فرانسه گزارش بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد: به روز رسانی زنده

  • فرانسه گزارش کرده است بیش از 1500 جدید تایید رمان coronavirus موارد افزایش نهان پس مارس 30.
  • شانزده بازیکنان NBA آزمایش مثبت جدید کروناویروس در موج اول اجباری آزمون به لیگ برتر راه اندازی مجدد روش.
  • ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته است که 16 ایالت شاهد افزایش موارد از رمان coronavirus.
  • بیش از 9.6 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که نزدیک به 4.8 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 489,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 26

20:30 به وقت تهران – مکزیک اقتصاد رنج می برد رکورد انقباض در میان همه گیر

مکزیک رشد اقتصادی با رکورد 17 درصد در فروردین به عنوان coronavirus مستند ویران فعالیت های اقتصادی داده های رسمی نشان داد و بازیابی انتظار می رود که سخت تقلا کردن با عفونت های جدید هنوز هم صعودی.

با کارخانه های بسته تولید در زمان یک ضربه بزرگ است. به طوری که در هتل ها, رستوران ها و خرده فروشی به مصرف کنندگان در خانه مانده.

برای تنظیم نوسانات فصلی, امریکا دومین اقتصاد قرارداد 17.3% از ماه مارس بزرگترین سقوط از مدرن اطلاعات آغاز شد منتشر شده در اوایل سال 1993 با توجه به آمار و ارقام قرار داده ملی آمار آژانس INEGI.

20:00 GMT – کاستاریکا برای پذیرش گردشگران از کشورهای با ویروس تحت کنترل

کاستاریکا خواهد خود را باز خواهد شد فرودگاه بین المللی در تاریخ 1 اوت به گردشگران از کشورهایی که “کنترل انتقال” از coronavirus وزیر بهداشت دانیل Salas گفت.

شروع این آخر هفته کاستاریکا نیز باز بیشتر فضاهای عمومی مانند سینما و مراکز خرید و سواحل در کشور, Salas گفت.

19:45 GMT – کلید ما گروه پزشکی می افزاید: استروئیدها برای درمان

بیماری های عفونی و جامعه امریکا (IDSA) به روز شده تا به درمان آن دستورالعمل شامل generic قرص استروئید برای بیماران بستری شديد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

تنها داروی دیگر, پزشکی, گروه توصیه می کند برای COVID-19 بيمار در خارج از یک کارآزمایی بالینی است remdesivir های داخل وریدی داروهای ضد ویروسی ساخته شده توسط Gilead Sciences, Inc.

این IDSA دیر گفت: تغییر آن بر اساس داده های اخیر از بریتانیا مطالعه نشان می دهد که کم هزینه و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید به نام دگزامتازون کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم در میان به شدت بیمار بستری COVID-19 بيمار.

19:10 به وقت تهران – Coronavirus آثار یافت شده در مارس 2019 فاضلاب نمونه در اسپانیا

اسپانیایی virologists پیدا کرده اند اثری از رمان coronavirus در یک نمونه از بارسلونا فاضلاب جمع آوری شده در مارس 2019 نه ماه قبل از COVID-19 بیماری شناسایی شد در چین, دانشگاه بارسلونا گفت.

کشف ویروس ژنوم حضور خیلی زود در اسپانیا اگر تایید خواهد حاکی از این بیماری ممکن است به نظر می رسد بسیار زودتر از جامعه علمی فکر می کردم.

دانشگاه بارسلونا تیم بود که تست اتلاف آب از اواسط ماه آوریل سال جاری به شناسایی پتانسیل جدید شیوع بیماری نیز تصمیم به اجرای آزمون بر روی نمونه است.

18:40 GMT – آفریقای جنوبی برای بازگشایی قمار و سینما

آفریقای جنوبی اجازه خواهد داد که قمار و سینما برای بازگشایی و رستوران ها به سر نشسته و وعده های غذایی در روز دوشنبه در کاهش بیشتر از coronavirus مستند محدودیت با وجود افزایش شدید عفونت.

کشور آغاز شد, کاهش محدودیت ها در جای خود قرار داده در اسفند ماه گذشته و در آغاز ماه ژوئن مجاز افراد خارج برای کار و عبادت, ورزش, یا, خرید, و اجازه دهید معادن و کارخانه ها به اجرا در ظرفیت کامل به تلاش برای احیای اقتصاد است.

