کارگران خط مقدم در آمریکا هشدار کنگره: عدم PPE قتل به ما

اریک Colts است یک راننده اتوبوس برای شهر دیترویت که خود را از دست داد, بهترین دوست, همکار راننده اتوبوس Jason Hargrove به COVID-19 مارس 31 – فقط 10 روز پس از سوار شد و سرفه در اتوبوس خود را.

“که جیسون در بیمارستان به تنهایی و فقط به درد دانستن است که او تا به حال هیچ کس در اطراف او چیزی است که واقعا صدمه زدن به خانواده اش و خودم و همچنین همکار خود کارگران شرکت” کلت گفت: ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان پانل در پنجشنبه توصیف ترس او چهره رفتن به کار هر روز.

“به این دلیل که من واقعا می ترسم این واقعیت ساده است که من به یک توقف نمی دانستند چه کسی خواهد بود که در آن واقعی متوقف شود. من نمی دانم که آنها بوده ام در تماس با. من نمی دانم اگر آنها ویروس خود” کلت گفت: خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران است.

بیشتر:

Hargrove یکی از به عنوان بسیاری از 200 کارگران حمل و نقل در ایالات متحده – با توجه به اتحادیه برآورد – که کشته شده اند توسط coronavirus قرار دادن یک چهره انسانی در مورد خطرات مواجه ضروری است تمام کارگران در ایالات متحده در حال حاضر. حداقل 65 خواروبار کارگران جان باخته اند و بیش از اند 9,000 آلوده. بیش از 100 نفر از پرستاران فوت کرده اند.

“خود من سیستم بیمارستان آماده شده بود برای این بیماری همه گیر از رمان coronavirus شد اولین گزارش, گفت:” دکتر مگان Ranney یک پزشک اورژانس در پراویدنس, رود آیلند.

“ما انجام داده ایم ما برای ساخت فروشگاه از ماسک و لباسهای اما از اواسط ماه مارس تعداد افراد بیمار که از طریق درب ما شروع به موشک وار رفتن. ما PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] میزان سوختگی – تعدادی از ماسک و روپوش و دستکش است که ما با استفاده از هر روز رفته بود از طریق سقف” Ranney گفت.

“ما در حال اجرا از ضروری دنده محافظ, و وجود دارد, بیشتر بود,” او گفت:.

با عجله از COVID-19 بيمار غرق بیمارستان. لوازم اساسی و دارو زد پایین. به شدت بیمار بیماران شلوغ شد به هر بخش. معضلات اخلاقی در مورد کسی که به صرفه جویی در و که به شما اجازه می میرند در زمان عوارض عاطفی. تحت استرس یکی از Ranney اتاق اورژانس همکاران خودکشی کرد.

همسرم, Hardin, یک پرستار در شیکاگو توصیف کمبود PPE در بیمارستان است.

“درصد از بیمارانی که در نهایت تست مثبت بسیار بالا است اما ما مدیریت بیمارستان همواره حاضر به دادن پرستاران در واحد حمایت است که ما نیاز به اجتناب از قرار گرفتن در معرض عفونت” Hardin گفت.

“قبل از همه گیر پرستاران می تواند دسترسی PPE از یک منبع ، زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, مدیریت زمان همه وسایل را از اتاق” او گفت:.

پرستاران سراسر کشور شده اند در اعتراض به عدم مناسب تجهیزات حفاظتی و خواستار آن است که ما ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت شماره اورژانس را نیاز بیمارستان برای تامین PPE.

آمبولانس راننده و تکنسین های پزشکی اورژانس صورت مشابه خطرات.

“ما در حال حاضر پاسخ به تماس برای حدود شش تا 10 قلبی دستگیری در هشت ساعت سفر گفت:” دیانا Wilson, EMT با شهر نیویورک آتش نشانی.

“با وجود بهترین تلاش های ما برای صرفه جویی در زندگی ما در حال پیدا کردن بیماران مرده در خانه های خود را گاهی اوقات حتی در اتومبیل های خود را. این بیماری همه گیر وخیم است,” او گفت:.

مارکوس ارندا یک سرایدار شمارش خود را خوش شانس به عنوان یک عضو اتحادیه. او پرداخت می شود بیمار می کند. بسیاری از سرایداران نیست و آنها مجبور به نگه داشتن رفتن به محل کار بدون PPE.

ما: مستند نشده کارکنان بهداشتی درمانی در صورت اخراج از کشور تهدید (2:52)

“Janitors نمی باید این گزینه از کار از خانه است و بسیاری از سرایداران ندارد و پرداخت مرخصی استعلاجی. آنها در خانه بمانند; آنها نمی پرداخت” آراندا گفت.

Zenobia چوپان از مواد غذایی, کارمند, Leilani اردن که در مریلند است. اردن بود معلولین فلج مغزی, اما مشغول به کار در یک سوپر مارکت کمک به افراد مسن تر با مواد غذایی خود هستند.

“او یک پروانه; من او را من پروانه بنفش. او رفت و به کار برای کمک به – بدون در نظر گرفتن اگر آن را کمک به سالمندان برای به دست آوردن آنچه که آنها نیاز به کمک به سالمندان برای رسیدن به و از سبد خود, [یا] به هر صورت ممکن است.

“چرا نمی تواند ساده PPE ارائه شده به فروشگاه مواد غذایی کارگران؟” اردن را پرسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>