غزه مساجد و مهد کودک بازگشایی مدارس: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • مساجد باید بازگشایی برای نماز روزانه در غزه. این محاصره ثبت 61 تایید موارد عفونت و مرگ در طول بحران بهداشت و درمان.

  • سوئد بالا اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت وجود دارد اتاق را برای بهبود در این کشور بحث برانگیز نرمتر روش برای مهار گسترش این رمان coronavirus.

  • بیش از 6.3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 380,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 106 ، 000 در ایالات متحده است. بیش از 2.7 میلیون نفر بهبود یافته اند از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 3

11:30 به وقت تهران – مساجد و مهد کودک بازگشایی مدارس در غزه

مساجد باید بازگشایی برای نماز روزانه و بازگشت کودکان به مدارس مهد کودک در کاهش coronavirus محدودیت در غزه.

این محاصره که مرزهای محکم و کنترل شده توسط اسرائیل و مصر ثبت کرده است 61 تایید عفونت موارد همه در قرنطینه امکانات و یک مورد مرگ در طول بحران بهداشت و درمان.

دو میلیون فلسطینی زندگی می کنند در غزه.

بیشتر:

11:15 به وقت تهران Novavax همکاران با قرارداد داروسازی برای COVID-19 واکسن تولید

ما بیوتکنولوژی شرکت Novavax Inc وارد شده به مقابله با قرارداد داروسازی AGC بیولوژیک برای تولید آن تجربی COVID-19 واکسن.

افزودنی جزء Novavax این واکسن است که می تواند کمک به افزایش پاسخ ایمنی بدن در برابر coronavirus خواهد بود تولید شده توسط بخش خصوصی برگزار شد AGC بیولوژیک قرارداد داروسازی گفت.

جایی که ما با یک coronavirus واکسن? (10:14)

11:00 GMT – اسپانیا به دنبال باز کردن به برخی از گردشگران خارجی از 22 ژوئن

اسپانیا در حال کار بر روی شروع و به تدریج تا گردشگران از کشورها در نظر گرفته امن تر در مبارزه با COVID-19 از 22 ژوئن گردشگری سخنگوی وزارت گفته است.

مادرید قبلا تنظیم ژوئیه 1 به عنوان تاریخ به بازگشایی مرزهای خود به گردشگری که حساب برای برخی از 12 درصد از اقتصاد کشور را پس از یک ماه-طولانی خاموش شدن به دلیل شیوع.

به طور جداگانه با وزیر خارجه Arancha Gonzalez Laya توییتی که آلمان خواهد آسانسور یک توصیه به اتباع خود برای جلوگیری از سفر به اسپانیا به عنوان به زودی به عنوان اسپانیا آسانسور محدودیت در مسافرت از خارج از کشور.

ترجمه: “با من سخن گفته اند @HeikoMaas وزیر امور خارجه آلمان, ما توافق کرده اند که به زودی به اسپانیا اجازه می دهد تا گردشگران برای ورود به کشور #آلمان را بلند توصیه برای سفر به اسپانیا” وزیر امور خارجه Arancha Gonzalez Laya در توییتر نوشت.

10:45 GMT – اتحادیه اروپا طبقه بندی coronavirus به عنوان سطح میانی تهدید به کارگران

کمیسیون اروپا تصمیم گرفته است برای طبقه بندی جدید کروناویروس به عنوان یک سطح میانی تهدید به کارگران یک حرکت است که اجازه می دهد تا کارفرمایان در اتحادیه اروپا برای اعمال کمتر سختگیرانه اقدامات ایمنی در محل کار از اگر این ویروس خطر تلقی شد.

این تصمیم ممکن است گسترده اقتصادی و پیامدهای بهداشتی به عنوان آن می تواند تاثیر بر شرکت در هزینه های به طور کامل راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار و ایمنی کارگران.

تحت اتحادیه اروپا قوانین جدید کروناویروس طبقه بندی شده به عنوان یک سطح-3 خطر در چهار سطح خطر لیست که در آن سطح 4 بالاترین است.

بخش هایی از اروپا سهولت coronavirus محدودیت به عنوان عفونت های جدید رها

10:30 به وقت تهران – اتریش بلند کردن اجسام coronavirus مرز چک با همه همسایگان نوار ایتالیا

اتریش بلند است همه coronavirusمربوط به مرز محدودیت ها از جمله قرنطينه برای تازه واردان از تمام کشورهای همسایه به جز ایتالیا که از روز شنبه وزیر خارجه الکساندر Schallenberg گفته است.

