جورج فلوید مرگ: فشارها برای ما افسران به اتهام

فشار نصب در ایالت مینه سوتا برای دادستان را به اتهام برابر مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در بازداشت است که منجر به مرگ جورج فلوید, گزارشی ،

“چیزی که ما دیدم یک مجازات بدون طناب” گفت: Leslie ردموند رئیس جمهور مینیاپولیس فصل از انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP).

“به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما انجام می شود در حال مرگ” ردموند به الجزیره. “ما می خواهیم به آنها را تحت پیگرد قانونی قرار.”

بیشتر:

Bridgett فلوید جورج خواهر گفت: ABC Good Morning America برنامه در روز چهارشنبه که او احساس می کند “کسانی که بچه ها باید در زندان قرار داده است”.

“آنها به قتل برادر من,” او گفت:.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری تکرار آن تماس در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه پرسیدن: “چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟”

وی افزود: “اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان در حال حاضر.”

“من نمی توانم نفس بکشم’

فلوید درگذشت در بیمارستان اواخر روز دوشنبه پس از درک چوین سفید افسر پلیس به زانو در 46 ساله را گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید داد بزنم و فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم.”

یک ویدیو از این حادثه نشان می دهد فلوید شفاعت با پلیس و در نهایت ظاهر می شود حرکت به عنوان افسر زانو باقی مانده در گردن او. تماشاگران شنیده می شود اصرار افسر به فلوید.

Medaria Arradondo شهر اولین, سیاه, رئیس پلیس سریعا اخراج چهار افسر درگیر یک حرکت رهبران جامعه اذعان کرد به عنوان “یک پیروزی” اما گفت: باید تنها گام اول است.

“من نمی خواهم به تضعیف چگونه از یک پیروزی از آن بود که رئیس Arradondo به آتش آن چهار افسران همان روز این فیلم نشان داده شد به” NAACP را ردموند گفت: برجسته است که در حالی که آن را تنها یک افسر که دوخته فلوید به زمین “همه آنها مسئول بودند و نقش داشتند”.

“گام بعدی” ردموند گفت که اتهامات که علیه چهار افسر – شناسایی به عنوان چوین توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng – هر دو به صورت محلی و فدرال.

“آنچه که ما شاهد تخطی از مردم و حقوق بشر” ردموند گفت. “انسانیت ما همواره رد شده است در خاک آمریکا.”

Protesters gather at the scene where George Floyd, an unarmed black man, was arrested by police officers before dying in hospital in Minneapolis, Minnesota, U.S. May 26, 2020. REUTERS/Eric Miller

تظاهرات مخالفان جنگ در صحنه که در آن جورج فلوید, گزارشی مرد دستگیر شده بود توسط ماموران پلیس قبل از مرگ در بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا [اریک میلر/رویترز]

مینه سوتا اداره جنایی نگران (BCA) و اف بی آی هر دو در حال بررسی این حادثه است.

Hennepin شهرستان دفتر دادستان است که مسئولیت رسیدگی به این پرونده گفت: در بیانیه ای که آن را “شوکه و متاثر از آنچه به نظر می رسد در سال های اخیر تصویری”.

آن اضافه شده است که پس از BCA و FBI در حال حاضر یافته های خود را, آن را به یک تصمیم در تعقیب.

“ما وعده کامل تسریع بررسی سازگار با تعهد مداوم ما به عدالت” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “هر شخص حق دارد به انصاف; هیچ فرد می ایستد بالاتر از قانون است.”

ردموند گفت: دیگر رهبران سیاه و سفید در حال هل دادن منابع به ریخت و به جامعه و برای افسران پلیس آموزش داده می شود توسط اعضای جامعه برای کمک به پل قطع او می گوید به مدت طولانی وجود داشته است.

جدید تصاویر و فیلم

مینیاپولیس اداره پلیس گفت: روز سه شنبه فلوید “از لحاظ فیزیکی در برابر افسران”.

تصاویر و فیلم های به دست آمده توسط CBS اخبار, نشان می دهد فلوید نشسته بر روی زمین با دست خود پشت سر خود را و سپس راه رفتن با پلیس خارج از قاب.

“دوربین های امنیتی دستگیر لحظات قبل از قتل #GeorgeFloyd ایم” برجسته حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی از فلوید ، “او به وضوح نه مقاومت در برابر دستگیری… پس چرا مینیاپولیس ماموران پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد است که در نهایت منجر به مرگ او؟! ما پاسخ تقاضا.”