آن را ثبت کرده است 118,375 عفونت بسیار مسری تنفسی بیماری و 2,292 مرگ و میر و روزانه تعداد مورد افزایش بیش از 6,500 روز پنج شنبه پس از کمتر از 1000 در ماه آوریل است.

South Africa

آفریقای جنوبی ثبت کرده است 118,375 عفونت کروناویروس جدید تا کنون [ایسنا]

18:10 GMT – فرانسه گزارش بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد

فرانسه گزارش داد بیش از 1500 جدید تایید رمان coronavirus موارد سنبله نهان پس از 30 ماه مه در حالی که تعداد مرگ و میر اضافی مربوط به ویروس افزایش یافت که بالاترین میزان در سه روز.

فرانسه مقامات بهداشتی در بیانیه ای گفت در مجموع به تازگی تایید عفونت افزایش 1,588, راه های بالا هر دو به طور متوسط روزانه 498 دیده می شود بیش از گذشته هفت سال 430 و روزانه به طور متوسط از ابتدای ماه ژوئن است.

تعدادی از مردم از این بیماری افزایش 26 به 29,778 نسبت به 21 روز پنج شنبه و 11 روز چهارشنبه و به طور متوسط از 19 بیش از هفت روز گذشته.

Reopening of cafe terraces in Paris

تعداد افرادی که از درگذشت COVID-19 در فرانسه بود 29,778 از جمعه [ایسنا]

17:30 به وقت تهران – کاخ سفید فلس عقب, عمل گرفتن حرارت از بازدید کنندگان

کاخ سفید کاهش در متوسط چک برای بازدید کنندگان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما گفت: هر کسی در مجاورت نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس هنوز هم می تواند برای بررسی ویروس.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: این تصمیم باعث شده شهر واشنگتن وارد فاز دوم بازگشایی که اجازه می دهد تا برای فعالیت بیشتر.

“در رابطه با واشنگتن وارد فاز دو امروز کاخ سفید است, پوسته پوسته شدن پشت مجتمع-دمای گسترده چک” Deere گفت.

17:00 GMT – پنس می گوید از 16 ایالت آمریکا شاهد افزایش coronavirus موارد

ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 16 ایالت شاهد افزایش موارد از رمان coronavirus با موارد جدید متمرکز در مناطق خاص در حالی که 34 در حال نشان دادن یک اندازه گیری از ثبات.

در ابتدا ما coronavirus نیروی کار جلسه در ماه پنس گفت: تمرکز بر افزایش موارد در جنوب و به نام آمریکایی ها به آغوش اجتماعی فاصله به حداقل رساندن گسترش مرگبار بیماری تنفسی است.

Mike Pence

پنس به نام آمریکایی ها به آغوش اجتماعی فاصله به حداقل رساندن گسترش ویروس [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

16:30 به وقت تهران – مایکروسافت به فروشگاه های فیزیکی را $450m آمار

مایکروسافت پارسیان گفت: این امر خود را در فروشگاه های خرده فروشی و مربوط pretax دارایی اختلال مسئول $450m در سه ماهه جاری.

ردموند واشنگتن-بر اساس نرم افزار غول گفت: این امر همچنان برای خدمت به مشتریان آنلاین با اعضای تیم کار از راه دور از امکانات شرکت.

15:45 GMT – شانزده بازیکنان NBA تست مثبت به لیگ برتر نزدیک راه اندازی مجدد

NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط گفت که 16 بازیکن تست مثبت برای coronavirus در موج اول اجباری آزمایشات انجام شده در آماده سازی برای راه اندازی مجدد این فصل است.

کسانی که 16 بازیکن شد بخشی از یک استخر از 302 تست شده در روز سه شنبه. آزمون در ادامه برای همه 22 تیم خواهد شد که شرکت در راه اندازی مجدد در دیزنی پردیس در نزدیکی اورلاندو فلوریدا در ماه آینده.

این نام بازیکن اعلام نشده است. برخی از بازیکنان مانند مالکوم Brogdon از ایندیانا پیسرز و ساکرامنتو کینگز هم تیمی جباری پارکر و الکس لن را علنا اذعان کرد که آنها در حال آزمایش مثبت است.

لیگ و اتحادیه می گویند که “هر بازیکنی که تست مثبت باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا او را ارضا بهداشت عمومی پروتکل برای قطع انزوا و پاک شده است توسط یک پزشک.”

