آتی محرک: نفت به پایان می رسد در پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال; ایالات متحده افت قیمت زیر 50 دلار در هر بشکه

قیمت های آتی نفت به رهبری بالاتر شنبه به سرمایه گذاران است که اوپک و اعضای آن به توافق برسند عمیق تر تولید کاهش به ساقه یک coronavirus-الهام جست و خیز کردن در کالا که وارد بازار فروش یک روز پیش.

“هر کس می داند که عربستان سعودی را به انجام بیش از بقیه از [سازمان کشورهای صادر کننده نفت] در صورتی که مایل به صرفه جویی در قیمت های نفت خام از بیشتر savaging در حال حاضر بحران” Barani کریشنان ارشد تحلیلگر کالاها در Investing.com نوشت: در ایمیل و تفسیر.

“بر خلاف گذشته selloffs در روغن که در آن عرضه بیش از حد بود که همیشه مشکل coronavirus بحران بیشتر در مورد تقاضا و یا نه فقدان آن,” او گفت:. “در اینجا تقاضا ناگهان تبخیر تقریبا یک شبه و این اتفاق افتاد با یکی منبع: چین است.”

وال استریت ژورنال و دیگران گزارش کرده اند که اوپک و متحدان آن از جمله روسیه شناخته شده به عنوان اوپک+ شد با توجه به برش خام خروجی بیشتر از 500 ، 000 بشکه در روز.

در میان سناریوهای مورد بحث در نشست های تخصصی برگزار می شود, در وین سه شنبه و چهارشنبه هستند که حتی بزرگتر تولید کاهش از 800000 بشکه به 1 میلیون بشکه در روز مجله گزارش روز سه شنبه. مقامات گفته این مجله که آنها را به موضوع توصیه های این هفته تصمیم نهایی پس از نشست اوپک و متحدان آن به احتمال زیاد مدتی در هفته آینده.

اوپک سایت هنوز لیست بعدی گردهمایی به عنوان مارس 5 برای نشست اوپک کنفرانس و 6 مارس برای اوپک+ نشست.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس CLH20, -0.68% شد تا با 32 سنت یا 0.6% در $50.43 در هر بشکه در بورس نیویورک یک روز پس از آن وارد بازار پایین 20.8% از آن بالا اخیر از $63.27 در Jan. 6 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

کاهش حداقل 20% از های اخیر اوج است و تعریف سنتی از بازار داشته باشد.

مارس قیمت نفت خام برنت BRNJ20, +0.33% افزایش 41 سنت یا 0.7% کاهش به $54.86 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا و پس از آن کمترین حل و فصل پس Dec. 31, 2018, که همچنین نشان بین المللی معیار ورود به بازار خرس پایین 21 درصد از آن بالا اخیر از $69.02 از سپتامبر. 16.

همانطور که از نیمه شب دوشنبه, چین تا به حال 20,438 تشخیص داده coronavirus موارد با 425 مرگ و میر با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

فعالان بازار نگران هستند که گسترش ویروس می تواند قابل توجه اقتصادی در دومین اقتصاد بزرگ و بزرگترین وارد کننده نفت خام است. نگرانی در مورد ضعیف تقاضای نفت از چین می آید به عنوان سرمایه گذاران در حال فرسایش است که جهانی خروجی نفت خام باقی می ماند بیش از حد قوی برای توجیه قیمت های بالاتر.

“من به عنوان نزولی حرکت کند می تواند از هر دو کشور چین تقاضا ویرانی و عرضه جهانی و نگرانی است.’

استفان Innes AxiCorp

“من به عنوان نزولی حرکت کند می تواند از هر دو کشور چین تقاضا ویرانی و عرضه جهانی نگرانی های” استفان Innes, رئیس استراتژیست بازار در AxiCorp گفت MarketWatch. “دو وجود دارد در حال تحول هر چند متقابلا منحصر به فرد نیست روایت…در حال تحول در اطراف coronavirus: وحشت/ترس و ضربه به اقتصاد واقعی است.”

در حالی که بازار می تواند برخی از آرامش است که میزان مرگ و میر پایین است که “تعداد زیادی از مردم قفل شده و تغییر رفتار مصرف کنندگان سرسام آور است,” او گفت:.

برخی از استراتژیست های مشکوک هستند که روز سه شنبه سود به صورت خام نمایندگی دراز مدت دوباره بجای اول برگشتن و اشاره کرد که صعود در میانگین صنعتی داو جونز DJIA +1.58% و S&P 500 شاخص SPX +1.67% شد لحظه ای بلند کردن دارایی های مخاطره آمیز در نظر گرفته مانند نفت است.

“بهبود بازارهای سهام بلند است تا قیمت نفت به عنوان سرمایه گذاران هستند — حداقل در حال حاضر — کمتر ترسم coronavirus” نوشت: Carlo Alberto De Casa رئیس تحلیلگر در ActivTrades در یکشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

سرمایه گذاران در انتظار موجودی هفتگی داده ها از موسسه نفت آمریکا بعد جمعه که می تواند کمک به نفوذ خام در معاملات پیش از این بیشتر از نزدیک تماشا اطلاعات انرژی اداره اطلاعات در روز چهارشنبه. API داده ها با توجه در 4:30 بعد از ظهر شرقی در روز سه شنبه.

EIA انتظار می رود که به گزارش موجودی نفت خام افزایش 3 میلیون بشکه به 434.7 میلیون بشکه در هفته به پایان رسید Jan. 31 با بنزین سهام انتظار می رود تا 1.9 میلیون بشکه به یک تازه تمام زمان بالا در 263.2 میلیون بشکه در حالی که عرق سهام به احتمال زیاد لبه 100,000 بشکه کاهش به 144.6 میلیون بشکه به گفته تحلیلگران نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts.

در Nymex, مارس بنزین RBH20, -1.87% ریختن 0.6 ٪ به $1.4654 یک گالن و مارس نفت گرمایشی HOH20, +1.05% اضافه شده 2 ٪ به $1.6102 یک گالن. مارس گاز NGH20, +2.91% معامله می شود در $1.865 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا تا 2.5%. هر سه کالاهای ارسال شده ضرر و زیان در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>