“ما بلند خواهد شد تمام coronavirusمربوط به مرز و چک های بهداشتی در رابطه با هفت کشورهای همسایه – کسانی که آلمان, Liechtenstein, Switzerland, اسلواکی, اسلوونی, جمهوری چک و مجارستان. ما در نتیجه بازگشت به قبل از تاج در مورد وضعیت این کشور گفت:” در یک کنفرانس خبری.

10:15 GMT – پوتین کاهش انگلیسی, دعوت به شرکت در coronavirus نشست: کرملین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قصد ندارد برای شرکت در اجلاس ممکن است coronavirus واکسن در حال سازماندهی شده توسط دولت بریتانیا در این هفته سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفته است.

پوتین دریافت دعوت نامه برای شرکت در این اجلاس از نخست وزیر بوریس جانسون هفته گذشته کرملین گفته بود.

به جای برنامه ریزی شده در ژوئن 4, جهانی واکسن اجلاس سال 2020 طراحی شده است برای بسیج منابع مورد نیاز برای اطمینان جهانی در دسترس بودن واکسن در برابر رمان coronavirus.

Russian President Putin delivers a televised address to the nation about the coronavirus disease outbreak, outside Moscow

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دریافت دعوت نامه برای شرکت در این اجلاس از نخست وزیر بوریس جانسون در هفته گذشته [فایل: مهر]

10:00 GMT – سوئد باید انجام شود بیشتر برای مبارزه با کروناویروس بهداشت رئیس می گوید:

سوئد باید انجام شود بیشتر برای مبارزه با کروناویروس و جلوگیری از بسیار بالاتر ملی COVID-19 مرگ و میر در کشورهای همسایه در آژانس بهداشت عمومی را همه گیر استراتژی گفته است.

تقریبا 4,500 سوئدی فوت کرده اند در شیوع بالاتر مرگ و مير در دانمارک و نروژ و فنلاند و انتقاد در حال رشد بوده است که دولت تصمیم به تحمیل مستند اقدامات به عنوان صرفا به عنوان جاهای دیگر در اروپا است.

“اگر ما برای اجرا به همان بیماری دانستن دقیقا آنچه که ما در مورد آن را می دانم امروز من فکر می کنم ما را تا پایان انجام کاری در بین سوئد چه بود و چه بقیه جهان انجام داده است” آندرس Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در آژانس بهداشت عمومی گفت:

“بله, من فکر می کنم ما می تواند انجام شود بهتر است در آنچه ما را در سوئد به وضوح.”

Anders Tegnell

سوئد تا کنون گزارش 38,589 مورد تأیید و 4,468 مرگ و میر تلفات به مراتب بیشتر از کشورهای همسایه و شرح داده شده توسط Tegnell به عنوان “کاملا” بیش از حد بالا [فایل: مهر]

09:30 GMT – آلمان به لغو ممنوعیت سفر به اتحادیه اروپا و کشورهای شنگن و انگلستان

آلمان را بلند ممنوعیت سفر به اتحادیه اروپا و کشورهای عضو به علاوه انگلیس, ایسلند, نروژ, لیختن اشتاین و سوئیس از 15 ژوئن تا زمانی که وجود دارد هیچ ممنوعیت ورود و یا در مقیاس بزرگ مستندات در آن کشور تسلیت گفت.

صحبت با خبرنگاران Heiko Maas گفت: همه کشورها نگران ملاقات کسانی که معیارهای جز نروژ به دلیل ممنوعیت ورود و اسپانیا که در آن او گفت: مجلس تصمیم به گسترش ورود ممنوع.

09:00 GMT – سفارت آمریکا کاهش درهم ارائه به آزمون کارکنان برای COVID-19: FT

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ارائه کرده است سفارت آمریکا صدها نفر از آزمون ها به صفحه, کارکنان سفارت, اما ژست بود “مودبانه رد کرده است” با توجه به نگرانی های حریم خصوصی تایمز مالی گزارش شده است.

به گفته یک مقام آمریکایی پیشنهاد مطرح شده “پرچم قرمز” با توجه به مشارکت شرکت های چینی و فن آوری است.