Basketball - NBA Preseason Friendly - Indiana Pacers v Sacramento Kings - NSCI Dome, Mumbai, India - October 4, 2019 Indiana Pacers' Malcolm Brogdon in action with Sacramento Kings' Dewayne Dedmon R

مالکوم Brogdon از ایندیانا پیسرز علنا فاش آزمایش مثبت برای coronavirus [ایسنا]

15:15 GMT – فرماندار تگزاس سفارشات, میله, نزدیک به دلیل افزایش ویروس موارد

فرماندار تگزاس گرگ ابوت دستور بسته شدن تمام میله است که 51 درصد از ناخالص خود را رسید از الکل و مهار از دیگر فعالیت های کسب و کار با توجه به افزایش موارد از رمان coronavirus در دولت است.

ابوت همچنین گفت: قایق سواری و لوله outfitters در تگزاس محبوب رودخانه باید دید که در هوای گردهمایی 100 نفر یا بیشتر باید تایید شده توسط دولت های محلی.

“در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله” ابوت گفت. “اقدامات در این فرمان اجرایی ضروری به ماموریت ما به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است.” او نگفت که میله ممکن است بازگشایی دوباره.

تگزاس گزارش شده بیش از 17,000 تایید موارد جدید در سه روز اخیر با یک رکورد مثبت تست 5,996 در روز پنج شنبه.

Greg Abbott

فرماندار گرگ ابوت [نگفت که میله ممکن است بازگشایی دوباره فایل: Eric گی/AP]

14:45 به وقت تهران برزیل – دانشگاه در مذاکرات برای تست ایتالیایی coronavirus واکسن

دانشگاه فدرال سائو پائولو (Unifesp) است که در مذاکرات به آزمون بالقوه coronavirus واکسن توسعه یافته توسط محققان ایتالیایی به دین از برزیل دانشگاه گفت: خبرگزاری رویترز.

“ما در حال حاضر در پیشرفته بحث و گفتگو با ایتالیا Lazzaro Spallanzani موسسه ملی” Unifesp جمهور ثریا Smaili در مصاحبه ای گفت:. “ما انتظار داریم به آن را در اینجا مهم این است که در حال حاضر در حال حرکت به جلو است و ما را قادر به انجام بسیاری از مطالعات انجام شده با این واکسن.”

محققان ایتالیایی می خواهید به انجام midstage محاکمه و نهایی فاز سوم مطالعات مربوط به هزاران نفر در برزیل Smaili گفت.

14:30 به وقت تهران – صندوق بین المللی پول Georgieva: ویروس, بحران می تواند در نهایت تست صندوق بین المللی پول منابع

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت که بحران اقتصادی جهانی موجب شده توسط coronavirus می تواند در نهایت تست صندوق یک تریلیون دلار در منابع “اما ما هنوز وجود دارد.”

Georgieva گفت: خبرگزاری رویترز که آن را در حال حاضر روشن است که بازیابی از کسب و کار جهانی و سفر مستندات را به زیر راه میان حضور گسترده ویروس و صندوق بین المللی پول کشورهای عضو ایستاده بودند به ارائه پشتیبانی بیشتر به صندوق در صورت لزوم.

 Kristalina Georgieva

Georgieva می گوید: صندوق بین المللی پول کشورهای عضو آماده ارائه پشتیبانی بیشتر به صندوق در صورت لزوم [Remo Casilli/رویترز]

14:00 GMT – Astrazeneca پیشرفته ترین در COVID-19 واکسن نژاد: چه کسی

Astrazeneca را COVID-19 کانديد واکسن است که احتمالا جهان را نامزد پیشرو و پیشرفته ترین در شرایط توسعه به سازمان بهداشت جهانی دانشمند ارشد گفت.

Soumya Swaminathan گفت که مدرن را COVID-19 واکسن نامزد شد و همچنین “نه چندان دور در پشت” Astrazeneca را در میان بیش از 200 نامزد 15 که وارد آزمایش های بالینی.

این است که در مذاکرات با چند تولید کنندگان چینی از جمله Sinovac در بالقوه واکسن, او گفت:.

Swaminathan, صحبت کردن به اخبار توجیهی به نام برای با توجه به همکاری در COVID-19 واکسن آزمایش های شبیه به این که در حال انجام همبستگی آزمایش برای مواد مخدر.

13:40 GMT – خطوط هوایی آمریکا برای متوقف کردن محدود کردن صندلی ظرفیت

خطوط هوایی آمریکا در روز جمعه گفت: این امر جلوگیری محدود کردن تعداد کرسی های آن را به فروش می رساند در هر پرواز از ژوئیه 1.

