آتی محرک: نفت به پایان می رسد بالاتر به عنوان سرمایه گذاران رکود در coronavirus موارد

قیمت های آتی نفت با صعود سه شنبه مجموعه به جبران برخی از خسارات دیده می شود یک روز زودتر زمانی که آنها ارسال شده پایین خود را حل و فصل در بیش از یک سال و با تحلیلگران مقید سود به دلیل کاهش در تعداد coronavirus موارد در چین است.

نگرانی باقی می ماند, اما, بیش, چگونه از شیوع را تحت تاثیر قرار خام تقاضا تقویت شده با عدم اطمینان بر اینکه سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن به توافق برسند و یک خروجی برش در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس CLH20, +0.36% در بورس نیویورک افزایش یافت 52 سنت یا 1.1% $50.09 در هر بشکه رسید در حالی که مارس قیمت نفت خام برنت BRNJ20, -0.19% شد تا $1.05 یا 2 درصد به $54.31 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا است. نفت به شدت سقوط در سال 2020 لغزش به یک خرس بازار در هفته گذشته در حال افزایش نگرانی بیش از coronavirus. قیمت برای هر دو معیار مستقر دوشنبه در کمترین سطح خود در بیش از یک سال است.

“اگر چه تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به صعود, درصد نرخ رشد موارد کند” کمک به افزایش قیمت نفت گفت: Colin Cieszynski رئیس استراتژیست بازار در SIA مدیریت ثروت.

“گزارش های مطبوعاتی نشان می دهد دولت چین پیشنهاد کرده است این بیماری می تواند به کاهش رشد تولید ناخالص داخلی در حدود 1 درصد است و دولت با در نظر گرفتن گام های اضافی برای کاهش تاثیر اقتصادی آن کاسته هراس سرمایه گذاران و افزایش اعتماد سرمایه گذاران,” او گفت: روزانه داشته باشید.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گفت: در آن به روز رسانی روزانه است که 108 مرگ و میر گزارش شده قبلی در 24 ساعت آوردن مجموع به 1,016 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از این بیماری پدید آمده در ماه دسامبر. تعداد تایید موارد کاهش یافت و به 2,478 از 3,062 یک روز زودتر آوردن مجموع به 42,638 در سرزمین اصلی از جمله برخی از آنها پس از بهبود و منتشر شده است از درمان.

معامله گران نیز به دنبال نشانه ای که آیا روسیه خواهد شد همراه با یک اوپک+ پیشنهاد برای محدود کردن تولید نفت اضافی از 600 ، 000 بشکه در روز. روسیه تردیدی در حمایت پیشنهاد سرزنش شد در بخشی از فشار بر قیمت های نفت خام روز دوشنبه است.

در ضمن بزرگتر جلسه اوپک+ باقی مانده برای ماه مارس برنامه ریزی 5-6, stoking نگرانی هایی است که تولید کنندگان در حال “انتظار بیش از حد طولانی به اقدام در پی تقاضا تاثیر از coronavirus گفت:” وارن پترسون از کالاها استراتژی نشستند در یک توجه داشته باشید.

قیمت برای ایالات متحده آمریکا معیار خام WTI آتی افت ارزش برخی از آنها زودتر دستاوردهای پس از ماهانه چشم انداز کوتاه مدت انرژی گزارش اداره اطلاعات انرژی سه شنبه منتشر شد نشان داد کاهش 2020 پیش بینی برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت, قیمت نفت خام. EIA همچنین کاهش انتظارات خود را برای ایالات متحده به نفت خام تولید می باشد.

به طور جداگانه EIA بارگیری داده ها در ایالات متحده و نفت و منابع منتشر خواهد شد چهارشنبه اعلام موجودی شبیه گزارش از گروه تجارت موسسه نفت آمریکا اواخر روز سه شنبه.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts انتظار EIA داده به فاش کردن صعود از 2.3 میلیون بشکه نفت خام در منابع به طور متوسط در هفته منتهی به فوریه. 7. آنها همچنین پیش بینی صعود از 700,000 بشکه در ذخایر بنزین اما انتظار تقطیر انبارهای برای نشان دادن کاهش 900,000 بشکه.

ماهانه نفت گزارش از اوپک و آژانس بین المللی انرژی منتشر خواهد شد در روز چهارشنبه و پنج شنبه بود.

در دیگر انرژی تجارت, مارس گاز NGH20, +1.70% اضافه 0.4% در $1.773 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا. گرمایش سوخت کاهش 5% دوشنبه به پایین ترین سطح خود در تقریبا چهار سال تحت فشار خفیف تر از حد معمول آب و هوا در زمستان که تقاضا محدود.

مارس بنزین RBH20, -0.65% افت 0.2 درصدی به $1.5179 یک گالن در حالی که مارس نفت گرمایشی HOH20, +0.80% شد تا 1.2 درصد در $1.6317 یک گالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>