جورج فلوید خانواده: او هرگز راه رفتن پایین راهرو – زنده

  • ایالات متحده شده است گریبانگیر توسط تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و خشونت پلیس در سراسر کشور.
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خشم رهبران مذهبی و معترضان برای رفتن به یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید و ایجاد یک عکس, فرصت, فقط چند دقیقه بعد از پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری بر مسالمت آمیز معترضان به روشن راه را برای نادر راه رفتن.
  • معترضان خواستار چهار افسران درگیر بود متهم در Floyd مرگ است. تا کنون تنها یک افسر سفید پوستی درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان مرد التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” – بازداشت شده است و اتهام روز جمعه سوم-قتل عمد و قتل نفس. بازرسان پزشکی باید حکم اعدام یک قتل.
  • کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس شده اند ملاقات با, در زمان بیش از حد زور توسط مقامات. روزنامه نگاران نیز هدفمند توسط پلیس. ماموران نیز زخمی در تظاهرات.
  • معترضان همچنان مصمم توسط حکومت و حضور آمریکا گارد ملی در برخی از شهرستانها. تا حد زیادی مسالمت آمیز اعتراضات خشونت تبدیل شد, با غارت و خرابکاری به عنوان شب خروشان ،

آخرین به روز رسانی:

شنبه, ژوئن 2

21:45 GMT – جورج فلوید خانواده صحبت می کند به رسانه ها

در احساسات درخواست مادر جورج فلوید دختر گفت: او می خواهد جهان را به یاد داشته باشید فلوید به عنوان یک مرد خوب است.

“من اینجا هستم تا برای جورج چرا که او خوب بود” Roxie واشنگتن گفت: بین اشک. “من اینجا هستم چون من می خواهم عدالت است.”

دختر خود را Gianna است که شش سال است.

“او یک مرد خوب, به عنوان یک پدر او بسیار” واشنگتن گفت: دختر خود را. “جیانی ندارد ، او هرگز راه رفتن پایین راهرو.”

21:30 به وقت تهران – سنای آمریکا خواهان بلوک لایحه محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن در تظاهرات

آمریکا خواهان مسدود دموکراتیک قطعنامه که باید محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از گاز و گلوله های لاستیکی علیه معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید است.

روز دوشنبه مقامات فدرال و پاک معترضان در نزدیکی کاخ سفید فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راهپیمایی از طریق مطرح برگزاری مقدس در خارج از سوار کردن کلیسا. و مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام نیروهای فدرال برای سرکوب ناآرامی راکد شده است که خشم و انزجار در میان معترضان.

Police begin to clear demonstrators gathered as they protest the death of George Floyd, Monday, June 1, 2020, near the White House in Washington. Floyd died after being restrained by Minneapolis polic

پلیس پاکسازی تظاهرکنندگان جمع شده در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. [Alex براندون/AP Photo]

20:30 به وقت تهران – Indianapolis شهردار گسترش حکومت نظامی برای 3 شب

Indianapolis,’ شهردار تمدید یک شبه حکومت نظامی به یک سوم شب.

شهردار جو Hogsett دفتر گفت: ماموران ادامه خواهد داد به استفاده از “آموزش و پرورش برای اولین بار” رویکرد قبل از دستگیری افرادی که نقض مقررات منع رفت و آمد اجرا خواهد شد از ساعت 9 روز شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه.

در طول مقررات منع رفت و آمد ساکنان می توانند سفر در خیابان های عمومی و یا در مگر اینکه آنها در حال سفر به طور مستقیم و یا از کار و شغل خود را شامل سفر به دنبال مراقبت های پزشکی و یا در حال فرار از خطر است.

20:25 GMT – نیوجرسی به تعمیرات اساسی پلیس در استفاده از زور دستورالعمل

با استناد به Floyd مرگ نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal گفت: دولت را به روز رسانی دستورالعمل های حاکم بر استفاده از زور توسط پلیس برای اولین بار در دو دهه گذشته حرکت خواهد کرد و نیاز به یک ایالت صدور مجوز برنامه برای همه افسران.