امارات متحده عربی مرکز آزمایش باز در اواخر ماه مارس با یک سرمایه گذاری مشترک بین چینی ژنومیک شرکت BGI و هوش مصنوعی گروه G42 که لینک به ابوظبی حاکم ،

UAE tests

پزشکی کارگر پوشیدن محافظ ماسک صورت و دستکش یکبار مصرف جمع آوری گرد و خاک آزمون در ابوظبی [فایل: گتی ایماژ]

08:45 GMT – هوایی سعودی میسازد کردن بیشتر کارکنان با توجه به COVID-19 تاثیر

هوایی سعودی, تنها ذکر شده حامل در امارات متحده عربی ساخته شده است که بیشتر کاهش شغل با توجه به کسب و کار تاثیر COVID-19 سخنگوی گفت.

شارجه-بر اساس هواپیمایی که حدود 2000 نفر از کارکنان و نمی گویند که چگونه بسیاری از کارکنان مبتلا شده بود. آن را گذاشته 57 کارکنان در ماه مه.

آخرین شغل بودند “آخرین جایگزین” پس از شرکت هواپیمایی در زمان یک سری از مراحل در ماه گذشته برای حفاظت از مشاغل گفت: بدون توضیح.

08:30 به وقت تهران – Coronavirus هل آلمانی بیکاری

Coronavirus شیوع باعث شد تا یکی دیگر از افزایش بیکاری در آلمان در ماه مه.

برخی از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم اضافه شد به بیکاری لیست بین آوریل و ممکن است با مجموع تعداد بیکاران در حال حاضر در 2.8 میلیون, با توجه به آمار رسمی.

Germany

آلمان‘s نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 6.3 درصد از 5.8 درصد در ماه گذشته [گتی ایماژ]

08:15 GMT – روسیه coronavirus مورد شمارش عبور 430,000

روسیه گزارش کرده است 8,536 موارد جدید از رمان coronavirus آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 432,277 سوم بالاترین در جهان است.

مرگ و میر رسیده 5,215 پس از این مقامات گفت که آنها تا به حال ثبت یکی دیگر از 178 مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز گذشته است.

Russia

روسیه گزارش 8,536 موارد جدیدی از کروناویروس [فایل: AFP]

08:00 GMT -قرقیزستان برای از سرگیری پروازهای داخلی اجازه می دهد چینی پروازهای چارتر

قرقیزستان خواهد از سرگیری پروازهای داخلی و اتوبوس گردش بین استان ها و اجازه می دهد پرواز چارتر از چین در این ماه را در کارکنان به صورت متعدد چینی سرمایه گذاری در پروژه های بیشکک دولت گفت.

قرقیزستان نیز از سرگیری پروازهای داخلی و حمل و نقل عمومی بین آن استان از تاریخ 5 ژوئن.

کارکنان از شرکت های چینی تست خواهد شد برای رمان coronavirus قبل و بعد از پرواز, معاون نخست وزیر Erkin Asrandiyev گفت.

Kyrgystan

همسایه چین بزرگترین سرمایه گذار خارجی در آسیای مرکزی کشور [خبرگزاری فرانسه]

07:45 GMT – NZ, ورزشی برای طرفداران افزایش با پایان دادن به COVID-19 محدودیت در چشم

ورزش حرفه ای در نیوزیلند می تواند خوش آمدید طرفداران به استادیوم به عنوان اوایل هفته آینده با دولت به تصمیم می گیرید که آیا برای رفع تمام اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده به دلیل این COVID-19 بیماری همه گیر.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio را در روز دوشنبه تصمیم گیری که آیا این کشور آماده است به همراه آن سیستم هشدار را به سطح 1 که آسانسور محدودیت در تجمع توده بودند که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

که باز کردن درب برای طرفداران برای حضور در افتتاحیه دور مسابقات نیوزیلند “سوپر راگبی Aotearoa” مسابقات شروع در ژوئن 13.

NZ بازیکنان راگبی بازگشت به آموزش تحت سخت سلامت اقدامات (02:13)

07:30 GMT – میانمار دادگاه را انکار می کند و با قرار وثیقه به کانادا واعظ که به مبارزه طلبیده ویروس بان

یک دادگاه میانمار را رد کرده وثیقه به کانادا مسیحی واعظ برگزار شد که کلیسا در سرپیچی از ممنوعیت تجمعات برای جلوگیری از گسترش coronavirus که منجر به عفونت در ده ها تن از مردم از جمله خود.

دیوید Lah یک کانادایی از برمه مبدا و میانمار ملی وای قدح روبرو هستند به مدت سه سال در زندان تحت یک مدیریت بحران قانون بیش از خدمات کلیسا برگزار شد در شهر یانگون در اوایل ماه آوریل.

