جزئیات تازه ظهور در مورد نیجریه اولین coronavirus مورد

یک مرد ایتالیایی که تایید شده است به نیجریه اولین coronavirus مورد پس از ورود از میلان بود که در این کشور تقریبا دو روز کامل قبل از اینکه جدا, سفر از طریق لاگوس و بازدید از یکی دیگر از دولت است.

این مورد باعث شده است تا یک تقلا توسط مقامات در پرجمعیت ترین کشور آفریقا که در حال حاضر در تلاش برای ردیابی هر کسی که وارد در همان پرواز به عنوان بیمار و شناسایی مکان او بازدید قبل از رفتن به بیمارستان.

بیشتر:

“ما شروع به کار برای شناسایی تمام مخاطبین فرد پس از او وارد نیجریه و حتی کسانی که با او بودند در هواپیما” وزیر بهداشت Osagie Ehanire به خبرنگاران گفت: روز جمعه در نیجریه پایتخت آبوجا.

ایتالیایی که کشور بدترین ضربه در اروپا توسط coronavirus شیوع وارد شده در فوریه 24 در خطوط هوایی ترکیه پرواز بود که یک اتصال در استانبول, شبیه Abayomi, Lagos دولت کمیسر بهداشت به خبرنگاران گفت:.

پس از گذراندن شب در یک هتل در نزدیکی فرودگاه وارد کشور همسایه از Ogun در تاریخ 25 فوریه در محل کار.

او در آنجا ماند تا زمانی که او یک تب و بدن درد در بعد از ظهر از فوریه 26, Abayomi گفت.

پزشکان سلامت با خود شرکت و سپس تماس گرفته و امنیت زیستی مقامات که انتقال او به یک مهار تسهیلات در Yaba, Lagos دولت است.

“این بسیار دقیق از پزشکان در این مرکز به نگه داشتن او را یک شبه در یک محیط جدا,” Abayomi گفت.

Ehanire گفت: عفونت تایید شد در فوریه 27 توسط آزمایشگاه ویروس شناسی از دانشگاه لاگوس بيمارستان بخشی از شبکه آزمایشگاهی از نیجریه مرکز کنترل بیماری و که در حال حاضر قرنطینه اما به خوبی انجام می دهند.

و همچنین به عنوان برای اولین بار در نیجریه بیمار برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

خطوط هوایی ترکیه را بلافاصله اظهار نظر در این مورد است. وجود دارد هیچ تایید موارد در ترکیه است.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که در حال حاضر کارشناسان بر روی زمین در نیجریه که آن را شناسایی به عنوان یکی از 13 “اولویت بالا” کشور در آفریقا است.

در نشانه ای از نصب نگرانی در کنیا کشور به طور موقت به حالت تعلیق پروازها از چین در روز جمعه. کنیا هیچ تایید موارد ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>