از Instacart به آمازون در اینجا این است که استخدام در میان COVID-19

بسیاری از furloughed آمریکایی ها در حال پیدا کردن راه های دیگر برای پول در میان COVID-19.

با کروناویروس مؤثر بر زندگی بسیاری از آن را نیز تحت تاثیر کار آمریکایی که furloughed از شغل خود.

اما با وجود شرایط ناگوار مردم مانند سارا Hlad از Barnicoat نیوجرسی که تبدیل به Instacart پس از furloughed از اعتدال باشگاه ورزشی در منهتن در ماه مارس در حال گرفتن خلاق پیدا کرده اند و دیگر راه های کسب درآمد در طول این زمان نامشخص است.

“من پرداخت برای همه چیز خودم” Hlad گفت: “صبح به خیر آمریکا”. “آن واقعا ترسناک بود برای من چون مثل این است که furloughed که وزن بر روی شانه های من.”

Hlad هدر رفته هیچ زمان و کار به عنوان یک Instacart خریداران در یک ماده از چند هفته تحویل به افرادی که نمی توانند خانه های خود را ترک.

“مادر من یک مراقبت های بهداشتی کارگران و من فقط احساس می کنم باید کمک به مردم است. بنابراین من فکر کردم که این امر می تواند یک راه بسیار خوبی برای من برای کمک به مردم در جامعه و به ایجاد برخی از پول اضافی” او گفت:.

هر روز Hlad گفت که او تلاش می کند تا بین $100 به $120 است که به راحتی قابل دسترسی با دو یا سه سفارشات.

“من می Instacart هر زمان که من می خواهم واقعا. هیچ مجموعه برنامه” گفت: Hlad. “من اخذ شده است بسیاری از کسب و کار در تعطیلات آخر هفته است.”

پس از همه گیر Instacart افزایش یافته است نیروی کار خود را با 150 ٪ با توجه به سرعت در حال رشد تقاضای مشتری و آنها فقط یکی از بسیاری از شرکت های استخدام هزاران نفر از کارگران جدید در میان همه گیر.

“برخی از شرکت هایی که در حال استخدام — آمازون Instacart Wal-Mart, CVS — فدرال اکسپرس یکی دیگر از مثال بزرگ است. هر نوع تحویل مشاغل” گفت: Dan راث سردبیر در ارتباط با اخبار. “کسانی هستند که شرکت ها و نقش, که در آن ما دیده می شود مقدار زیادی از استخدام فقط در طول بحران.”

در مصاحبه با “GMA,” راث ذکر یک افزایش در تقاضا برای مشاغل از راه دور و اجتماعی پذیرش از راه دور کار می کنند.

“شرکت در حال کشف است که در واقع ما می توانیم مردم در حال کار از خانه و ما می تواند آنها را به کار از هر نقطه و هنوز هم قادر به انجام کارها و به همکاری گفت:” راث.

در حال حاضر صنایع که خود را در حال افزایش استخدام تقاضا عبارتند از کسانی که در بهداشت عمومی با مشاغل جدید مانند تماس های ردیابی در حال ظهور.

تماس با ردیابی است که توسط کارشناسان به عنوان یکی از کلیدهای توقف گسترش رمان coronavirus توانایی برای پیگیری کردن هر کس با آنها coronavirus مثبت فرد به طور قابل توجهی تعامل. در ماه آوریل یک تلاش عظیم شروع شده توسط متحده در سراسر کشور به استخدام بیشتر نیروی انسانی برای این مجموعه تلاش.

“ما به دنبال افرادی که تجربه مصاحبه با مردم و است که می تواند از بسیاری از زمینه های مختلف گفت:” جسیکا کاب یک جامعه افسر بهداشت برای Lexington, Fayette County Health Department در کنتاکی در مورد آنچه که او به نظر می رسد هنگامی که به دنبال تماس با ردیاب نامزدها. “وجود دارد طیف گسترده ای از مردم است که ما به دنبال این شغل اما همه آنها دارای منافع در بهداشت عمومی و علاقه در کمک به پاسخ به مطمئن شوید که ما در حال قادر به شناسایی مخاطبین و جلوگیری از گسترش بیماری است.”

“متاسفانه همه دارای کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و یا حتی یک لیسانس بهداشت عمومی,” او اضافه شده است. “بنابراین ما باید بیشتر گسترده ای که ما دنبال آن هستید.”

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد شغل های جدید که در حال ظهور از تماس با تحقیقی که من فکر می کنم که احتمالا رفتن به یک سنگ پله به انجام بسیاری از کار خواهد شد و این نوع از چیزی که مردم تکیه می کنند قادر به پرداخت اجاره خود را و خود را وام مسکن گفت:” راث که همچنین ذکر شده است که مشاغل دیگر که به نظر می رسد در طول این زمان گذشته از تماس با ردیابی همچنین شامل کسانی که در آموزش بهداشت و تکنولوژی و آموزش مجازی ،

همانطور که برای Hlad با وجود شرایط نامطلوب او موفق به دریافت بسیار بیشتر از یک چک با او کار جدید است.

“این در مورد پول,” او گفت:, “این در مورد کمک به مردم به طوری که همه ما می تواند رشد به عنوان یک جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>