جورج Floyd: فرماندار مینه سوتا به طور کامل بسیج گارد ملی

کامل مینه سوتا گارد ملی فعال شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و پس از چهار شب از گاهی خشونت آمیز تظاهرات که در حال گسترش به دیگر شهرهای آمریکا پس از قتل یک مرد سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس که به زانو در گردن او.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz گفت: استقرار مورد نیاز بود چرا که خودی بودند با استفاده از این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید به گسترش هرج و مرج و انتظار دارد که شنبه شب اعتراضات به شدید ترین تا کنون.

بیشتر:

Walz گفت: همچنین با توجه به پتانسیل ارائه فدرال پلیس نظامی, اما او هشدار داد که حتی ممکن است به اندازه کافی.

“ما نمی باید اعداد” Walz گفت. “ما نمی توانیم دستگیری افراد هنگامی که ما در حال تلاش برای نگه داشتن زمین.”

Walz سرزنش بسیاری از تخریب در مینیاپولیس در شب جمعه خوبی سازمان یافته خارج از دولت محرکین که هدف این بود که برای “بی ثبات کردن جامعه مدنی”.

او گفت که به اعتقاد او “شدیدا کنترل” گروه خارج از آشوبگران برخی سفید supremacist گروه ها و کارتل های مواد مخدر بودند به سرزنش برای برخی از خشونت در مینیاپولیس اما او نمی دهد جزئیات پرسید که خبرنگاران. او گفت: به عنوان بسیاری از 80 درصد از کسانی که دستگیر شدند از خارج از دولت.

مینه سوتا گارد ملی و جنرال جان جنسن گفت: همه دولت guardsmen شده بود فعال و 2500 آنها خواهد بود بسیج ظهر. “این بدان معنی است که همه ما در” جنسن گفت.

در همین حال پنتاگون در روز شنبه دستور داد که ارتش برای قرار دادن نظامی واحدهای پلیس در حالت آماده باش به سر به شهرستان در اطلاع کوتاه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست با توجه به آسوشیتد پرس خبرگزاری با استناد به سه نفر با دانش مستقیم از دستورات است که نمی خواهم نام خود را استفاده می شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آماده سازی.

Protests Continue At Capitol In Denver In Aftermath To Death Of George Floyd

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده از جمله در شهر نیویورک و آتلانتا و واشنگتن دی سی و دنور [Michael Ciaglo/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

در سراسر کشور تظاهرات

مرگ در روز دوشنبه در مینیاپولیس جورج فلوید است تظاهراتهایی در برخی مسالمت آمیز و برخی از آنها خشونت آمیز در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور از جمله یکی در واشنگتن در روز جمعه.

از مینیاپولیس به شهر نیویورک و آتلانتا و واشنگتن تظاهرکنندگان خشمگین به خیابان ها ریختند بیش از درمان اقلیت توسط اجرای قانون است.

تظاهرات شکست برای چهارمین شب با وجود دادستان اعلام روز جمعه که پلیس درگیر در Floyd مرگ درک چوین دستگیر شده بود در سوم قتل درجه و طرح اتهامات.

گرافیک فیلم گرفته شده در یک ناظر را در تلفن همراه و به طور گسترده ای منتشر شده در اینترنت نشان می دهد 46 ساله Floyd – با چوین زانو فشرده خود را به گردن نفس نفس زدن برای هوا و بارها و بارها خوراکی, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که یک جمعیت از تماشاگران فریاد زد پلیس به او اجازه دهید تا.

سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند و در حال بررسی در ارتباط با روز دوشنبه حادثه که پرسیده که خشم و مدنی گفت به مدت طولانی پختند در مینیاپولیس و شهرستانها در سراسر کشور بیش مداوم تعصب نژادی در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

در دیترویت اواخر روز جمعه 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد مرده در یک تظاهرات توسط یک مظنون که اخراج از ورزش خودرو ابزار و سپس فرار کرد, رسانه های محلی گزارش. پلیس هیچ نظر فوری.

بسیاری از معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” و انجام برخی از نشانه هایی است که خواندن “پایان خشونت پلیس” و “من متوقف نخواهد شد فریاد تا زمانی که هر کس می تواند نفس کشیدن”.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان نیز پر از خیابان های شهر نیویورک بروکلین قصبه در نزدیکی مرکز بارکلیز عرصه است. پلیس مجهز به باتوم و اسپری فلفل ساخته شده نمرات بازداشت.

در پایین منهتن تظاهرکنندگان در “ما نمی توانیم نفس بکشیم” تجمع خواستار قانون به یاغی chokehold استفاده شده توسط یک افسر پلیس شهر در سال 2014 مرگ اریک گارنر که او نیز سیاه و سفید است.

A protester reacts while gathering with others outside the city hall in Minneapolis

تظاهرکنندگان خشمگین به خیابان ها ریختند بیش از درمان اقلیت با اجرای قانون[Carlos Barria/رویترز]

کاخ سفید تظاهرات

در واشنگتن DC پلیس و سرویس مخفی عوامل مستقر در نیروی در اطراف کاخ سفید قبل از ده ها تن از تظاهرکنندگان جمع شده در سراسر خیابان در میدان لافایت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل روز شنبه که او در حال تماشا اعتراض خود را از پنجره و اگر تظاهرکنندگان به حال نقض حصار “آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

“این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “بسیاری از عوامل سرویس مخفی فقط در حال انتظار برای عمل است.”

تهمت متهم واشنگتن DC شهردار موریل Bowser خود از امتناع از ارسال پلیس به کمک این سرویس اگر چه واشنگتن پست گزارش داد که شهرستان افسران را کمک به کنترل بعد از آن جمع آوری است.

دفتر شهردار و DC پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد یک هشدار از توییتر و محکومیت از دموکرات ها پس از ارسال نظر که “غارت منجر به تیراندازی” نشان می دهد معترضان که تبدیل به غارت و چپاول می تواند بعد از بر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>