“به هزاران Jerseyans که مونتاژ مسالمت آمیز این هفته اجازه بدهید من روشن است: ما شما را بشنود ما دیدن شما, ما به شما احترام بگذارند ما به اشتراک بگذارید خشم خود را و ما تعهد خود را به تغییر” Grewal گفت: در یک کنفرانس خبری.

Protesters rally against the death in Minneapolis police custody of George Floyd, at Foley Square in the Manhattan borough of New York City, U.S., June 2, 2020. REUTERS/Mike Segar

تظاهرات و تجمع در برابر جورج فلوید در فولی مربع در منهتن قصبه شهر نیویورک آمریکا [مایک Segar/رویترز]

20:20 به وقت تهران – فرماندار تگزاس می گوید نمی خواهد به دنبال حمایت نظامی برای تظاهرات

فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: دولت نمی خواهد درخواست حمایت نظامی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استقرار سربازان در سراسر آمریکا برای مقابله با داعش است.

ابوت همچنین گفت که او نمی خواست به ارسال از اعضای گارد ملی تگزاس به منطقه کلمبیا روز پس از تظاهرات خشونت آمیز وجود دارد منجر به آتش سوزی نابود کسب و کار و استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری از جمله در اعتراض صلح آمیز.

20:15 به وقت تهران – دادستان کل آمریکا خواست معترضان را به عقب رانده شود

دادستان کل آمریکا ویلیام بر شخصا خواسته معترضان را به عقب رانده شود از واشنگتن لافایت مربع واشنگتن پست گزارش داد, فقط, قبل از تهمت صحبت از کاخ سفید باغ گل رز.

Washington protest

تظاهرکنندگان پیاده روی در مرکز شهر واشنگتن در نزدیکی کاخ سفید به تظاهرات ادامه بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید, در, واشنگتن, ایالات متحده [Jonathan ارنست/رویترز]

پس از مختصر بیان در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت خارج از کاخ سفید با سنگین جزئیات امنیتی در سراسر لافایت مربع به سنت جان کلیسای اسقفی که در آن او متوقف شد و در مقابل سوار کردن ویندوز و برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای دوربین های قبل از رفتن به کاخ سفید است.

واشنگتن پست گزارش داد که بر درخواست در مورد هل دادن به عقب معترضان از میدان پس از پیدا کردن یک تصمیم قبلی به گسترش محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید شده بود پس از عمل است.

20:10 GMT – Facebook کارکنان اعتصاب, زوکربرگ دفاع در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل کارکنان گفته که او ایستاده بود با تصمیم خود را به چالش التهابی پست های مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع کرده است.

یک گروه از Facebook کارکنان – تقریبا همه آنها کار در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس – پیاده کردن کار در روز دوشنبه.

آنها شکایت این شرکت باید در عمل در برابر تهمت پست ها در مورد تظاهرات حاوی عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

زوکربرگ گفت: کارکنان Facebook تا به حال انجام یک بررسی کامل و درست بود به ترک پست بلامنازع یک سخنگوی شرکت گفت. او گفت: زوکربرگ همچنین اذعان کرد این تصمیم ناراحت بود بسیاری از افراد مشغول به کار در این شرکت است.

19:25 GMT – مینه سوتا فایل حقوق شکایت علیه پلیس در Floyd مرگ: زندگی

ایالت مینه سوتا در زمینه حقوق بشر شکایت علیه مینیاپولیس اداره پلیس در مرگ جورج فلوید.

فرماندار Tim Walz و مینه سوتا گروه حقوق بشر اعلام کرد این پرونده در یک کنفرانس خبری.

