قیمت گاز انتظار می رود به سقوط به عنوان coronavirus شکست مذاکرات اوپک از ارسال نفت به بازار وضعیتی وخیم

قیمت نفت کاهش یافت و به چهار سال اخیر در پنج شنبه شب پس از شکست در اوپک شد.

رمان شیوع کروناویروس و اختلافات بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت باعث شده است تا قیمت جهانی نفت به شاقول دوشنبه و کارشناسان می گویند این می تواند به معنای مصرف کنندگان ایالات متحده به احتمال زیاد برای دیدن قیمت بسیار پایین تر در پمپ گاز.

این COVID-19 شیوع شده است رانندگی قیمت نفت پایین برای هفته آن را به عنوان توقف فعالیت های اقتصادی در چین, کانون شیوع و دوم در جهان بزرگترین مصرف کننده نفت. بیش از آخر هفته اعضای اوپک ملاقات به بحث در مورد چگونه به مقابله با سقوط قیمت نفت است. مذاکرات از هم پاشیده اما, و عربستان سعودی به پایان رسید تا کاهش آن قیمت نفت باعث یک جنگ قیمت و ارسال متحده آمریکا قیمت نفت خام ياوه بیش از 25 ٪ است.

قیمت برای آمریکا معیار وست تگزاس اینترمدیت و نفت نیز با کاهش به زیر 30 دلار در هر بشکه در روز یکشنبه برای اولین بار پس از سال 2016.

“هر کس من فکر می کنم کمی شوکه شده در این تاکتیک که آمده اند از خراب کردن مذاکرات بین کشورهای عضو اوپک به ویژه عربستان سعودی و روسیه” سارا McCrary مدیر عامل شرکت سوخت به قیمت های سایت مقایسه GasBuddy گفت: ABC اخبار دوشنبه.

“به طور موثر به آنچه اتفاق افتاده است در پی از نرم شدن تقاضا برای نفت ما انتظار داشتند که وجود دارد خواهد بود یک توافق برای کاهش تولید به منظور کاهش عرضه و … ما را ملایم تغییر در بازار,” او اضافه شده است. “این اتفاق نیفتاد.”

در عوض عربستان سعودی اعلام کرد که رفتن به بریده بریده قیمت نفت در آینده از خود را در بازار. به عنوان یک نتیجه مصرف کنندگان می توانید انتظار برای دیدن مقدار “قیمت های پایین تر در پمپ گاز” McCrary گفت.

“ما در حال رفتن به بسیار کمتر گران گاز در سراسر کشور,” او گفت:. “بزرگترین عنصر در قیمت هر گالن است که آمریکایی ها در پرداخت هزینه نفت است که می رود به ساخت آن بنزین است.”

از روز شنبه ملی گاز قیمت متوسط بود ارزان شده است پس در ماه فوریه گذشته در $2.38 هر گالن با توجه به آمریکایی انجمن خودرو.

“برای سومین هفته در ایالات متحده ذخایر بنزین کاهش یافته است در حالی که تقاضا افزایش یافته است” جانت Casselano یک AAA سخنگو در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “به طور کلی در حال رشد تقاضا به دلیل کاهش سهام باعث افزایش در پمپ اما قیمت نفت خام نیز با کاهش به چهار سال پایین ترین نرخ سیگنالینگ بهار می تواند ارزان تر در پمپ.”

روند قیمت پمپ در حال سقوط است و به احتمال زیاد ادامه “از طریق پایان رانندگی در زمستان فصل اگر خام باقی مانده است ارزان به خصوص در میان نگرانی ها در مورد coronavirus” AAA در بیانیه ای گفت.

AAA گفت: بزرگترین هفتگی قیمت کاهش می یابد دیده شده است که در ایندیانا (12 درصد کاهش) و همچنین میشیگان و ایلینوی (که هر دو تا به حال 11 درصد کاهش). حداقل گران قیمت در بازار کشور در حال حاضر در تگزاس (که در آن قیمت به طور متوسط $2.06 در هر گالن) و می سی سی پی و اوکلاهما (که در آن قیمت به طور متوسط $2.07 در هر گالن) با توجه به AAA.

به عنوان قیمت گاز افتد اما McCrary اشاره کرد که احتمال وجود خواهد داشت بیشتر “تنوع” بین خرده فروشان و ایستگاه های گاز.

“در بازار به عنوان مثال در میامی فلوریدا وجود دارد که 54 درصد تفاوت بین پر کردن در یک محل در مقابل دیگر,” او گفت:. “در حالی که به طور کلی اثر خواهد بود و قیمت پایین تر گاز مصرف کنندگان باید مراقب باشید در مورد جایی که آنها را پر کنید تا.”

در حالی که این به معنی کاهش قیمت ها در پمپ های نفت قیمت در جنگ همراه با ادامه بی ثباتی اقتصادی بیش از coronavirus ارسال کرده است بازارهای مالی کاهش دوشنبه.

قیمت نفت به جنگ نگرانی ایالات متحده در صنعت انرژی و چگونه از آن خواهد شد قادر به نگه دارید تا با کاهش جهانی قیمت نفت است. زمانی که عربستان سعودی کاهش آن قیمت نفت در سال 2014 منجر به اخراج در انرژی ایالات متحده میباشد.

ABC News’ Rebecca Jarvis کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>