رایگان تمرینات از Peloton نایک و دیگران برای کمک به شما در فعال ماندن در دوران قرنطینه

ماندن در هیچ بهانه ای برای جلوگیری از جا ماندن.

جهانی تعاملی تناسب اندام صنعت شد و در حال حاضر انتظار می رود به رشد به مبلغ 5.44 میلیارد یورو در بین 2020 و 2024 حتی قبل از coronavirus همه گیر بسته شده و بسیاری از کسب و کار (از جمله ورزشگاه) و مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه — اگر آنها شده اند به اندازه کافی خوش شانس را به نگه داشتن شغل خود را.

و در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم به دنبال راه هایی به کار نیز خارج از خانه است. سفارشات آنلاین برای تجهیزات تناسب اندام مانند kettlebells دمبل و تردمیل دیدم 55 درصد افزایش در هفته پوشا مارس 11-15 نسبت به 10 روز قبل با توجه به نرم افزار Adobe Analytics جدید دیجیتال اقتصاد شاخص روز سه شنبه منتشر شد.

بنابراین بدنسازی زنجیره ای مانند سیاره تناسب اندام PLNT, +3.11% شده اند پریدن از روی صفحه اصلی عرق جلسات ارابه موسیقی — مانند جریان آزاد کلاس ورزش در Facebook FB +1.82% یا متعلق به گوگل GOOG +1.74% یوتیوب.

مرتبط: بدنسازی است که گفته می شود جمع آوری هزینه های ماهانه و حتی اگر آن را بسته در طول coronavirus شیوع طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند

و مارک های چنین به عنوان Peloton PTON, +2.17% و DailyBurn که در حال حاضر جریان تمرینات بر روی تقاضا به طور ناگهانی در تقاضا. مارس محبوبیت از Peloton نرم افزار — ارائه می دهد که یوگا و قدرت بدن در کلاسهای اگر شما لازم نیست که به $2 ، 000 دوچرخه ثابت — پنج برابر بالاتر از فوریه با توجه به داده ها از سنسور برج.

ادامه مطلب: Peloton ‘به وضوح با بهره گیری از جهانی قرنطينه,’ داده های جدید نشان می دهد

Peloton نیست تنها سلامتی تجاری دچار یک بیماری همه گیر دست انداز. هرزه از سوزاندن روزانه فراهم می کند که تمرین و تغذیه برنامه ها از طریق برنامه های گفت MarketWatch که آن را دیده است 268% سال بیش از سال افزایش اعضای جدید در این هفته پایان مارس 27. برنامه یوگا کردن سگ گفت MarketWatch که 400000 نفر امضا کرده اند تا به صورت رایگان عضویت در دو هفته گذشته پایان مارس 27; 100,000 آمد از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه سه کشور اروپایی در سخت ترین ضربه COVID-19. نایک NKE, -1.51% همچنین گزارش شده است که در آن برنامه تمرین هفتگی کاربران فعال در چین شدند تا 80 درصد در پایان سه ماهه (در حالی که از مردم جدا شد در خانه) در مقایسه با ابتدای آن است.

این خبر خوبی برای مصرف کنندگان: بسیاری از این تمرین رایگان برای زمان حال با بوتیک تناسب اندام مارک تمدید دوره آزمایشی رایگان و یا waiving هزینه های خود را به طور کامل در حالی که بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده تماس ساکنان به پناهگاه در محل و یا قرنطینه خود را.

بنابراین در اینجا 14 رایگان تمرینات است که شما می توانید سعی کنید از طریق جریان خدمات و برنامه های سلامتی.

PELOTON: در حالی که بهتر شناخته شده برای آن چرخش کلاس Peloton نیز ارائه می دهد هزاران نفر از قدرت یوگا کشش بوت کمپ و تمرینات هوازی را در برنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان تمرینات مدیتیشن و, هوای آزاد, در حال اجرا مربیگری که نمی نیاز به هر گونه تجهیزات گران قیمت. Peloton یافته 30 روز دوره آزمایشی رایگان به مدت 90 روز است که شما می توانید برای ثبت نام از طریق آوریل 30. پس از آن شما پرداخت $12.99 قیمت یک ماه.

SOULCYCLE: coronavirus دارای پمپ معافیت در SoulCycle چرخش کلاس اما آن مربيان در حال ارائه رایگان تمرینات کردن دوچرخه خود را فردی Instagram حساب از جمله رقص و وزن بدن جنبش کلاس. مشاهده لیست کامل اینجا.

NIKE TRAINING CLUB: ورزشی غول لغو کرده است در $14.99 یک ماه هزینه برای آن حق بیمه خدمات به طور نامحدود. در حال حاضر, دانلود نرم افزار کمک های مالی افراد دسترسی به بیش از 185 رایگان تمرینات (یوگا قلبی و بیشتر) است که گذشته از 15 تا 45 دقیقه و همچنین هدفمند در حال اجرا برنامه های آموزشی تغذیه و سلامتی هدایت.