گروه اجرا دولت قانون حقوق بشر به خصوص آن را به عنوان امر به تبعیض در اشتغال و مسکن و آموزش و پرورش عمومی و امکانات رفاهی و خدمات عمومی است. میانجیگری یکی از اولین-انتخاب ابزار و اما در مورد این فایل می تواند منجر به فولر تحقیقات و گاهی تا پایان در دادخواهی.

این تحقیقات را بررسی خواهد کرد که” بخش سیاست, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته برای تعیین اگر آنها درگیر سیستماتیک تبعیض آمیز شیوه های” Walz می گوید.

مینیاپولیس اداره پلیس مواجه شده است و چند دهه از اتهامات خشونت و تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها حتی در درون گروه خود را. منتقدان می گویند فرهنگ آن در برابر تغییر با وجود ارتفاع Medaria Arradondo به عنوان اولین سیاه, رئیس پلیس در سال 2017.

Arradondo خود را در میان پنج سیاه افسران اداره پلیس شکایت کرد در سال 2007 بیش از اتهام تبعیض در تبلیغات پرداخت و نظم و انضباط. آنها گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که این گروه تا به حال سابقه تحمل نژادپرستی و تبعیض است. این شهر در نهایت حل و فصل دعوی در دادگاه برای $740,000.

18:41 GMT – اوهایو ایران سناتور می گوید: ارتش نباید از ارسال به دولت

اوهایو سناتور جمهوری خواه روز سه شنبه گفت: آمریکا نباید فرستاده شده به خانه خود دولت است.

“است که باید در محلی تصمیم گفت:” راب پورتمن زندگی می کند که در منطقه سین سیناتی. “این باید چه شهرداران و فرمانداران می خواهم … من نمی بینم که اتفاق می افتد در حال حاضر. … گارد ملی قطعا در اوهایو است که قادر به دست زدن به این وضعیت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است تعهد به ارسال ارتش به متحده برای سرکوب تظاهرات قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس اگر مقامات دولتی نمی بازگرداندن نظم است.

سوال به شدت توسط اوهایو خبرنگاران در مورد رئیس جمهور های اخیر اقدامات و شعارهای پورتمن گفت که او موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن در چنین موقعیت به عنوان تسریع فدرال پروب از آخرین مرگ یک نفر در بازداشتگاه پلیس و نیاز به توقف خشونت است.

“اما من معتقدم که او می تواند و باید انجام بیشتر … شما می دانید که کلمات مهم است. و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال برافروختن این وضعیت” پورتمن گفت. “این یک زمان برای درمان, آن زمان همه چیز آرام بنابراین ما می توانید یک گفت و گو. و من فکر می کنم که آنچه مورد نیاز است در حال حاضر.”

17:25 GMT – دموکرات طرح به قانون در پاسخ به جورج فلوید قتل

مجلس نمایندگان آمریکا سخنران نانسی پلوسی روز سه شنبه وعده داد قانون در دهها و دیگر مسائل مطرح شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید در حالی که دیگر نمایندگان مجلس هشدار داد در برابر استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده است.

آمریکا در حال خانههای گلی خالی طرح در تعدادی از موضوعات. اما پلوسی توصیف دهها مظنون را به عنوان یک “جهانی” موضوع “است که ما باید خلاص شدن از شر.”

“در عرض فقط یک زمان کوتاه … تصمیم گیری خواهد شد و من فکر می کنم مردم آمریکا خواهد بود به خوبی در خدمت” او گفت:.

پلوسی و دیگر دموکرات ها حمله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتراضات پس از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی استفاده می شد برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از خارج از کاخ سفید قبل از او راهپیمایی در منطقه و مطرح در یک کلیسا با کتاب مقدس.

17:02 GMT – بایدن سطح تاول حمله تهمت برای کلیسا عکس-op

در اولین عمده آدرس در هفته سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه وعده داده شده به “فن شعله های آتش نفرت” اگر رئيس جمهور انتخاب شد و به جای آن به دنبال “برای التیام نژادی زخم که به مدت طولانی گرفتار” ایالات متحده است.

