جورج فلوید تظاهرات راک, مینیاپولیس, مرگبار پس از دستگیری

ایالات متحده در شهر مینیاپولیس شد نیروبخش برای سومین شب به تظاهرات در روز پنج شنبه به عنوان خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی, مرد شدت یافته است.

فلوید درگذشت روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای چند دقیقه.

یک ویدیو از این حادثه نشان می دهد فلوید شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از رفتن حرکت با افسر زانو هنوز در Floyd گردن.

بیشتر:

چهار افسر درگیر شد و به سرعت اخراج اما فلوید خانواده رهبران جامعه و ساکنان خواستار دستگیری ساخته شود.

“این افسران باید آنها را دستگیر و در حال حاضر مردم می خواهند عدالت در حال حاضر” Philonese فلوید, برادر جورج گفت: سی ان ان در روز پنج شنبه صبح.

“آنها باید محکوم و مجازات مرگ” Philonese فلوید گفت.

گروه کوچکی از معترضان “اشغال” در فضای خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman به تقاضا اتهامات جنایی به چهار افسران درگیر است.

“ما در حال رفتن در هر نقطه تا زمانی که Mike Freeman prosecutes و اتهامات افسران” معترضان گفت: در Facebook تصویری زنده با حداقل یک چادر قرار داده تا در پیاده رو خارج از شهرستان دادستان خانه.

Minneapolis

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از خانه از Hennepin County وکیل Mike Freeman در اعتراض به مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد [اریک میلر/رویترز]

فریمن دفتر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه که از آن شده بود “شوکه و متاثر از آنچه به نظر می رسد در سال های اخیر تصویری”.

آن گفت: این امر یک تصمیم در تعقیب پس از آن را دریافت و تکمیل یافته های این تحقیقات توسط مینه سوتا اداره جنایی دلهره و اف بی آی است.

فریمن گفت: دفتر خود را از طریق مورد “را به عنوان به سرعت به عنوان کاملا به عنوان عدالت خواسته”.

“ما فقط نمی تواند با عجله این” فریمن گفت. “این باید درست انجام شود. لطفا به من و من به ایالات متحده وکیل زمان برای انجام این کار مناسب است و ما شما را به عدالت است.”

“نه عدالت بدون صلح’

صدها نفر در اعتراض دوشنبه و سه شنبه شب شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح”.

فلوید مرگ مقايسه شده است که اریک گارنر گزارشی مردی که در سال 2014 بعد از پلیس او را در یک سبد. برخی از جلب گذشته عبارت بودند از “من نمی توانم نفس بکشم”.

در حالی که اعتراضات در ابتدا بوده است و صلح آمیز آنها فرود به هرج و مرج با گزارش از غارت و آتش سوزی و خرابکاری.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور و غیر کشنده پرتابه برای متفرق کردن جمعیت.

رهبران جامعه در یکشنبه خواست معترضان به صلح آمیز باقی می ماند تا حد زیادی سرزنش گزارش از غارت و خرابکاری در “غیر خودی”.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا خارجی ها و یا خود ما مینیاپولیس ساکنان برای نابود کردن شهر ما” گفت: مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز.

“ما می خواهیم با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که مردم صدای آنها را شنیده بود در یک شیوه ای امن” او گفت: در یک کنفرانس خبری در کنار شهردار یعقوب فری.

Minneapolis

تظاهرات مخالفان جنگ در صحنه که در آن جورج فلوید, گزارشی مرد دوخته بود توسط یک افسر پلیس و دو زانو بر گردن او قبل از بعد از مرگ در بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده [اریک میلر/رویترز]

برای فری که به نام برای دستگیری این افسر که دوخته فلوید پایین گفت: این شهر خشم “نه تنها قابل فهم آن حق است”.

“آنچه ما دیده ایم بیش از دو روز گذشته و هيجان زده درگیری بیش از شب گذشته نتیجه بسیار ساخته شده است تا خشم و غم … است که ریشه دوانده در جامعه سیاه و سفید – نه فقط به خاطر اینکه از پنج دقیقه از ترسناک اما برای 400 سال است,” او گفت:.

مینه سوتا فرماندار تیم به نام Walz در آمریکا گارد ملی در روز پنج شنبه به حمایت از مقامات محلی به عنوان آنها آماده برای شب تظاهرات.

معترضان در حال حاضر شروع به جمع آوری در مینیاپولیس در روز پنج شنبه بعد از ظهر با چند اقدامات در حال وقوع در سراسر شهرستان با توجه به رهبران جامعه.

‘Yما خشونت را به ارمغان آورده است این مقاومت’

چندین فعالان برجسته و ستاره های ورزشی ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید مرگ و پشتیبانی برای کسانی که معترض.

سابق لیگ ملی فوتبال ستاره khezri که در زمان زانو طول سرود ملی ما در بازی های فوتبال در اعتراض به خشونت پلیس توییتی که “ما باید به مبارزه با عقب!”

“زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها منطقی واکنش” Kaepernick گفت: در حمایت از معترضان. “فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است.”

George Floyd

یادبود جورج فلوید است که دیده می شود در دومین روز از تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا [اردن Strowder/Anadolu Agency/گتی ایماژ]

در یک بیانیه مشترک در روز پنج شنبه, ما وکیل اریکا مک دونالد و FBI Special Agent مسئول راینر برندیس گفت که وزارت دادگستری ایالات متحده ساخته شده است که این تحقیقات فلوید به مرگ یک “اولویت”.

“این تحقیقات فدرال تعیین خواهد کرد که آیا اقدامات درگیر سابق, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران نقض قانون فدرال” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که در گذشته بوده است متهم به تحریک تنش های نژادی در روز پنج شنبه گفت که او و دولت او هستند “بسیار”.

او گفت: تصویری از فلوید بازداشت شد “بسیار تکان دهنده دید” اما او کاهش یافته است می گویند که آیا او اعتقاد داشت که افسران باید شارژ می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>