FTC به بررسی ‘صدها نفر از گذشته خریداری شده توسط مایکروسافت و گوگل و اپل و آمازون و Facebook

ضد تراست تنظیم کننده گسترده تر خود تحقیق خالص به بالای صنعت فناوری سهشنبه از جمله شرکت مایکروسافت برای اولین بار.

کمیسیون تجارت فدرال اعلام کرد که قصد دارد به بررسی گذشته خریداری از مایکروسافت MSFT, -0.26%, گوگل شرکت مادر الفبا, Inc. GOOGLE, +0.39% GOOG +0.49%, Apple Inc. AAPL +1.73%, آمازون.com, Inc. AMZN, +0.66%, و Facebook Inc. FB +1.75% آژانس می خواهد اطلاعات از پنج شرکت که ارزش بازار بیش از $5 تریلیون دلار در شرکت های بزرگ خود را خرید قدمت آن به آغاز سال 2010 که تحت نظارت دولت فدرال تحت هارت-اسکات-ردینو یا HSR عمل می کنند.

برای اطلاعات بیشتر: انتظار می رود بزرگ با تکنولوژی ضد تراست به صحبت ادامه در سال 2020 اما عمل به دور از تضمین

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران FTC رئیس جوزف سیمونز تلقی درخواست یک مطالعه مربوط به اجرای قانون اقدامات اما تلاش برای درک بهتر سیل از معاملات که گزارش زیر HSR. او گفت: هیچ مالی آستانه برای اندازه افقی و عمودی می پردازد این برنامه به در نگاه کنید. درخواست رشد از FTC در جلسه سال گذشته در معامله فعالیت در میان شرکت های فن آوری ،

او گفت: FTC خواهد تمرکز بر معاملات از شرکت های است که می تواند به طور بالقوه به توسعه کسب و کارهای بزرگتر و حرکت های غول تکنولوژی است که افزایش نفوذ خود در بازار مجاور. سیمونز گفت: تعداد معاملات تحت بررسی است که در “صدها نفر” و می تواند منجر به “انهدام” از برخی از ادغام.

“این مهم است که به نگه داشتن tech بازار آزاد و رقابتی” سیمونز گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید.

همچنین نگاه کنید به: چهار دلیل اقدامات ضد تراست به احتمال زیاد موفق به شکستن فناوری بزرگ

“سفارشات کمک خواهد کرد FTC تعمیق درک آن از تکنولوژی شرکت های کسب فعالیت از جمله این که چگونه این شرکت گزارش خود را معاملات به فدرال ضد انحصار سازمان و چه بزرگ با تکنولوژی شرکت های در حال ساخت به طور بالقوه ضد رقابتی ادغام نوپای یا رقبای بالقوه است که سقوط به زیر HSR پر آستانه و در نتیجه نیازی به گزارش به ضد تراست سازمان” آژانس گفت: در آن اعلام بررسی است.

FTC در پروب تشدید گرما در اپل, آمازون, الفبا و Facebook که همه شده اند تحت پیرسینگ, چشم دولت فدرال و همچنین مقامات اروپایی خود را برای رقابتی تاکتیک های آنها به عنوان سیمان در بازار غالب مواضع و مشغول به مناطق جدید از کسب و کار. مایکروسافت در حال فرار هر موشکافی پس از زنده ماندن خود را ضد تراست مبارزه با دولت در روزهای دات کام رونق و رکود.

این آنتی تراست مظنون: Facebook و اپل به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر

شرکت های بزرگتر ادغام به طور معمول تایید شده توسط FTC قبل از آنها نزدیک است. Facebook را خریداری از Instagram و واتساپ گوگل خرید از یوتیوب و DoubleClick و آمازون ادغام با غذاهای کامل و تمام دریافت, ترخیص کالا از FTC قبل از بسته شدن.

اما بزرگ با تکنولوژی باعث می شود شمار کوچکتر معاملات هر سال که هرگز اعلام کرد و نه از طریق کانال های نظارتی. برای مثال گوگل بسته بر 2.4 میلیارد دلار خرید نرم افزار شرکت تماشاچی در سال 2019 و توافق برای خرید Fitbit برای $2.1 میلیارد — یک معامله است که هنوز هم در دست بررسی — بلکه صرف 1 میلیارد دلار برای به دست آوردن شرکت های دیگر که شرکت نام سالانه خود را پر کردن.

اپل تا حد زیادی اجتناب بزرگ نام حصول اما صرف بیش از 1.6 میلیارد دلار در طول سه سال مالی در کسب و کار و مالکیتها بر اساس آن سالانه تشکیل پرونده و اجرایی تیم کوک میگوید که اپل در خرید شرکت های کوچکتر و در مورد هر دو تا سه هفته به طور متوسط.

“وجود دارد هیچ کافی کنترل و توازن در آنچه که این شرکت می تواند انجام دهد” Anamitra Deb, مدیر ارشد, مفید تکنولوژی در programme گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. “سال بودن زیر تنظیم می شود آنها را کمتر پاسخگو باشد. قدیمی, شرکت های فن آوری در مقیاس بزرگ نیاز به گارد ریل در قالب ضد تراست بیشتر دقیق قوانین حفظ حریم خصوصی و شرکت های بزرگ حکومت.”

بزرگ با تکنولوژی تسلط تمرکز در یک کارگاه آموزشی سرمایه و ضد تراست در دانشگاه استنفورد در روز چهارشنبه. “پویا رقابت باید درایو بازار. سرمایه گذاری باید به بهترین ایده ها. اختلال ایجاد می مصرف کننده ارزش” ماکان Delrahim دستیار دادستان کل ضد تراست بخش از وزارت دادگستری گفت: در سخنان افتتاحیه. “این اصول من به طور مستمر به بازگشت.”

سهام پنج شرکت غوطه ور در معاملات روزانه و بلافاصله پس از FTC اعلام. هیچ یک از پنج شرکت بلافاصله در پاسخ به پیام های ایمیل به دنبال نظر.

یک سخنگوی مایکروسافت اواخر روز سه شنبه گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با FTC برای پاسخ به سوالات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>