بایدن دموکرات که به احتمال زیاد در صورت خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3, انتخابات, بود, خصوص رئیس جمهور تصمیم روز دوشنبه به ایستادن برای یک عکس در کنار یک کلیسای تاریخی سراسر از کاخ سفید پس از اجرای قانون مقامات اشک آور و گاز کشته معترضان برای روشن شدن این منطقه است.

“هنگامی که معترضان مسالمت آمیز پراکنده با دستور رئیس جمهور از آستان مردم را به کاخ سفید – با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش – در سفارش به مرحله عکس op در یک نجیب کلیسای ما می تواند بخشیده شود و اعتقاد داشتند که رئیس جمهور بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل می شود.”

اینجا بیشتر بخوانید.

16:50 GMT – فلوید عمومی یادبود viewings اعلام کرد

وکلای فلوید خانواده منتشر کرده اند جزئیات برای یادبود و تشییع جنازه برای Floyd

مینیاپولیس, مینه سوتا, یادبود:
تاریخ: چهار شنبه, ژوئن 4
زمان: 1 بعد از ظهر (18:00 GMT)

Raeford, کارولینای شمالی, مشاهده عمومی و یادبود:
تاریخ: چهار شنبه, ژوئن 6
زمان: مشاهده عمومی 11am – 1 بعد از ظهر (15:00-17:00 GMT)
یادبود 3 بعدازظهر (19:00 GMT)

Protestors gather near the makeshift memorial in honour of George Floyd marking one week anniversary of his death, on June 1, 2020 in Minneapolis, Minnesota. Major US cities -- convulsed by protests,

معترضان جمع آوری نزدیکی موقت یادبود به افتخار جورج فلوید مارک یک هفته سالگرد مرگ او در مینیاپولیس, مینه سوتا [Chandan Khanna/خبرگزاری فرانسه]

هوستون, تگزاس, عمومی مشاهده:
تاریخ: جمعه, ژوئن 8
زمان: 12 – 6pm CT (17:00 GMT-23:00 GMT)

هوستون, تگزاس, یادبود:
تاریخ: شنبه, ژوئن 9
زمان: 11am (16:00 GMT)

16:15 به وقت تهران – نیویورک را تحت شب مقررات منع رفت و آمد در تمام هفته

نیویورک شهردار تمدید یک 8pm مقررات منع رفت و آمد در تمام هفته به امید توقف تخریب که در ادامه یک شبه با وجود این شهرستان در تلاش برای متوقف کردن تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ از نوظهور به lawless ضرب وشتم.

“ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب” شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه به او اعلام کرد که یک 8pm-به-5صبح مقررات منع رفت و آمد را نگه دارید از طریق پنج شنبه.

این طرح پس از یک شب هنگامی که هرج و مرج را در میدتاون منهتن و برانکس.

روز دوشنبه یک تا 11 شب حکومت نظامی – اول این شهر در دهه موفق به جلوگیری از تخریب به عنوان گروه های از مردم شکست راه خود را به مغازه ها از جمله میسی گل سرسبد منهتن فروشگاه.

پلیس گفت: نزدیک به 700 نفر دستگیر شدند و چند تن از ماموران مجروح شدند در طول هرج و مرج دوشنبه شب و اوایل روز سه شنبه.

16:00 GMT – فرماندار ویرجینیا رد گارد ملی درخواست

ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم رد یک درخواست از وزیر دفاع علامت Esper به ارسال بین 3000 به 5000 دولت گارد ملی به واشنگتن به عنوان بخشی از نمایش عظیم از نیروی سازماندهی شده توسط برگ برنده دولت در پاسخ به تظاهرات خشونت آمیز با توجه به نرتهم است رئیس ستاد Clark, Mercer.

مرسر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرمانداران در تماس تلفنی روز شنبه که در آن رئیس جمهور گفت: اکثر فرمانداران شد “ضعیف” و نیاز به “تسلط” خیابان نقش مهمی در تصمیم گیری.