این حامل ایالات متحده همچنین گفت بلیط برای سفر از طریق 30 سپتامبر خواهد متحمل نشده و تغییر هزینه های قبل از سفر است.


سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از همکار من Zaheena رشید.


12:32 GMT – Ivanisevic این مربی جوکوویچ, تست مثبت برای ویروس

سابق ویمبلدون قهرمان گوران Ivanisevic که در حال حاضر مربیان نواک جوکوویچ و با حضور برتر بازیکن نمایشگاه سری در صربستان و کرواسی گفت: او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

کرواتی بزرگ به دست آورد که خود را تنها گرند اسلم عنوان در همه انگلستان در سال 2001 نوشت: در Instagram که او آزمایش مثبت پس از دو تست منفی در 10 روز گذشته.

Ivanisevic, که گفت که او هیچ علائم با حضور آدریا تور نمایشگاه سری یک رویداد خیریه توسط جوکوویچ در بلگراد و در دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از Zadar در کرواسی.

چهار بازیکن از آن حوادث از جمله جوکوویچ و همسرش, باید گفت آنها ویروس. گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki گفت: همه آنها نیز آن را داشته باشد.

11:20 به وقت تهران – پکن برطرف مستند به عنوان انبوه, تست سرعت جمع آوری

پکن بخشی از لغو یک هفته طولانی و مستند اعمال شده در چین سرمایه به ترس از موج دوم از coronavirus عفونت بعد از سه میلیون نمونههای گرفته شده در دو هفته, مقامات گفت.

ده ها تن از مسکونی ترکیبات در سراسر شهر تعطیل شد, با مقامات نورد از یک توده تست کمپین برای ریشه کن کردن هر گونه باقی مانده موارد است.

China

چین در تلاش است برای جلوگیری از شیوع بیماری های مرتبط با Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن بزرگترین تامین کننده و تولید گوشت [گتی ایماژ]

این مستند بود کاسته روز سه شنبه به مدت هفت بلوک آپارتمان پس از ساکنان آزمایش منفی برای ویروس, مقامات گفت: در یک جمعه جلسه. بلوک های باقی مانده هنوز هم در مستند.

یازده ویروس جدید موارد در سراسر پکن اعلام شد و در روز جمعه آوردن تعداد کل عفونت در پایتخت از ژوئن 11 شیوع به 280.

10:50 GMT – هند موارد سنبله دوباره نزدیک به نیم میلیون

هند نزدیک به نیم میلیون نفر تایید coronavirus موارد با بزرگترین 24 ساعته سنبله از 17,296 جدید عفونت باعث تاخیر در از سرگیری قطار به طور منظم از خدمات بیش از یک ماه است.

این موارد جدید در زمان هند در مجموع به 490,401. وزارت بهداشت نیز گزارش داد 407 مرگ و میر بیشتر در قبلی 24 ساعت مصرف آن در مجموع مرگ و میر به 15,301.

وزارت گفت: میزان بازیابی شد و در ادامه به بهبود در 57.43%. همچنین مرگ و میر در هر 100 ، 000 در ایستاده بود 1.86 برابر میانگین جهانی از 6.24 در هر 100,000 آن گفت.

Coronavirus: بیمارستان هند غرق شده با هزاران نفر از موارد

راه آهن هند شد و با توجه به رزومه قطار به طور منظم خدمات در ژوئن 30, اما روز پنجشنبه گفت که آن را نمی خواهد به طور کامل از سر تا اوت 12.

قطار متوقف شد که دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است. قطار ویژه لینک اصلی شهرستانها در حال اجرا است از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از کاهش مستند.

09:35 GMT – رکورد افزایش ویروس موارد به اوکراین هشدار را جدی موج’

اوکراین گزارش داد یک رکورد روزانه افزایش coronavirus موارد به مقامات هشدار داده مستندات ممکن است مجبور به دوباره تحمیل اگر مردم ادامه داد: برای دست انداختن محدودیت.

همه گیر بازدید اوکراین جانشین تولد صنعت

مقامات بهداشتی ثبت 1,109 جدید کروناویروس عفونت های قبلی در 24 ساعت آوردن اوکراین در مجموع به بیش از 41,000.

مقامات اوکراین بارها و بارها شکایت کرده است که مردم در حال نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و دیگر قوانین ایمنی پس از ضد ویروس محدودیت بودند کاسته ماه گذشته.

09:00 – GMT – اندونزی گزارش 1,240 جدید کروناویروس موارد

اندونزی گزارش 1,240 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 51,427.

