آتی محرک: قیمت نفت کاهش به یک جلسه از عمده ترین تولید کنندگان می شود با تاخیر

قیمت های آتی نفت به رهبری پایین تر در روز دوشنبه پس از یک کلید جلسه بین غول های نفتی عربستان سعودی و روسیه به طور آزمایشی منتقل شده تا پنج شنبه در میان افزایش تنش بین جهان بزرگترین تولید کنندگان نفت بیش از آخر هفته.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه تشکیل خواهد شد بعد از آن در هفته آینده در تلاش برای ایجاد آتش بس و ایجاد ثبات شدت مورد ضرب و شتم پایین قیمت انرژی پس از animus بین ریاض و مسکو پرورش داده تا باعث تاخیر در مجازی جمع آوری تا پنج شنبه از اصل برنامه ریزی شده در دوشنبه.

بیش از آخر هفته به عربستان سعودی و روسیه شد قفل شده است و در اختلاف هر دو سرزنش یکدیگر برای سقوط جهانی قیمت انرژی است.

بخوانید:چرا عربستان سعودی-روسیه برای مقابله با کاهش تولید نفت به معنی هیچ چیز بدون آمریکا همکاری

“غرور و تولید جنگ و صحبت از همکاری جهانی ایجاد کرده است نوسانات بی سابقه در برابر یک پس زمینه از ثبت تقاضا تخریب از coronavirus” فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی ،

“بسیاری از انتظار می رود که قیمت نفت سقوط پس از یک تاخیر در سرعت مرتب اوپک به علاوه جلسه گفت: روزانه داشته باشید. “هنوز نفت را دریافت آمار به عنوان سخت به عنوان برخی فکر در بخشی به دلیل گزارش های ضد و نقیضی در مورد پیشرفت بین تولید و دشمنان عربستان سعودی و روسیه است.”

وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل CL.1, -4.65% کاهش یافته است $1.26 یا 4.5% افزایش به $27.08 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از مقابل ماه قیمت ها در روز جمعه به پایان رسید هفته 31.8 درصد بالاتر — ارسال بزرگترین یک هفته درصد افزایش ثبت شده, با توجه به داو جونز در بازار داده است.

در ماه ژوئن قیمت نفت خام برنت BRNM20, -2.08%, در ضمن تضعیف 79 سنت یا 2.3% به $33.32 در هر بشکه در یخ آینده اروپا پس از قرار دادن در یک هفته افزایش 22 درصد در روز جمعه.

“فراموش نکنید که همه چیز از درام” گفت: فلین. “فشار بیش از حد بالا برای اوپک به علاوه به کاهش است.”

“در حالی که جهانی نفت دیپلماسی است crazier از همیشه حقیقت این است که فشار قیمت اما مهم تر از فشار دیپلماتیک را به زور اقدام,” او گفت:.

قیمت نفت خام شده اند و عمدتا در سقوط آزاد غوطه وری در ماه مارس پس از یک اتحاد اوپک و دیگر تولید کنندگان عمده شناخته شده به عنوان اوپک+ شکست خورده به توافق برای کاهش تولید و روسیه و عربستان سعودی راه اندازی جنگ قیمت حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم تقاضا به شدت افت به عنوان شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان متوقف پرواز.

صحبت از جمع آوری نفت ابرقدرت می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت که او پیشنهاد کرده است که یک اتحاد بزرگ از تولید کنندگان نفت با روسیه, عربستان سعودی, و احتمالا حتی ایالات متحده می تواند به دست آورد.

در یک جمعه گزارش تحقیقات بارکلیز نفت تحلیلگر Amarpreet سینگ گفت بارکلیز می کند “فکر نمی کنم که اوپک+ توافق خواهد بود مشروط بر همکاری گسترده تر اما آن را نمی خواهد بی سابقه ای برای غیر اوپک تولید نیز به زمین در” برای کمک به ایجاد ثبات در قیمت ها.

در همین حال “ایالات متحده تولید نیز انتظار می رود به صورت قابل توجهی کاهش و حتی بدون…موظف کاهش با سکوهای در حال حاضر ارسال دو هفته از سقوط” گفت: Robbie فریزر ارشد کالا تحلیلگر در اشنایدر الکتریک.

“با این حال عرضه عوامل ادامه به عدم مقیاس از آنچه در حال حاضر شاهد در طرف تقاضا” در بازار به روز رسانی. “تا زمانی که COVID-19 تاثیر جهانی نفت خام تقاضا برطرف بدون نزدیکی-اصطلاح ترکیبی از عرضه کاهش خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از ضبط oversupply شرایط است.”

پشت در Nymex قیمت فرآورده های نفتی افزایش یافت, در حال حاضر برای گسترش سود از جمعه. ممکن است بنزین RBK20, +4.65% اضافه شده 3 درصد به 71.27 یک گالن و ممکن است نفت گرمایشی HOK20, +1.76% یش در 1 ٪ به $1.0822 یک گالن.

ممکن است گاز NGK20, +5.92% معامله دلار در 1.713 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا تا 5.7%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>