روزانه رایت: جریان هزاران نفر از یوگا, barre, پیلاتیز, قلبی, قدرت, آموزش ها و تمرینات با شدت بالا — و همچنین نشستهای تخصصی برای زنان باردار یا زنانی که پس از زایمان — بیش از تلویزیون های هوشمند خود را و یا لپ تاپ. روزانه رایت در حال حاضر گسترش آن 30 روز محاکمه آزاد به مدت 60 روز با premium دسترسی به تمام اعضای جدید به بوت. پس از آن $14.95 یک ماه برای پایه اشتراک $19.95 برای حق بیمه و کاربران می توانند در هر زمان لغو. پرداخت عضو شده اند که از لحاظ مالی تحت تاثیر COVID-19 همچنین می توانید ایمیل [email protected] برای اضافه کردن یک ماه رایگان به حساب خود را.

سیاره تناسب اندام: در حالی که ورزشگاه های زنجیره ای بسته است, این, ارائه رایگان از 20 دقیقه در خانه — تمرینات- که در آن خواستار “خانه کار-Ins” در آن شرکت Facebook صفحه. آنها باز به nonmembers و اعضا به طور یکسان.

COREPOWER YOGA: این کشور بزرگترین ورزشگاه های زنجیره ای است که به هر کس دسترسی رایگان به مجموعه ای از کلاس های آنلاین در حالی که آن 200 مکان های بسته هستند. (در کلاس های حضوری به طور کلی هزینه 26 دلار در هر کدام.) CorePower Yoga در تقاضا خواهد شد همچنین پست جدید کلاس های آنلاین هر هفته از جمله مدیتیشن جلسات به پاک کردن سر خود را.

بری BOOTCAMP: کار عرق با 20 دقیقه ای از نسخه های بری Bootcamp را امضا قلب و قدرت-آموزش کلاس ها در Instagram. استودیو ارسال سه تمرینات یک روز که اعلام خواهد شد روز قبل از طریق Instagram داستان تحت @meggan رسیدگی بنابراین شما می توانید علامت گذاری تقویم خود را.

سر و صدا: شما همچنین می توانید آماده به سر و صدا با این رایگان بوکس الهام گرفته از کلاس های تناسب اندام در Instagram هر روز صبح. به نوبه خود در پست اطلاعیه برای @doyourumble بنابراین شما هشدار زمانی که این کلاس ها در مورد رفتن زندگی می کنند (به طور کلی در 8 a. m. ET).

CENTR توسط CHRIS HEMSWORTH: قطار مثل Thor اما بدون پرداخت یک بی دین مجموع. از “انتقامجویان” ستاره است که ارائه رایگان شش هفته محاکمه جدید خود را Centr بدنسازی و برنامه غذایی, برنامه زمانی ثبت نام شما تا قبل از آوریل 5. پس از آن طرح اشتراک اجرا می شود 10 دلار در ماه اگر شما قطره 120 دلار برای یک سال عضویت. تمرینات پوشش آموزش فاصله با شدت بالا (HIIT), بوکس, یوگا, تمرینات قدرتی, MMA و بیشتر.

کردن سگ: این خانواده از برنامه های یوگا از جمله پایین سگ یوگا برای مبتدیان HIIT گيلن باره و 7 دقیقه تمرین آزاد خواهد شد تا زمانی که ممکن است 1. اما دانش آموزان و معلمان و همچنین مراقبت های بهداشتی حرفه ای مبارزه با کروناویروس خواهد شد که دسترسی رایگان تا 1 جولای. در غیر این صورت عضویت اجرا $7.99 یک ماه و یا $49.99 در سال است.

305 تناسب اندام: رقص آن را مانند هیچ کس تماشای رایگان قلبی روال و جنبش کلاس در 305 تناسب اندام صفحه یوتیوب در هر روز در 6 p. m. ET. آنها همچنین نگه داشتن به روز رسانی یک لیست از آینده دیجیتال حوادث در اینجا.

BARRE3: آوردن باله استودیو به خانه خود را با کلاس های نامحدود در قدرت مطبوع قلب و تمرکز حواس است که با هدف بازگرداندن تعادل به بدن خود را. Barre3 ارائه شده است 15 روز محاکمه آزاد و 10% تخفیف برای تمام غرفه اگر شما می خواهید برای اضافه کردن گروههای مقاومت و هسته توپ بدنسازی صفحه اصلی خود را. بعد از اشتراک اجرا می شود 29 دلار در ماه است.

FITON: این برنامه همیشه رایگان تمرینات از جمله برخی از رهبری, افراد مشهور, ورزش, مربیان, چنین به عنوان بازیگر Gabrielle Union و “عجیب و غریب چشم” جاناتان ون نس. کلاس ها شامل, قلبی, قدرت, HIIT رقص و پیلاتیز کلاس به علاوه جلسات متناسب با دوران بارداری و پس از زایمان تمرینات. اما ارتقاء به FitOn PRO ($69.99 یک سال) شامل شخصی برنامه های غذایی بیش از 500 دستور العمل ها و فضای مجاز: نامحدود آفلاین محبوبیت.

P. VOLVE: قرعه کشی در بیش از 200 فیلم جریان با شدت بالا پایین-تاثیر تمرینات برای تقویت و تن بدن در فضاهای کوچک و محدود به هیچ تجهیزات. P. volve ارائه شده است 14 روز محاکمه; بعد از اشتراک اجرا می شود 19.99 دلار در ماه است. برای شروع جریان به صورت رایگان اینجا کلیک کنید و با وارد کردن کد تخفیف OnePvolve.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>