“رئیس جمهور به اظهارات فرمانداران افزایش نگرانی های ما در مورد چگونگی محافظت می شود,” او گفت:.

15:34 GMT – ایمان رهبران نگرانی تهمت عکس, op, اقدامات پلیس

رهبران مذهبی در واشنگتن, DC, باید همچنان به ابراز خشم و انزجار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op در تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی.

“من عصبانی هستم. رئيس جمهور نبود دعا هنگامی که او آمد به سنت جان و نه به عنوان شما فقط بیان او اذعان عذاب کشور ما در حال حاضر” اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص با سی ان ان گفت.

ویلتون گرگوری اسقف اعظم واشنگتن در ضمن تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی سفر به سنت جان پل دوم ملی حرم در روز سه شنبه.

“من آن را گیج کننده و قابل سرزنش است که هر کاتولیک امکانات اجازه می دهد خود را به طوری فجیع سوء استفاده و دستکاری در یک مد است که ما را نقض اصول مذهبی که با ما تماس بگیرید برای دفاع از حقوق همه مردم حتی کسانی که ما با آنها ممکن است اختلاف نظر دارند” گرگوری اولین آمریکایی آفریقایی تبار کاتولیک اسقف اعظم واشنگتن در بیانیه ای گفت.

“سنت پاپ ژان پل دوم بود سرسخت مدافع حقوق و کرامت انسان” وی افزود: “میراث خرس رنگی شاهد است که حقیقت است. او قطعا نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت است.”

15:30 به وقت تهران – صنعت موسیقی heavyweights نذر برای مشاهده “سیاه و سفید از سه شنبه”

صنعت موسیقی است که با خاموش کردن موسیقی در روز سه شنبه و تعلیق کسب و کار به عنوان معمول به تأمل و پیاده سازی تغییر در واکنش به مرگ جورج فلوید و قتل از دیگر مردم سیاه و سفید.

چندین بالا برچسب رکورد سازماندهی سیاه و سفید سه شنبه به خشونت فوران در سراسر جهان برانگیخته شده توسط Floyd مرگ و همچنین قتل Ahmaud Arbery و Breonna تیلور. MTV و شرط رفت و تاریک به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه (مقدار زمانی که یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن قبل از او درگذشت) در حمایت از زندگی ماده و نژادی و بی عدالتی است. موسیقی مبتنی بر شرکت های ملت زنده و همچنین ضبط آکادمی ارسال شده به رسانه های اجتماعی است که آنها برنامه ریزی برای حمایت و ایستادگی با جامعه سیاه و سفید.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:28 GMT – مینه سوتا دادستان کل کار به عنوان سریع که ممکن است در تصمیم گیری در هزینه های اضافی

مینه سوتا دادستان می گوید دادستان ها در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند برای تعیین اینکه آیا بیشتر خواهد بود اتهام علیه افسران درگیر در مرگ جورج فلوید, اما آنها نیز باید به کار با دقت و متد.

دادستان کل کیت الیسون منصوب شد منجر دادستان در مورد یکشنبه. او گفت: اخبار تلویزیون در برنامه صبح بخیر آمریکا روز سه شنبه که کسانی که مجرمیت پاسخگو خواهد بود.

Keith Eillison

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون پاسخ به سوالات در یک کنفرانس خبری در St Paul, Minnesota [فایل: جان Autey/پایونیر پرس/AP Photo]

الیسون می گوید با وجود این به طور گسترده ای مشاهده اطرافیان تصویری از فلوید لحظات پایانی موارد در برابر پلیس سخت است. وی با اشاره به مرگ فردی گری و Philando کاستیا و ضرب و شتم رادنی کینگ به عنوان نمونه از مواردی که قابل توجه تصویری از یک حادثه نیست منجر به محکومیت افسران.

