فعال میسوری گارد ملی به آماده برای کمک به.

در مجموع دو افسر زخمی شدند و حمل و نقل به بیمارستان در حالی که دو نفر دیگر تحت درمان قرار گرفتند در صحنه به صورت جزئی زخمی.

جمعیت در حال حاضر پراکنده و افسران ادامه خواهد گشت ،

12:53 صبح: Miami-Dade دستگیری 38 نفر تعلیق همه خدمات حمل و نقل در روز یکشنبه

میامی-Dade اداره پلیس اعلام کرده اند که 38 نفر دستگیر شده اند که تا کنون بعد از Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez امضا محلی وضعیت اضطراری اعلام سفارش یک حکومت نظامی قرار گرفت که در 10 p. m. شب گذشته تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه پس از برخی از معترضان شروع به سوختن ماشین پلیس در میامی ایستگاه پلیس.

وزارت حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار میکند نیز به حالت تعلیق در تمام میامی-Dade خدمات حمل و نقل در سهشنبه, مارس 31 از جمله Metrorail, Metromover و Metrobus. این تصمیم در فراوانی از احتیاط و برای اطمینان از ایمنی از تمام مسافران و کارکنان بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Miami-Dade County است.

12:46 صبح: بایدن انتشار بیانیه ای در تظاهرات خواستار درک اما هشدار علیه ‘نیازی تخریب’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منتشر شد یک کاغذ بیانیه درست پس از نیمه شب, شرق, در ادامه ناآرامی ها و اعتراضات در حال حاضر آوردن چندین شهرستانها عمده آمریکا اصرار درک درستی از این واقعه بسیاری از مردم از رنگ در امریکا روبرو هستند در پی جورج فلوید مرگ بلکه صحبت کردن در برابر “نیازی تخریب” است که بازی به عنوان یک نتیجه از تظاهرات.

“این چند روز گذشته سر گذاشته اند که ما یک ملت خشمگین در بی عدالتی است. هر فرد از وجدان می توانید درک rawness از تروما مردم رنگ تجربه در این کشور از روزانه indignities به افراطی خشونت ها مانند کشتار وحشتناک از جورج فلوید” بایدن نوشت.

“اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است. آن را کاملا واکنش آمریکا. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست. خشونت است که می تواند زندگی است. خشونت که جرات و کرکره کسب و کار است که در خدمت جامعه نیست,” او اضافه شده است.

این presumptive دموکراتیک نامزد همچنین افزود که این تظاهرات در جریان امشب نباید تحت الشعاع علت آنها در حال تلاش برای پیشبرد.

“عمل اعتراض هرگز نباید اجازه داده شود تحت الشعاع دلیل ما اعتراض. آن را نمی باید درایو را از مردم دور از just cause که اعتراض است که به منظور پیشبرد” بایدن نوشت.

بایدن همچنین اذعان گسترده درد در سراسر کشور نه تنها از درد فلوید مرگ اما از coronavirus نیز مربوط به احساس غم و اندوه اما التماس کشور را به استفاده از زمان خشم به “وادار ملت ما در سراسر این آشفته آستانه به مرحله بعدی پیشرفت شمول و فرصت را برای ما دموکراسی است.”

“من می دانم که وجود دارد مردم در سراسر این کشور رنج می برند که امشب. درد و رنج از دست دادن عزیزان به غیر قابل تحمل شرایطی مانند فلوید خانواده و یا به این ویروس است که هنوز گیج ملت ما. رنج و مشکلات اقتصادی که آیا با توجه به COVID-19 یا تثبیت نابرابری در سیستم ما. و من می دانم که غم و اندوه که تاریک و عمیق ممکن است در زمان احساس بیش از حد سنگین به خرس می شود.”

“من می دانم.”

“و من هم می دانم که تنها راه به تحمل آن است به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف. پس امشب من درخواست آمریکا برای پیوستن به من — و نه در انکار درد ما و یا پوشش آن بیش از– اما استفاده از آن برای وادار ملت ما در سراسر این آشفته آستانه به مرحله بعدی پیشرفت شمول و فرصت را برای ما دموکراسی است.”

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد ما را نابود. ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به شکست ما” بیانیه ای گفت:.

بایدن همچنین متعهد در صورت انتخاب به کمک به یک گفتگو در مورد مسائل است که باعث شده جریان ناآرامی و اشاره دوباره اخیر خود در گفتگو با جورج فلوید خانواده و وعده او برای اطمینان از مرگ او نمی خواهد فقط یک “هشتگ.”

“به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش خواهد داد. من را حفظ خواهد کرد تعهد من به جورج برادر Philonise که جورج نمی خواهد فقط یک برچسب. ما باید و رسیدن به یک محل که در آن هر کس صرف نظر از نژاد معتقد است که “برای حفاظت و خدمت’ به معنی محافظت و خدمت به آنها” بایدن نوشت.

“لطفا ایمن ماندن. لطفا مراقبت از هر یک از دیگر,” او اضافه شده در پایان بیانیه خود را.

12:39 a. m.: لس آنجلس مسائل اجباری منع رفت و آمد برای کل شهرستان

اداره پلیس لس آنجلس است و با صدور اجباری منع رفت و آمد از 8 p. m. به 5:30 صبح برای کل شهر است. هیچ کس مجاز در خیابان ها و افراد موجود در تخلف از این دستور به موضوع بازداشت.

پلیس لس آنجلس در ابتدا صادر مقررات منع رفت و آمد به مرکز شهر از شهر اما در حال حاضر گسترش آن را شامل تمام شهرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>