آتی محرک: آمریکا نفت سر 7 درصد پایین تر که شنبه نشست اصلی تولید می شود با تاخیر

قیمت های آتی نفت به رهبری کمتر یکشنبه شب در تجارت الکترونیک پس از یک کلید جلسه بین غول های نفتی عربستان سعودی و روسیه به طور آزمایشی منتقل شده تا پنج شنبه به جای جمعه در میان افزایش تنش بین جهان بزرگترین تولید کنندگان نفت بیش از آخر هفته.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه تشکیل خواهد شد بعد از آن در هفته آینده در تلاش برای ایجاد آتش بس و ایجاد ثبات شدت مورد ضرب و شتم پایین قیمت انرژی پس از animus بین ریاض و مسکو پرورش داده تا باعث تاخیر در مجازی جمع آوری تا پنج شنبه از اصل برنامه ریزی شده در دوشنبه.

بیش از آخر هفته به عربستان سعودی و روسیه شد قفل شده است و در اختلاف هر دو سرزنش یکدیگر برای سقوط جهانی قیمت انرژی است.

بخوانید:چرا عربستان سعودی-روسیه برای مقابله با کاهش تولید نفت به معنی هیچ چیز بدون آمریکا همکاری

در شب یکشنبه وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل CL.1, -8.11% پایین بود $2 یا 7.1% در $26.34 در هر بشکه در تجارت الکترونیک پس از مقابل ماه قیمت ها در روز جمعه به پایان رسید هفته 31.8 درصد بالاتر — ارسال بزرگترین یک هفته درصد افزایش ثبت شده, با توجه به داو جونز در بازار داده است.

در ماه ژوئن قیمت نفت خام برنت BRNM20, -7.09%, در ضمن $2.06 یا 6% پایین تر در $32.03 در هر بشکه پس از قرار دادن در یک هفته افزایش 22 درصد در روز جمعه.

قیمت نفت خام, اما, اند, عمدتا در سقوط آزاد غوطه وری در ماه مارس پس از یک اتحاد اوپک و دیگر تولید کنندگان عمده شناخته شده به عنوان اوپک+ شکست خورده به توافق برای کاهش تولید و روسیه و عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم تقاضا به شدت افت به عنوان شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان متوقف پرواز.

با وجود این تاخیر برخی از کارشناسان انتظار دارند که برای مقابله با توان بین این کشورها و به احتمال زیاد شیل تولید کنندگان نفت در آمریکا برای جلوگیری جهانی خروجی و پایان دادن به کشتار نبرد برای تسلط بازار.

“این استدلال که هیچ کشور واقعا ایمنی به قیمت خرید اینترنتی اگر زمان پیش بینی بازار تعادل مسیر ادامه پشتیبانی های اخیر سیگنال های بازار” نوشت بارکلیز نفت تحلیلگر Amarpreet سینگ در جمعه گزارش پژوهش.

صحبت از جمع آوری نفت ابرقدرت می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت که او پیشنهاد کرده است که یک اتحاد بزرگ از تولید کنندگان نفت با روسیه, عربستان سعودی, و احتمالا حتی در ایالات متحده می تواند به دست آورد.

سینگ گفت که بارکلیز می کند “فکر نمی کنم که اوپک+ توافق خواهد بود مشروط بر همکاری گسترده تر اما آن را نمی خواهد بی سابقه ای برای غیر اوپک تولید نیز به زمین در” برای کمک به ایجاد ثبات در قیمت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>