الیسون نمی دهد یک جدول زمانی برای هر اتهامات جدید. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

15:18 GMT – رهبران دموکرات فشار به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی

فرماندار کانزاس لورا کلی می گوید که آوردن نظامی “به این ستیز لحظه” خواهد انجام بیش از آسیب خوب.

کلی در روز دوشنبه ابراز همدردی جورج فلوید خانواده, خانواده از دیگر افراد کشته شده توسط پلیس و مردم خشمگین با فلوید را “غم انگیز قتل”. او وعده داده شده به کار به آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

“ما نیاز به رهبران ما – از جمله خود من – به گوش دادن به کسانی که احساس تنها وسیله خود را از که شنیده بود را به خیابان ها در اعتراض به” کلی گفت: پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی به ایران اگر آنها نمی تمبر از خشونت.

“ما نیاز به تغییر سیستمیک نابرابری های ما را نادیده گرفته و برای بیش از حد طولانی است. ما باید برای متوقف کردن با تفرقه زبان و به جای آن گرد هم می آیند و آنچه حق برای دولت ما” کلی اضافه شده است.

او اشاره کرد که در کانزاس تظاهرات مسالمت آمیز است و وعده داده شده به همکاری نزدیک با مقامات محلی برای اطمینان از ایمنی عمومی.

شهردار موریل Bowser دموکراتیک شهردار واشنگتن دی سی در عین حال گفت: در سی ان ان روز سه شنبه که آن را نامناسب برای نظامی مورد استفاده قرار گیرد برای پلیس کار بر روی DC خیابان.

“ما فکر نمی کنم که فعال وظیفه نظامی باید مورد استفاده قرار گیرد در خیابان های آمریکا علیه آمریکایی,” او گفت:.

“این یک استفاده نامناسب از ما نظامی است. و ما باید پلیس در واشنگتن, DC. ما پلیس فدرال در واشنگتن, DC, تمرکز فدرال خواص است که مناسب استفاده کنید. پلیس پلیس قدرت و آوردن ارتش به انجام کار پلیس نامناسب است در هر ایالت در ایالات متحده آمریکا بدون رضایت فرماندار است و می توان آن نامناسب در واشنگتن, DC.”

تهمت و تهدید کرده است که برای استقرار نظامی اگر متحده را ندارد شدیدتر اقدامات برای سرکوب ناآرامی.

15:00 GMT – منطقه اطراف کاخ سفید مسدود

خیابان های اطراف کاخ سفید پیچیده بسته شدند صبح روز سه شنبه محافظت شده توسط یک مخلوط از افسران و ماموران اف بی آی.

یک شبه یک حصار ساخته شد در اطراف پارک لافایت و در امتداد خیابان 17 در خیابان پنسیلوانیا دو حوزه شده اند که نقاط کانونی برای تظاهرات.

The White House is visible behind a large security fence as uniformed Secret Service and FBI agents stand on the street in front of Lafayette Park in the morning hours in Washington, Tuesday, June 2,

کاخ سفید قابل مشاهده است در پشت بزرگ حصار امنیتی که لباس شخصی سرویس مخفی و ماموران اف بی آی ایستاده در خیابان در مقابل پارک لافایت در ساعت صبح در واشنگتن شنبه, ژوئن 2, 2020, درگیری بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اندرو بیلبائو) [آسوشیتد پرس]

A picture of George Floyd is posted on a boarded-up window, following national protests against his death in Minneapolis police custody, near the White House in Washington, D.C., U.S., June 1, 2020. R

یک عکس از جورج فلوید ارسال شده است در سوار کردن پنجره زیر ملی تظاهرات علیه مرگ او در مینیاپولیس بازداشت پلیس در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC [Jonathan ارنست/رویترز]

Demonstrators gather to protest the death of George Floyd, Monday, June 1, 2020, near the White House in Washington. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Evan Vu

تظاهرکنندگان جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن, DC. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس [اوان Vucci/AP Photo]

Trump bible

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس در طول یک فرصت عکس در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در میان جریان اعتراضات بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس [تام برنر/رویترز]

14:50 GMT – انسان به سرپناه به 70 معترضان

یک مرد در واشنگتن گفت او پناه حدود 70 معترضان در خانه خود همه شب پس از آنها گرفتار شدم بین خطوط پلیس پس از حکومت نظامی.