وجود 63 بیشتر مرگ و میر ثبت شده با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 2,683 گفت: وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto.

مرگ و میر از COVID-19 در اندونزی است که بالاترین در شرق آسیا در خارج از چین است.

08:15 GMT – ویتنام ساعت هشدار اقتصادی فاجعه در اجلاس آسه آن

ویتنام هشدار داد که ویروس همه گیر بود جاروب دور سال از دستاوردهای اقتصادی جنوب شرق آسیا به عنوان رهبران ملاقات آنلاین برای یک اجلاس نیز تحت سلطه اضطراب بیش از پکن حرکت در flashpoint دریای چین جنوبی است.

“آن جاروب دور موفقیت های سال های اخیر… تهدید زندگی میلیونها نفر از مردم” ویتنام نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در جدی باز کردن آدرس.

The 36th ASEAN summit

ویتنامی نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc (C) آدرس 36th انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) نشست ویدئو کنفرانس [ایسنا]

او تاکید کرد که “عواقب جدی” از همه گیر برای توسعه اقتصادی در میان اعضای آسه آن.

آسه آن دبیر Lim, سوار کار ماهر هوی تایید تلخ چشم انداز هشدار داد اقتصاد این منطقه انتظار می رود قرارداد برای اولین بار در 22 سال است.

08:12 GMT – روسیه گزارش کمترین روزانه افزایش موارد از اواخر ماه آوریل

روسیه روز جمعه گزارش داد 6,800 جدید کروناویروس موارد اول روزانه افزایش زیر 7,000 از اواخر مارس مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 620,794.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 176 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 8,781.

07:50 GMT – چگونه coronavirus بحران در معرض هند نابرابری های اجتماعی

تحت هند سیستم بهداشت و درمان هر کس باید قادر به دریافت یا رایگان و یا بسیار یارانه مراقبت از آن در بیمارستان های دولتی بسته به درآمد خود را.

اما این سیستم شده است مزمن کمبود بودجه روبرو معنی دولت بیمارستان ها سبب شیوع و بیماران اغلب به صورت روز-انتظار طولانی حتی برای درمان اولیه.

بیشتر بخوانید اینجا

06:53 GMT – استرالیا می شود موج دوم از کاغذ توالت احتکار

استرالیا فروشگاه های زنجیره ای دوباره به راه افتادند محدودیت در خرید کاغذ توالت و سایر آیتم های خانگی به عنوان یک سنبله در coronavirus موارد در ایالت ویکتوریا تنظیم کردن دور تازه وحشت-خرید بیش از ترس از جدید اقامت در خانه سفارش دهید.

وحشت خرید بیش از coronavirus نگرانی

Woolworths گروه با مسئولیت محدود و Coles با مسئولیت محدود گروه که با هم حساب برای دو سوم از استرالیا فروش مواد غذایی گفت: آنها یک بار دیگر محدود کردن خرید کاغذ توالت و حوله کاغذی به یک یا دو بسته هر فرد پس از عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان قفسه های خالی در فروشگاه ها.

با تنها 7,500 موارد در مجموع و 104 مرگ و میر در استرالیا شده است کاهش محدودیت در جنبش اما یک رشته از دو رقمی را افزایش می دهد در مواردی دوم-پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا منجر به توقف در بازگشایی وجود دارد و باعث خریداران برای ذخیره کردن.

06:44 GMT – پاکستان coronavirus تست ادامه به سقوط

تست ادامه به سقوط در پاکستان یکی از کشور با سریع ترین نرخ رشد از coronavirus.

روز پنج شنبه در پاکستان مورد آزمایش قرار 21,041 بیماران از آنها 2,775 آزمایش مثبت, یک تست مثبت میزان 13 درصد است. پاکستان سراسر کشور شمارش موارد رز به 195,745 موارد در روز پنج شنبه با 59 و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 4,037.

سند و پنجاب ولایت این کشور پرجمعیت ترین مناطق به نظر می رسد به مناطق اصلی که در آن آزمایش کاهش یافته است با توجه به دولت داده است.

تست در سند تقریبا نصف شده طی این هفته به 6,458 آزمون در حالی که در پنجاب تست همچنان در سطح بیش از 2000 تست در زیر اوج آن است.

05:49 GMT – میلیون ها نفر از یمنی ها ‘ممکن است گرسنگی در میان همه گیر’

میلیون ها نفر از کودکان می تواند تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی به عنوان coronavirus همه گیر می گذرد جنگ زده یمن در میان یک “بزرگ” رها در کمک های انسان دوستانه و کمک های مالی سازمان ملل از کودکان سازمان هشدار داد.