معلوم نیست چه اتفاقی می افتد بین زمان فلوید و پلیس راه رفتن از قاب و زمانی که اطرافیان این ویدیو نشان می دهد یک افسر سنجاق فلوید را به زمین با زانو خود را.

افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه گفت: افسران خود را به همکاری با محققان و خواست “در حال حاضر زمان را به عجله به قضاوت”.

“نه عدالت بدون صلح’

خواستار عدالت برای فلوید را برای چندمین بار از سراسر کشور با صدها نفر از معترضان در نظر گرفتن خواسته های خود به خیابان مینیاپولیس.

در سه شنبه شب تظاهرکنندگان پر تقاطع که در آن فلوید دوخته بود پایین و شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح”. فلوید مرگ شده است مقایسه شده است که اریک گارنر گزارشی مردی که در سال 2014 پس از قرار گرفتن در سبد توسط پلیس شهر نیویورک و شفاعت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

تصویری از روز سه شنبه تظاهرات نشان داد که پلیس با استفاده از گاز اشک آور علیه برخی از معترضان که پیاده به پلیس حوزه. وجود دارد همچنین گزارش های غیر کشنده پرتابه اخراج شدن توسط پلیس. مقامات گفت: برخی از معترضان تخریب یک پنجره از حوزه و اسپری گرافیتی در پلیس وسایل نقلیه.

George Floyd

یک مرد دارای یک نشانه در حالی که معترض در نزدیکی منطقه ای که در آن جورج فلوید دوخته بود به زمین توسط پلیس [Kerem Yucel/خبرگزاری فرانسه]

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا خطاب فلوید مرگ برای اولین بار در بعد از ظهر چهارشنبه آن را “بسیار غم انگیز رویداد”.

“ما در حال رفتن به آن نگاه کنید و ما در حال رفتن به دریافت یک گزارش فردا زمانی که ما به عقب بر گردیم. و ما در حال رفتن به بسیار کامل گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول سفر به مرکز فضایی کندی در فلوریدا. “اما یک روز بسیار غم انگیز.”

فلوید مرگ است که در آخرین مورد یک مرد یا کشته شدن توسط پلیس و یا سابق اجرای قانون است.

اف بی آی نیز در تحقیقات اخیر در لوئیزویل کنتاکی و Glynn County, Georgia.

در کنتاکی 26 ساله Breonna تیلور کشته شد توسط پلیس در تاریخ 13 مارس به عنوان آنها در خدمت یک حکم در مبارزه با مواد مخدر بررسی است. پلیس گفت: آنها بازگشت آتش از تیلور دوست پسر, که گفت که او از کار اخراج شدند در دفاع از اعتقاد داشتند کسی که شکستن را به آپارتمان. بدون مواد مخدر پیدا شد.

در گرجستان, ایالات متحده وزارت دادگستری است با وزن جنایت نفرت اتهامات عنوان شده در فوریه 23 تیر اندازی مرگ 25 ساله Ahmaud Arbery یک مرد سیاه پوست کشته شده در حالی که در حال اجرا در یک عمدتا سفید محله. آن را در زمان بیش از دو ماه و ویروسی پلیس برای دستگیری گرگوری McMichael بازنشسته محقق در دفتر دادستان محلی و پسرش, تراویس هر دو آنها سفید است. این McMichaels ادعا کرد که آنها معتقد بودند Arbery درگیر شد در دزدی و او در مبارزه برای تراویس McMichael تفنگ. Arbery مادر گفت: او معتقد است پسرش بود فقط در یک تنه زدن.

با توجه به واشنگتن پست مهلک نیروی, پایگاه داده بیش از 1 ، 000 مردم شده است پلیس در سال گذشته است. با توجه به پایگاه داده, سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس در یک نامتناسب هستند.

افریقایی, بزرگسالان آمریکایی نزدیک به شش بار به احتمال زیاد به زندان یا زندانی از سفید بزرگسالان با توجه به صدور حکم ناظر پروژه ،

این نژادی و نابرابری افزایش داده به سیاه و سفید زندگی می کند که تاسیس شد در سال 2013 و به دنبال پایان دادن به خشونت های پلیس و ساخت قدرت محلی را به دخالت در خشونت های وارده در جوامع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>