Canada

کانادا کشیش مسیحی دیوید الله (ج) است که همراهی خود را برای محاکمه در Mayangone شهرستان دادگاه در یانگون [سای Aung اصلی / خبرگزاری فرانسه]

07:15 GMT – لوفت هانزا گزارش از دست دادن خالص $2.1 میلیارد دلار

آلمانی هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا گفته است: “تحت “گسترده” بازسازی آن را به عنوان نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن خالص از 2.1 میلیارد یورو (2.3 میلیارد دلاری) چکش توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“جهانی ترافیک هوایی آمده است به متوقف مجازی در ماه های اخیر. این نهفته است ما سه ماهه نتایج به حد بی سابقه ای.

“از نظر بسیار آهسته بهبود در تقاضای ما باید در حال حاضر گسترده بازسازی اقدامات برای مقابله با این” رئیس اجرایی کارستن Spohr در بیانیه ای گفت.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Germany

لوفت هانزا قول داد به گام تا اقدامات بازسازی پس از ارسال سه ماهه اول از دست دادن خالص از 2.1 میلیارد یورو [فایل:Fabrizio Bensch/رویترز]

07:00 GMT – ایتالیا بازگشایی به گردشگران از اروپا

ایتالیا دوباره باز به مسافران از اروپا و سه ماه پس از کشور رفت و به کروناویروس مستند با همه امید دوخته بر احیای کلیدی صنعت گردشگری به عنوان فصل تابستان آغاز می شود.

ایتالیا اولین کشور اروپایی به ضربه سخت coronavirus و رسما گزارش شده بیش از 33 ، 000 مرگ و میر. این اعمال از لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند در اوایل ماه مارس و پس از آن دیده می شود سرایت اعداد به طرز چشمگیری افت.

مغازه ها و کافه ها بازگشایی ایتالیا آسانسور coronavirus محدودیت (3:01)

06:45 GMT – مطالعه نشان می دهد coronavirus آنتی بادی 5.5 درصد از هلند اهدا کنندگان خون

یک مطالعه هلندی اهدا کنندگان خون پیدا کرده است که حدود 5.5 درصد از آنها را توسعه داده اند آنتی بادی در برابر جدید coronavirus اهدای خون شرکت Sanquin نشان داد.

مطالعه انجام شده در میان 7,000 اهدا کنندگان ممکن است بین 10 و 20 می دهد نشانه ای از آنچه در صد از مردم هلند ممکن است در حال حاضر این بیماری است.

یک مطالعه مشابه در ماه آوریل نشان داد که آنتی بادی در 3 درصد از هلند اهدا کنندگان خون.

06:30 GMT – پاکستان استانی وزیر می میرد از coronavirus

غلام مرتضی بلوچ سند استانی وزیر برای اسکان بشر در پاکستان درگذشت پس از انقباض رمان coronavirus.

موارد در جنوب کشور آسیایی شده اند خونتان به عنوان دولت به لغو محدودیت های اعمال شده در مجامع عمومی و کسب و کار.

روز سه شنبه این کشور را دیدم بالاترین تک روز افزایش موارد برای دومین روز متوالی با 4,065 جدید, موارد مصرف این کشور شمارش به 80,463.

صدها نفر از پاکستان کودکان زیر 10 در سند با COVID-19 (2:22)

06:15 GMT – هند coronavirus موارد صلیب 200,000

هند coronavirus عفونت عبور کرده اند 200,000 وزارت بهداشت در گفت و اوج هنوز هم می تواند هفته دور در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور است.

موارد شروع به پریدن کرد 8,909 بیش از روز قبل در یکی از بالاترین تک-بعد خوشه در نظر گرفتن شمارش به 2,07,615. شش کشور دیگر از ایالات متحده به بریتانیا و برزیل بالاتر caseload.

بیشتر:


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من به توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. قبل از من رفتن سریع روکش از آنچه اتفاق افتاد بیش از گذشته چند ساعت. برزیل گزارش کرده است یک رکورد تعداد coronavirus مرگ برای یک روز; به طور کلی آن را تا چهارم بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان با علامت وقوع است کاهش.

هم وجود دارد یک زن و شوهر از تحولات جالب در مطالعات علمی – لانست در حال انجام ممیزی از حمایت از داده ها در یک مطالعه اخیر در بحث دارو هیدروکسی کلروکین در حالی که دانشمندان که بودجه کشیده شد توسط ما منتشر کرده اند که یافته های اولیه در مورد خفاش ها و coronaviruses.

