فریدریش Merz: مرکل منتقد eyeing آلمان در پست بالا

با Annegret Kramp-Karrenbauer به گام را به عنوان رهبر حزب CDU — و از 2021 صدراعظم نژاد — DW به نظر می رسد در نامزدها به احتمال زیاد برای پر کردن آنجلا مرکل کفش.

فریدریش Merz دیرین حزب دموکرات مسیحی و مکرر intraparty منتقد صدراعظم آلمان در یک پتانسیل frontrunner به جای ترکیه.

این امر علامت Merz دوم پیشنهاد در باز گشت در کمتر از دو سال پس از صدراعظم را انتخاب جانشین Annegret Kramp-Karrenbauer اعلام کرد که او را گام به CDU رهبر — و نه اجرا در 2021 مسابقه برای آلمان کار بالا است.

مقرر بود به چالش کشیده Kramp-Karrenbauer که روی محبت به عنوان AKK توسط حزب وفاق ملی برای نقش در دسامبر سال 2018 است.

در حالی که سابق آلمانی مجلس هنوز برای اعلام قصد خود را برای ایستادن برای CDU رهبری مقرر اعلام کرد در اوایل ماه مارس بود که او ترک پست خود در بلکراک بزرگترین سرمایه گذاری شرکت مدیریت حفاری بازگشت به سیاست برای کمک به حزب محافظه کار “خود را تجدید.”

بیشتر بخوانید: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

مجلس فدرال آلمان بلکراک و Brexit

پس از خروج از پارلمان آلمان و یا فدرال در سال 2009 مقرر شده تعدادی از مشاغل در بخش مالی. در سال 2010 او موفق خصوصی سازی در محاصره بانک دولتی آلمان WestLB. او همچنین در هیئت مدیره تعدادی از شرکت های مانند کلن-بن فرودگاه.

64 سال نیز برگزار می شود پست ها در شرکت های مختلف به دنبال روابط نزدیک تر با ما. برای 10 سال او به عنوان رئیس غیر انتفاعی Atlantik Brücke (اطلس پل) انجمن که به ترویج آلمانی-آمریکایی روابط. او همچنین یک عضو کمیسیون سه جانبه که به دنبال تقویت همکاری بین اروپا و ژاپن و آمریکا.

در سال 2016 مقرر منصوب شد رئیس آلمانی عملیات بلکراک. و در نوامبر سال 2017 او به نام افتخاری Brexit نماینده ایالت نوردراین-وستفالن.

Angela Merkel and Friedrich Merz (picture-alliance/dpa/U. Baumgarten)

دیرین CDU اعضای فریدریش مقرر و آنگلا مرکل تصویر در سال 2000 در مجلس فدرال آلمان باید همیشه چشم به چشم دیده می شود

مرکل مکرر دشمن

مقرر است که انتظار می رود برای پیوستن به CDU رهبری نژاد بوده است قدرتمند سیاسی بازیکن در درون حزب. آموزش به عنوان یک وکیل او به عنوان حزب پارلمانی رهبر از سال 2000 تا 2002 به عنوان معاون پارلمانی رهبر از سال 2002 تا 2004. او در بسیاری از مرکل سیاسی نقطهء مقابل یا متقاطر: بیشتر کسب و کار پسند و محافظه کار — بلکه بیشتر تحریک آمیز و سرگرم کننده است.

در طول صعود به رهبری مرکل با موفقیت جدا مقرر از حزب بالا رده پس از یک سری از اختلافات. زمانی که CDU و متفقین باواریا مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) از دست آلمان فدرال در سال 2002 در انتخابات مرکل اصرار بر گرفتن بیش از این حزب فدرال رهبری در اپوزیسیون — یک موقعیت مقرر برگزار شد و به مدت دو سال.

مقرر دیده می شود به عنوان یک استعداد و سخنور بود و به خوبی شناخته شده برای به دنبال کاهش مسائل پیچیده را به ساده ترین شرایط. در سال 2004 او خواستار یک سیستم مالیاتی که اجازه خانواده برای محاسبه چه آنها بدهکار در پشت یک آبجو ذخیره. این طرح به مبلغ 12% تخت-نرخ مالیات بر درآمد با نرخ ثابت از کسر هر عضو خانواده است.

بیشتر بخوانید: آرمین Laschet: داغ مدعی برای موفقیت CDU رهبر Kramp-Karrenbauer

Friedrich Merz and Annegret Kramp-Karrenbauer (picture-alliance/dpa/W. Kumm)

مقرر ممکن است آخر خنده پس از Kramp-Karrenbauer برنده CDU رهبری حزب در سال 2018 با 35 رای

مهاجران باید مطابق’

شاید بحث انگیزترین سیاسی تجدید نظر نگران مهاجرت و “Leitkultur.” در آن زمان در سال 2000 مقرر گفت که هر کسی که می خواستم به زندگی در کشور “باید مطابق با لیبرال آلمانی فرهنگ پیشرو.” نظرات انداخته موجی از بحث های عمومی و تبدیل به یک نبرد گریه برای کسانی که مخالف به یک جامعه چند فرهنگی است.

مقرر شد به شدت مورد حمله سیاستمداران از بی بند و مداخله رایگان دموکرات و حزب چپ. سیاستمداران برای سبزها او را به نام نژادپرست است. اگرچه مرکل با آن موافق نیست Merz چشم انداز او ایستاده بود ،

و او باقی خواهد ماند او منتقد سرسخت. مقرر است مخالفت مرکل رهبری ائتلاف بزرگ از CDU/CSU و سوسیال دموکرات ها که حکومت آلمان از سال 2005 تا سال 2009 دیده شد توسط بسیاری به عنوان انگور ترش از سیاسی بازنده است.

در 62, مقرر اقدام به پرش به سیاست در بالا بسیار, بعد از داشتن شده است تحت الشعاع قرار مرکل در نخست خود را. او خود را از دست داده 2018 کمپین CDU رهبر حزب به Kramp-Karrenbauer در 517-به-482 رای دادن.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>