Rahul Dubey گفت WJLA-تلویزیون او نشسته بود در ایوان حدود 8:30 شب گذشته هنگامی که مأموران اجرای قانون شروع corralling معترضان در خیابان. او اجازه دهید برخی از نشستن با او و کمک به دیگران از طریق پشت کوچه اما این وضعیت پس از آن افزایش یافت که ماموران شروع به هل دادن معترضان به زمین و انتشار اسپری فلفل ایجاد یک “سونامی انسانی” است که آب گرفتگی به خانه اش.

“من حلق آویز بر روی نرده فریاد ‘در خانه! در خانه!'” او گفت واشنگتن پست.

افسران نیز منتشر اسپری فلفل از طریق پنجره پس از او بسته درب Dubey گفت WJLA-تلویزیون. معترضان در داخل خانه فریاد زد و شروع به ریختن آب و شیر را به چشم خود بود که قرمز توسط گاز اشک آور در یک صحنه او به عنوان “خالص ضرب وشتم”.

معترضان در سمت چپ صفحه اصلی پس از 6 صبح روز سه شنبه هنگامی که این منطقه مقررات منع رفت و آمد به پایان رسید.

14:45 GMT – St Louis پلیس اخراج در

پلیس سنت لوئیس می گویند ماموران مشخص شده ماشین پلیس از کار اخراج شدند در اوایل روز شنبه از یک ماشین اشغال شده توسط مشکوک غارتگران است.

این حادثه منجر به تعقیب و گریز به پایان رسید که در حومه جنینگز که در آن یکی از متهمان کشته شد. پلیس گفت که این حادثه جداگانه از یک تیراندازی حدود نیمه شب دوشنبه که در آن چهار سنت لوئیس ماموران به ضرب گلوله کشته و مجروح شدند.

این جنینگز تیراندازی زمانی آغاز شد که ماموران در یک مشخص شده ماشین پلیس در سمت شمال سنت لوئیس است که جستجو برای غارت مظنون شدند اخراج از مردان داخل خودرو, پلیس گفت:. که منجر به تعقیب و گریز به پایان رسید که در جنینگز فقط در شمال سنت لوئیس که سه مظنون bailed و یکی به ضرب گلوله کشته شد توسط St Louis County, افسر, پلیس گفت:.

یک مرد که تنها به 21 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است. پلیس گفت به مرد دیگری که در این خودرو بود دستگیر و یک سوم فرار کرد.

هیچ افسران مجروح شدند در جنینگز تیراندازی.

____________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش تظاهرات در آمریکا بیش مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. این است Laurin-ویتنی Gottbrath در لوئیزویل ،

در اینجا چند چیز را به گرفتن بر روی:

  • جورج فلوید, گزارشی 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین برای نزدیک به نه ساعت. فلوید شنیده می شود در یک تماشاچی ویدئو بارها و بارها شفاعت با ماموران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او در نهایت نهفته حرکت با افسر زانو هنوز در گردن او. شما می توانید اطلاعات در مورد حادثه مرگبار در اینجا.
  • چهار افسران درگیر در این حادثه از کار اخراج شدند. درک چوین سفید افسر که دوخته فلوید پایین, بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. معترضان خواهان سه نفر دیگر از افسران متهم می شود به عنوان به خوبی.
  • تظاهرات – برخی از خشونت – باید پس از فوران در سراسر کشور به تظاهرات زنان برای عدالت برای فلوید و همه غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

به روز رسانی از روز یکشنبه تظاهرات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>