و امروز در “مثبت” اخبار به نظر می رسد مانند نیوزیلند می تواند در بلند گذشته از آن coronavirus محدودیت در اوایل هفته آینده. که به معنی بازگشت به زندگی عادی اگر چه زلاند جدید هنوز هم نمی خواهد بود قادر به سفر خارج از کشور به دلیل مرزهای بسته باقی خواهد ماند.

05:10 GMT – رکود اقتصادی هشدار: استرالیا رشد اقتصادی در سه ماهه اول

استرالیا رشد اقتصادی در سه ماه اول سال 2020 تنظیم این کشور را برای اولین بار به ویژگی های رکود اقتصادی در 30 سال.

داده های رسمی نشان می دهد اقتصاد قرارداد 0.3 درصد در سه ماه منتهی به 31 مارس در مقایسه با سه ماه گذشته از سال 2019 این کاهش برای اولین بار در نه سال.

جزئیات بیشتر در مورد که داستان از ما AJImpact تیم در اینجا.

Australia economy

استرالیا می تواند رو به اول آن رکود اقتصادی در 30 سال به عنوان یک نتیجه از coronavirus [فایل: لورن الیوت/رویترز]

04:20 به وقت تهران – بمبئی پرانتز برای سیکلون به عنوان coronavirus موارد بالا 200,000

حداقل 100000 نفر از جمله coronavirus بیماران منتقل شده اند از مسیر گردباد Nisarga است که تهدید هند در ساحل غربی و شهر بمبئی است.

طوفان در انتظار ریزش زمین در بعد از ظهر چهارشنبه در جنوب بمبئی است که در برخورد با یک طوفان در 70 سال است.

وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد در کشور بیش از 200,000 با افزایش 8,909 موارد در یک روز.

“ما بسیار دور از اوج,” گفت: دکتر Nivedita گوپتا از شورای تحقیقات پزشکی هند.

03:55 GMT – نیوزیلند می تواند بازگشت به زندگی عادی’ هفته آینده

مردم در نیوزیلند می تواند بازگشت به “زندگی عادی” به عنوان اوایل هفته آینده با پایان اجتماعی فاصله گرفته است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید: او را در روز دوشنبه تصمیم گیری که آیا برای کاهش این کشور سطح هشدار به یکی از بیش از دو ماه پس از اعمال سخت, سطح, چهار, مستند. این تصمیم بستگی دارد که آیا های اخیر بیشتر تسهیلات منجر به افزایش coronavirus موارد است.

حتی اگر این کشور می کند و حرکت را به سطح یک آن هیچ برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود. نیوزیلند گزارش شده تنها یک فعال مورد coronavirus و هیچ مرگ و میر به مدت 12 روز.

03:10 GMT – کره جنوبی تصویب واردات remdesivir

کره جنوبی وزارت غذا و دارو ایمنی مورد تایید وزارت بهداشت درخواست برای واردات ضد ویروسی داروی remdesivir برای درمان COVID-19.

02:50 GMT – مطالعه جامع از بت ویروس ها خانه در Rhinolophus

مجله علمی می گوید: یک گروه از دانشمندان در حال کار بر روی خفاش ویروس ها را منتشر جامع ترین تحلیل از این ویروس تا کنون به اتمام singling از یک جنس – Rhinolophus (چینی خفاش نعل اسبی) – به عنوان مهم به تکامل سارس مربوط coronaviruses.

این پژوهش به بررسی جزئی ژنتیکی توالی 781 coronaviruses موجود در خفاش در چین و در حالی که آن را نمی تواند با دقت اشاره کردن منشاء SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 co-نویسنده پیتر Daszak گفت: آن را در بر داشت Rhinoloplus بود “عمده مخزن” سارس مربوط coronaviruses.

Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد که کمک هزینه تحقیقاتی به مطالعه خفاش ها با همکاران در چین کشیده شد توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در ماه گذشته.

یک preprint از مطالعه پست شده به bioRxiv.

02:00 GMT – دولت بریتانیا می گوید مسافر قرنطینه مهم برای متوقف کردن موج دوم

دولت بریتانیا می گوید: 14-روز مسافر قرنطینه این برنامه را به شما معرفی در تاریخ 8 ژوئن بسیار مهم است برای متوقف کردن موج دوم coronavirus ضربه زدن به کشور است.

