آتی محرک: قیمت نفت تا پایان بالاتر خام ایالات متحده لوازم پست کوچکتر از حد انتظار بارگیری در این هفته صعود

قیمت های آتی نفت به پایان رسید و بالاتر در پنجشنبه ها رو با کوچکتر از حد انتظار افزایش هفتگی در ایالات متحده خام منابع.

قیمت در حال حاضر در حال حرکت تا پیش از عرضه اطلاعات تا حدی در پشت انتظارات که تلاش چین برای تحریک اقتصاد را بی پرده, ضربه به تقاضای نفت خام از این کشور COVID-19 شیوع. چشم انداز بیشتر فشار در ونزوئلا صادرات نفت نیز پشتیبانی می کند قیمت.

ایالات متحده معیار خام وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس CLH20, +0.90% در بورس نیویورک افزایش یافت 49 سنت یا 0.9% به پایان در $53.78 در هر بشکه در بورس نیویورک (nyme) با انقضای قرارداد در حل و فصل است. آن مشخص شده و به بالاترین سطح خود پس از حل و فصل Jan. 24 با توجه به داو جونز در بازار داده است. مارس خام WTI CLJ20, +0.67%, که در حال حاضر جبهه-ماه قرارداد حل و فصل در $53.88 تا 39 سنت یا 0.7%.

در معاملات آتی ICE اروپا معیار جهانی آوریل قیمت نفت خام برنت BRNJ20, -0.08% افزایش 19 سنت یا 0.3% به $59.31 در هر بشکه به بالاترین جلو-ماه قرارداد پس از پایان Jan. 29.

اداره اطلاعات انرژی گزارش روز شنبه که خام ایالات متحده لوازم لبه تا از 400 ، 000 بشکه در هفته به پایان رسید Feb. 14. عرضه داده شد و به تعویق افتاد یک روز در این هفته به دلیل روز دوشنبه رئیس جمهور بعد از تعطیلات.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts رود داده ها برای نشان دادن افزایش 3.3 میلیون بشکه. موسسه نفت آمریکا روز چهارشنبه گزارش صعود از 4.2 میلیون بشکه با توجه به منابع.

“یک جامد تیک بالاتر در پالایش فعالیت و شرکت کاهش در خالص واردات منجر به جزئی ساخت خام به سهام” مت اسمیت مدیر کالا پژوهش در ClipperData گفت MarketWatch. “کمتر ساخت بیش از حد انتظار در ترکیب با تساوی به محصولات” ارائه شده بیشتر تشویق برای روز رالی.

EIA داده ها همچنین نشان داد که عرضه کاهش 2 میلیون بشکه بنزین در حالی که عرق سهام کاهش یافت 600,000 بشکه. S&P جهانی Platts بررسی نشان داده است انتظارات برای یک افزایش 300000 بشکه بنزین برای تامین اما عرقیات پیش بینی شد به سقوط 1.6 میلیون بشکه.

در Nymex پنج شنبه, مارس بنزین RBH20, +0.25% گل رز با 0.4% کاهش به $1.6697 یک گالن در حالی که مارس گرمایش HOH20, -0.55% لبه پایین 0.5% کاهش به $1.6976 یک گالن.

در ضمن بازار هم یافت می شود حمایت “در هنوز در حال رشد خوش بینی بیش از یک به زودی به احساس افزایش بر فعالیت های اقتصادی و چشم انداز ونزوئلا صادرات محدودیت افزایش پس از روس نفت تجاری بازو دیدم تحریم های اضافی بودن اعمال شده توسط دولت ایالات متحده” نوشت: تحلیلگران در JBC انرژی در وین بر اساس مشاوره با شرکت در یک توجه داشته باشید.

در یک حرکت برای تقویت اقتصاد چین بانک مرکزی در روز چهارشنبه قطع وام خود را نخست رای دادن. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تحریم ها بر روس نفت Trading S. A., یک واحد از روس نفت Oil Co. بیش از عملیات خود را در ونزوئلا.

همچنین در Nymex قیمت طبیعی گاز های آتی تبدیل بالاتر پس از EIA در روز پنج شنبه گزارش داد که منابع داخلی گاز طبیعی کاهش یافت 151 میلیارد فوت مکعب برای هفته منتهی به فوریه. 14. که به طور کلی در خط با 150 bcf کاهش پیش بینی تحلیلگران در قیمت های آتی ،

مارس گاز NGH20, -2.10% افزایش 5.4 سنت یا 2.8% به $2.009 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا. قیمت در مسیر به شمارش خود را به بالاترین پایان از اواسط ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>