دوست از دست رفته, فلوریدا, مامان صحبت می کند

این تقریبا دو ماه پس از پلیس در ژوپیتر فلوریدا حکومت گرچن آنتونی ناپدید شدن یک قتل.

بدن او هنوز یافت نشده است. آنتونی, 51, گزارش شده, گم, مارس 25 بعد از پلیس می گویند دوستان و بستگان دریافت پیام های متنی از تلفن همراه خود را در مورد رفتن به قرنطینه چرا که او تشخیص داده شد با COVID-19.

اعضای خانواده نگران بودند که او شوهر جدا دیوید آنتونی ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با ناپدید شدن او با توجه به گزارش پلیس.

در طول تحقیقات پلیس پلیس گفت: آنها متوجه شدند از یکی از همسایه ها که در مارس 21 “خون curdling فریاد می زند:” همراه با فریاد “نه! آن لطمه می زند!” بودند که از گرچن آنتونی پاسیو یا گاراژ.

پلیس اعدام یک حکم جستجو از آفتاب درایو اصلی که جدا زن و شوهر دیگر به اشتراک گذاشته و می گویند که آنها در بر داشت حوله در ماشین لباسشویی خاکی مایل به قرمز با لکه آنچه به نظر می رسد کوچک و قطرات خون بر روی دیوار در اتاق خواب استاد بزرگ و سفید کننده و لکه بر روی کف گاراژ.

محققان مشخص گرچن آنتونی کشته شد و دیوید آنتونی بود مظنون نخست با توجه به گزارش پلیس.

گرچن آنتونی توضیح داده شده است توسط دوست و همکار جنیفر راجرز به عنوان “بسیار مثبت و انگیزه فرد” بود که “واقعا” با 12-year-old daughter.

گرچن آنتونی گذشته دیده می شد توسط همکاران در 20 مارس در ابزار شرکت او مشغول به کار بود و او در “ارواح خوب” با توجه به گزارش پلیس.

“او در کار بود و در آن روز شما می دانید مانند نرمال نرمال کار در روز است. و سپس روز دوشنبه 23 او نمی آمد به کار بود که بسیار بر خلاف او” راجرز گفت: “GMA.” “او نمی تماس بگیرید و یا متن یا هر چیزی. او فقط نمی آمد به کار می کنند.”

راجرز گفت که در مارس 24, او و همکاران او را دریافت آنچه آنها به عنوان غیر منتظره ای دقت کنید ایمیل از گرچن آنتونی کار آدرس ایمیل.

پیام گفته و نوشته شده توسط Alex, Anthony به گفته پلیس گفت که او می خواهم توسعه “تب با درجه پایین بیش از آخر هفته” و “از خواب بیدار شد به تنگی نفس صبح” بود و رفتن به بیمارستان برای آزمایش برای COVID-19 راجرز به یاد می آورد.

“زبان در ایمیل شد آن را نگران کننده” راجرز به یاد. “صدا نیست مانند او, شما می دانید, آن را بسیار عجیب و غریب است.

حداقل چهار نفر از جمله گرچن آنتونی, رئیس, دریافت پیام های متنی گوناگون گفت: او در گرفتن انتقال از بیمارستان به سرپرستی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای مشاهده بیشتر با توجه به مشتری اداره پلیس گزارش.

“چیزهایی که فقط نمی ظاهری مناسب” گفت: راجرز.

راجرز گفت: رئیس خود هشدار داده گرچن آنتونی و سپس پلیس به انجام سلامتی بررسی کنید.

“و پس از آن که زمانی که آنها کشف کردند که او گم شده بود و همچنین دیوید گم شد” راجرز گفت.

پلیس گفت: تلفن های همراه متعلق به دیوید و گرچن آنتونی پینگ کردن یک برج در تاریخ 27 مارس در تگزاس است.

دیوید آنتونی 43 چپ دولت دستگیر شد در تاریخ 31 مارس در نیو مکزیک, پلیس گفت:. او به اتهام قتل و آدم ربایی و تحویل به مشتری در مارس 14.

دیوید آنتونی وکیل مدافع نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از ABC News, از شنبه.

گرچن آنتونی دختر با پدر بیولوژیکی راجرز گفت.

او برای ثبت طلاق در ماه فوریه با توجه به سوابق آنلاین.

راجرز و دیگر دوستان از گرچن آنتونی اصرار هر کسی با اطلاعات در مورد ناپدید شدن او به جلو آمده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>