صفحه اصلی وزیر Priti پاتل و وزیر حمل و نقل Grant Shapps خلاصه طرح – با وجود انتقاد از airlines, گروه های کسب و کار و برخی از اعضای حزب خود را در یک مقاله منتشر شده در روزنامه دیلی تلگراف در اواخر روز سه شنبه.

وزیران گفت: مسافران مورد نیاز خواهد بود برای ارائه جزئیات سفر و اطلاعات تماس و وجود دارد خواهد بود نقطه چک و جریمه برای اطمینان از انطباق.

قرنطینه به تمام درخواست ورود بین المللی از جمله شهروندان است. انگلستان دارای بیشترین مرگ و میر در جهان از coronavirus پس از ایالات متحده است.

UK heathrow arrivals

ورود بین المللی در فرودگاه هیترو لندن در ماه گذشته. از ژوئن 8, همه مسافران از خارج از کشور از جمله شهروندان بریتانیایی را برای تکمیل 14 روز در قرنطینه [توبی ملویل/رویترز]

01:25 GMT – مالزی قفل کردن املاک و مسکن در نزدیکی کوالالامپور فرودگاه

مالزی تحمیل کرده است “نیمه پیشرفته” مستند در دو املاک و مسکن در نزدیکی فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) با توجه به Malaysiakini.

این دو مسکن مناطق احاطه شده توسط خاردار و محلی مقامات بهداشتی روی صفحه نمایش خواهد شد تمام ساکنان برای COVID-19 روز جمعه.

Malaysiakini گفت: حرکت بود و اعتقاد بر این بود مربوط به یک خوشه از 28 coronavirus موارد در میان پاک کننده کار در KLIA.

01:05 GMT – بولیوی احساس coronavirus فشار به عنوان موارد بیش از 10000

مقامات در بولیوی در حال ساخت درب-به-درب چک در مناطق شديد شیوع کروناویروس را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش.

این کشور محصور در خشکی ثبت نام اول آن موارد در مارس 10 تا مارس 21 رسیده بود 5,000 موارد است. این تعداد از دو برابر دولت داده را نشان می دهد.

بیشتر این داستان در اینجا.

00:00 GMT – برزیل مجموعه دیگری ضبط روزانه برای coronavirus مرگ و میر

برخی از 1,262 مردم در برزیل درگذشت از coronavirus در 24 ساعت به عصر روز سه شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت.

آن است که یک رکورد روزانه برای این کشور آمریکای جنوبی که در آن شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

برزیل همچنین تایید کرد 28,936 عفونت های اضافی آوردن مجموع موارد به 555,383. در مجموع 31,199 نفر در برزیل درگذشت از coronavirus.

COVID-19 آغاز شد در این کشور ثروتمند محلات و شهرهای بزرگ که در آن وجود دارد ارتباط با مسافران بین المللی, اما از آن است که در حال حاضر ساخت راه خود را به فقیر و بیشتر مناطق جدا شده به اثر مخرب. شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

Brazil Hospital

یک بیمار که برای درمان coronavirus در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از یک بیمارستان صحرایی در Guarulhos, سائو پائولو, دولت برزیل [آماندا Perobelli/رویترز]

23:30 به وقت تهران (2 ژوئن) – لانست را افزایش می دهد سوال جدید در مورد هیدروکسی کلروکین مطالعه

لانست به سفارش ممیزی مستقل از داده های پشت آن را مطالعه منتشر شده در ماه گذشته است که در بر داشت هیدروکسی کلروکین افزایش خطر مرگ در COVID-19 بيمار.

مه 22 مطالعه بر اساس داده های ارائه شده توسط بهداشت و درمان تجزیه و تحلیل شرکت Surgisphere و نه سنتی کارآزمایی بالینی که در مقایسه با هیدروکسی کلروکین به دارونما یا دیگر پزشکی است.

سردبیران مجله پزشکی بریتانیا گفت: جدی علمی سوالات آورده شده است تا توجه خود را.

چندین کارآزمایی بالینی به استفاده از مواد مخدر از جمله یکی از آنها که بودند به حالت تعلیق پس از مقاله منتشر شد. هیدروکسی کلروکین است که معمولا تجویز شده برای بیماری هایی مانند مالاریا یا لوپوس بوده ولی بوق و کرنا به عنوان یک COVID-19 درمان توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جناح راست رهبران.

Brazil

یک گروه از هنرمندان ادای احترام به قربانیان coronavirus در برازیلیا در ژوئن 1 [Joedson آلوس/سازمان حفاظت محیط زیست]

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (ژوئن 1) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>