بیش از بازی به صورت HQ, چیزهای بی اهمیت, این بار برنامه ویروسی احساس

پس از یک رونق و رکود سه سال اجرا HQ چیزهای بی اهمیت در حال حاضر به نظر می رسد کمی بیشتر از علوفه برای آینده سوال چیزهای بی اهمیت.

بازی-برنامه نشان می دهد که در اوج خود در اوایل سال 2018 به حال بیش از 2 میلیون کاربر روزانه رسما تعطیل جمعه است. سی ان ان کسب و کار به دست آمده یک ایمیل از مدیر عامل Rus Yusupov گفتن کارکنان که “منجر سرمایه گذاران دیگر حاضر به سرمایه گذاری در این شرکت بسیار موثر امروز HQ را متوقف خواهد کرد عملیات و حرکت به انحلال.” Yusupov اضافه شده است که یک بانکدار استخدام شده بود برای پیدا کردن سرمایه گذاران جدید و فروش پیشنهاد شده بود اما افتاده از طریق.

25 همه کارکنان گذاشته شد و بازی امضا کردن با یک بی حرمتی مستی آخر روز جمعه.

“کسی که استخدام ، شرکت میزبان آنا Roisman گفت: در یک نقطه در طول نشان می دهد. “I’m f**king با استعداد!”

در روز شنبه میزبان سابق اسکات Rogowsky — شناخته شده به عنوان “امتحان پدر” به HQ چیزهای بی اهمیت بازیکنان و چهره عمومی از برنامه — پاره پاره مدیریت شرکت. “HQ نمی میرند, طبیعی, علل,” او گفت: در یک صدای جیر جیر. “آن مسموم شد با یک کشنده کوکتل از بی کفایتی استکبار, short-sightedness & sociopathic توهم.” او نداد.

Rogowsky چپ این شرکت در ماه آوریل گذشته گزارش پس از اختلاف با مدیریت.

HQ چیزهای بی اهمیت راه اندازی در اکتبر سال 2017 ارائه جوایز نقدی برای زندگی روزانه چیزهای بی اهمیت مسابقات و به سرعت تبدیل به یک ویروسی احساس. اما تعداد کاربر به شدت کاهش یافت به عنوان بازی به تازگی عینک و شرکتی افزون گردید و این شرکت کاهش یافت و به آشفتگی: Co-founder کالین Kroll درگذشت یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد در دسامبر 2018; در سال گذشته Yusupov پشت سرگذاشته یک شورش داخلی از کارکنان که گفت او mismanaging شرکت; و 20 درصد از کارکنان گذاشته شد در ماه ژوئن سال 2019 در میان رکود در محبوبیت.

این شرکت در گذشته مطرح شده 15 میلیون دلار در سال 2018 با توجه به Axios در یک ارزیابی $100 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>