آتی محرک: قطره روغن بیش از 7 درصد به روسیه را رد اضافی خروجی کاهش اوپک+ مذاکرات فروپاشی

قیمت نفت کاهش یافت بیش از 7 درصد در روز جمعه به مذاکرات میان سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان خود سقوط با روسیه امتناع از موافقت مقام معظم رهبری برنامه های اضافی تولید نفت خام کاهش و حتی به عنوان نگرانی باقی بماند و بیش از این گسترش جهانی COVID-19 و تاثیر آن بر فعالیت های اقتصادی است.

“اوپک+ داد تا در نهایت اجرای آن (حداقل در حال حاضر) با وزیر انرژی روسیه [الکساندر] نواک گفت: تولید کنندگان رایگان برای تولید در خواهد شد از 1 آوریل” مارشال Steeves, انرژی, بازارهای تحلیلگر IHS Markit گفت MarketWatch. فعلی اوپک+ قرارداد منقضی می شود در پایان ماه مارس.

پس از مذاکرات روز جمعه اوپک+ منابع آنها ادامه خواهد داد رایزنی برای ایجاد ثبات در بازار نفت اما هیچ اظهار نظر در تولید کاهش بار مالی گزارش شده است.

“بدیهی است این روش این است که اجازه می دهد تا قیمت ها کاهش یابد به نقطه ای که شیل تولید کنندگان در حال فشرده خارج” گفت: Steeves. “در حال حاضر وجود داشته است بیشتر ورشکستگی در شیل پچ و یکپارچه رشته مانند اکسون اعلام کرده اند بهره کاهش می یابد.”

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل مارس CLJ20, -8.08% کاهش یافته است $3.62 یا 7.9% به $42.28 در هر بشکه در بورس نیویورک (nyme) با قیمت آماده برای پایین ترین مقدم-ماه قرارداد پس از پایان ماه اوت سال 2016 با توجه به FactSet داده است.

ممکن است قیمت نفت خام برنت BRNK20, -7.92%, جهانی نفت خام معیار پایین بود $3.67 یا 7.3% افزایش به $46.32 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا در مسیر برای پایین ترین حل و فصل پس از ژوئن 2017.

برای هفته WTI نفت خام معامله شده تقریبا 6% پایین تر در حالی که قیمت نفت خام برنت دهکدهای از دست داد نزدیک به 7 درصد به FactSet داده است.

“در این نقطه در زمان آن را دشوار است به دقت اشاره کردن که در آن طبقه است نفت است.’

— Lukman Otunuga, FXTM

عدم رسیدن به یک توافق “نمی توانست در بدترین زمان ممکن برای نفت است که [است] به دام افتاده در یک نبرد از دست دادن با سمت تقاضا نگرانی گفت:” Lukman Otunuga ارشد تحلیلگر تحقیقات در FXTM.

“در این نقطه در زمان آن را دشوار است به دقت اشاره کردن که در آن طبقه است که در روغن,” او گفت: MarketWatch.

“به قطع یک داستان کوتاه وحشتناک ترکیبی از لکنت تقاضا و افزایش تولید شیل به احتمال زیاد املا مشکل بیشتر برای روغن آن را تضعیف کرده است تقریبا 30 درصد از آغاز سال 2020” گفت: Otunuga.

اداره اطلاعات انرژی گزارش داد که ایالات متحده تولید نفت به رکورد تازه در 13.1 میلیون بشکه در روز در هفته منتهی به فوریه. 28.

هنوز هم جیمز ویلیامز اقتصاددان انرژی در WTRG اقتصاد معتقد است که “زمان جهان است که دوره نقاهت بعد از تاثیر اقتصادی coronavirus…ایالات متحده تولید خواهد شد در حال افول است. که خواهد بود خوب برای اوپک در پاییز” او گفت MarketWatch, و اضافه کرد که “قیمت نفت پایین کمک خواهد کرد که نرخ رشد اقتصادی.

خبر امتناع روسیه به همراه اوپک قصد ندارد به عنوان یک شگفتی آمده. قبلا گزارش های خبری گفت: روسیه که عضو اوپک شده بود به مقاومت در برابر یک تماس توسط کارتل های اضافی برای تولید از طریق کاهش پایان این سال است.

به بن بست می آید پس از وزرای اوپک در روز پنج شنبه توافق کردند در یک تماس است که ببینید که اوپک کاهش تولید بیشتر از 1 میلیون بشکه در روز در حالی که اوپک متحدان به رهبری روسیه را کاهش می دهد خروجی های اضافی از 500.000 بشکه.

بخوانید:چرا اوپک پیشنهاد نفت-کاهش تولید ممکن است به اندازه کافی برای ثابت بازار

قیمت نفت نیز رنج می برد که سرمایه گذاران در سراسر جهان همچنان به تخلیه سهام و دارایی های دیگر به عنوان خطرناک به نفع سنتی پناهگاه نگرانی بیش از ادامه گسترش coronavirus.

بخوانید:صادرات نفت به چین دوباره بجای اول برگشتن در ماه فوریه به عنوان تراکم در ساحل تخلیه: گزارش

همچنین بخوانید بارون:جت-قیمت سوخت شاقول به عنوان coronavirus تغذیه, سفر, ترس

قیمت نفت تا به حال به طور خلاصه مقایسه تلفات اولیه جمعه پس از یک قوی تر از حد انتظار مارس شغل گزارش دیدم که اقتصاد ایالات متحده اضافه کردن 273,000 شغل جدید در ماه فوریه ، افزایش در صدر پیش بینی اجماع برای افزایش اشتغال از 165,000.

در دیگر انرژی تجارت, مارس بنزین RBJ20, -7.36% کاهش 7.1 ٪ به $1.414 یک گالن در حالی که مارس نفت گرمایشی HOJ20, -6.65% کاهش 6.4 ٪ به $1.3925 یک گالن.

مارس گاز NGJ20, -2.65% ریختن 2.7 ٪ به $1.725 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>