جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: Derek چوین نقل مکان کرد و به زندان ایالتی

مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در روز یادبود پس از او دوخته بود توسط یک سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است موجب خشم و اعتراض در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده است.

گارد ملی فعال شده است در واشنگتن دی سی و 17 متحده: Colorado, گرجستان, کنتاکی, مینه سوتا, اوهایو, تنسی, تگزاس, Washington, Wisconsin, یوتا, داکوتای شمالی, کالیفرنیا, Missouri, ویرجینیا, کانزاس, ایلینوی و نوادا.

در پی فلوید مرگ و قتل و طرح اتهامات واصل شده اند در برابر درک چوین افسر که دادستان ها می گویند خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. چوین و سه تن دیگر از ماموران در صحنه اخراج شده اند. وزارت دادگستری در حال بررسی است.

آخرین اخبار:

 • تعداد بازداشت بالا 4,100 اما در برخی از شهرستانها تظاهرات آرام تر
 • ادامه اعتراضات در مینیاپولیس, نیویورک, LA, DC, و در جای دیگر
 • تمام واشنگتن گارد ملی در حال حاضر فعال
 • درک چوین نقل مکان کرد و به زندان ایالتی
 • این داستان در حال به روز رسانی در طول روز است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی. تمامی زمان ها شرق.

  3:01 a. m.: 7 افسران پلیس بستری در بوستون 40 نفر دستگیر شدند

  به عنوان 3:00 صبح امروز بوستون اداره پلیس تایید کرده است که هفت مجروح افسران منتقل شده اند به بیمارستان با بسیاری از درمان در صحنه است. در مجموع 21 پلیس موبایل آسیب دیده اند و حدود 40 افراد تحت بازداشت در اعتراض. وضعیت فعال باقی می ماند و این تعداد در حال تغییر با توجه به BPD.

  2:22 صبح: Derek چوین نقل مکان کرد و به زندان ایالتی در Oak Park Heights, مینه سوتا

  Minnesota Department of Corrections کمیسر پل Schnell تایید کرده است که درک چوین افسر متهم به قتل جورج فلوید است که در حال حاضر در بازداشت در زندان ایالتی در Oak Park Heights, مینه سوتا است.

  Hennepin County Sheriff دیوید Hutchison درخواست به او حرکت می کند بیش از نگرانی در مورد تعداد زیادی از مردم که احتمالا می تواند به رزرو Hennepin County Jail امشب و نگرانی بیش از COVID-19.

  چوین دادگاه تاریخ نیز بوده است به عقب رانده هفته آینده دوشنبه, ژوئن 8 در 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی.

  1:40 صبح: در چندین شهر معترضان و پلیس به اشتراک گذاری یک آغوش

  اگر چه روز یکشنبه تظاهرات شامل خیلی از غارت و خشونت از هفته گذشته در تظاهرات علائم وجود دارد در سراسر کشور است که روابط بین معترضان و پلیس شد گرم شدن.

  در اورلاندو فلوریدا, عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد دو افسر پلیس دست در دست با معترضین از طریق یک مانع است. یک ویدیو در توییتر نشان داد فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در میامی جدا کردن خود از امنیت خط به ارائه یک آغوش به یک زن نشسته بر روی یک روروک مخصوص بچه ها موتور که گفت: “من صبر و شکیبایی شما قدردانی” پس از سربازان باقی مانده است آرام هنگامی که معترضان با نزدیک شدن به آنها را.

  در جای دیگر در میامی تصویری نشان داد گروهی از معترضان خرد درب شیشه ای از یک رزومه آنها به عنوان آماده به غارت فروشگاه — تنها متوقف می شود توسط یک گروه از معترضان مسالمت آمیز که با تشکیل یک خط برای جلوگیری از ورود آنها تا زمانی که پلیس وارد شده و پراکنده کردند.

  در شهر نیویورک فولی مربع تشویق رفت تا در میان معترضان هنگامی که یک گروه از NYPD افسران در زمان زانو در یک همبستگی.

  در شهر اوکلاهما, دوربین نیز دستگیر معاونین کلانتر گرفتن زانو با برخی از بغل کردن معترضان در نزدیکی Oklahoma County Jail.

  و در فلینت میشیگان تصویری نشان داد Genesee County Sheriff کریس سوانسون گفتن جمعیت معترضان که او می خواهم دستور معاونان او به پایین خود را باطوم و او می خواست که به این مراسم “رژه نمی کردند.” جمعیت و سپس تحسین کلانتر و او را دعوت به پیوستن به ماه مارس است.

  1:12 صبح: کل واشنگتن گارد ملی در حال حاضر فعال

  کل واشنگتن گارد ملی فعال شده است, توسط, ارتش, منشی, رایان مک کارتی برای کمک به ایالات متحده در پارک پلیس در این شهر می گوید: استاد گروهبان کریگ زننده سخنگوی DC گارد ملی.

  نخست می گوید: نیروهای اضافی خواهد شد در غیر مسلح و در حمایت از نقش ایالات متحده در پارک پلیس که آنها را مجهز به محافظ ضد شورش.

  شب گذشته عناصر از سی گارد ملی فرستاده شد به پارک لافایت در مقابل کاخ سفید و به نشانه های دیگر در بازار ملی.

  ارتش, منشی, مسئول, d. C. گارد ملی به دلیل آن است که این کشور تنها federalized گارد ملی به دلیل آن است که اجرا شده توسط دولت فرماندار با توجه به این واقعیت است که این منطقه به یک دولت است.

  زننده نمی خواهد فاش تعداد اضافی guardsmen است که می تواند فعال, هر چند آسوشیتد پرس گفته است که تعدادی است که تصور می شود حدود 1200.

  به اندازه تمام سی گارد ملی است 3,400 پرسنل.

  12:41 صبح: ادامه درگیری ها در برخی از شهرستانها در حالی که دیگران بیشتر آرام

  بازداشت در روز یکشنبه تظاهرات رانده اند تعداد کل تظاهرکننده بازداشت به 4,100 معترضان در اوایل این هفته با توجه به آسوشیتد پرس.

  درگیری میان پلیس و معترضان ادامه داد: برای یک شب دیگر در بروکلین که در آن تظاهرکنندگان درگیری با ماموران بارکلی مرکز.

  در بوستون, یک SUV سوار را از طریق جمعیت از معترضان اما مقامات گفت: هیچ کس به نظر می رسد به طور جدی صدمه دیده است.

  در واشنگتن اعضای سرویس مارشال آمریکا و DEA عوامل نامیده می شدند برای کمک به سرباز گارد ملی در پاسخ به تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید یک بخش از عدالت رسمی گفت.

  در آتلانتا و دو افسر پلیس از کار اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول بازداشت دو دانشجوی کالج در طول شنبه شب شد. تصویری از این حادثه به نظر می رسد برای نشان دادن افسران تلآویو دو دانش آموزان به عنوان آنها نشسته در وسیله نقلیه خود را و سپس با زور و اجبار آنها را بکشید بیرون از ماشین.

  تظاهرات در شهرهای دیگر همچنان تا حد زیادی مسالمت آمیز در روز یکشنبه ، مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: معترضان “تا حد زیادی تعاونی” در دولت خود را. جمعیت زیادی احاطه شده دولت و کنگره آمریکا در دنور باقی ماند اما آرام و با توجه به گزارش.

  ABC News’ لوئیس مارتینز ویتنی لوید خواهد Gretzky و مارک Nathanson کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>