استارک پیش بینی می آید جدید یونیسف گزارش “یمن پنج سال در: کودکان جنگ و COVID-19.” آن گفت: تعداد یمن دچار سوء تغذیه کودکان می تواند به 2.4 میلیون تا پایان سال 20 درصد افزایش در شکل فعلی.

“به یمن را ویران سیستم بهداشت و درمان و زیرساخت ها برای مقابله با کروناویروس در حال حاضر وضعیت وخیم برای کودکان است که به احتمال زیاد به وخامت قابل ملاحظه” یونیسف هشدار داد.

“اگر ما نمی دریافت فوری کمک های مالی فرزندان را تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی و بسیاری از شما می میرند” گفت: سارا Beysolow Nyanti یونیسف نماینده به یمن. “جامعه بین المللی ارسال خواهد شد پیام هایی که زندگی کودکان … به سادگی مهم نیست.”

گورستان سرریز در عدن به عنوان COVID-19 مرگ و میر سنبله در یمن (2:45)

05:40 GMT – شدید COVID-19 می تواند آسیب مغز, مطالعه مقدماتی می یابد

یک مطالعه مقدماتی از بیماران بستری با COVID-19 پیدا کرده است این بیماری می تواند آسیب به مغز باعث عوارضی مانند سکته مغزی و التهاب جنون و زوال عقل-مانند علائم در برخی از موارد شدید.

این یافته در مجله لانست منتشر شده مجله روانپزشکی در پنجشنبه اولین نگاه دقیق در طیف وسیعی از عوارض عصبی ناشی از COVID-19 محققان گفتند و تاکید نیاز به مطالعات بزرگتر برای پیدا کردن مکانیسم های پشت سر آنها و کمک به جستجو برای درمان.

“این (است) تصویر لحظهای مهم از مغز مربوط به عوارض COVID-19 در بیمارستان بستری بیماران است. این مهم است که ما همچنان به جمع آوری این اطلاعات واقعا درک این ویروس به طور کامل” گفت: سارا Pett یک کالج دانشگاه لندن استاد که co-رهبری کار می کنند.

مطالعه نگاه در جزئیات در 125 موارد از سراسر انگلستان است.

05:28 GMT – هند موارد سنبله دوباره نزدیک به نیم میلیون

هند نزدیک به نیم میلیون coronavirus موارد در جمعه ضبط بزرگترین 24 ساعته سنبله با 17,296 عفونت های جدید.

این موارد در زمان هند در مجموع به 490,401. وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 407 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 15,301.

راه آهن هند شد و با توجه به رزومه قطار به طور منظم خدمات در ژوئن 30, اما روز پنجشنبه گفت که خدمات نمی خواهد به طور کامل از سر تا اوت 12. قطار ویژه لینک اصلی شهرستانها در حال اجرا است از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از کاهش مستند.

Protest demanding better treatment for people infected with COVID-19 in Kolkata

حامیان حزب کنگره پوشیدن دنده محافظ شرکت در یک اعتراض و خواستار بهتر است برای درمان افراد آلوده به ویروس coronavirus و دیگر بیماران در دولت-اجرای بیمارستان در کلکته هند در 25 ژوئن 2020 [Rupak د Chowdhuri/ رویترز]

05:19 GMT – ویتنام هشدار اقتصادی فاجعه در اجلاس آسه آن

ویتنام و نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc هشدار داد که این بیماری همه گیر به حال جاروب دور سال از دستاوردهای اقتصادی جنوب شرق آسیا به عنوان رهبران ملاقات های آنلاین به بحث در مورد یک منطقه ای صندوق اضطراری برای مقابله با بحران.

در جدی باز کردن آدرس Phuc تأکید بر “عواقب جدی” از همه گیر برای توسعه اقتصادی در میان اعضای آسه آن گفت: “این جاروب دور موفقیت های سال های اخیر … تهدید کننده زندگی میلیون ها نفر از مردم است.”

یک اولویت بالا طرح روز جمعه در نشست ایجاد یک آسه آن “COVID-19 پاسخ صندوق” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کشورهای عضو خرید لوازم پزشکی و حفاظتی مناسب. تایلند متعهد شده است برای کمک $100,000.

The 36th ASEAN summit

ویتنامی نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc آدرس 36th انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) نشست ویدئو کنفرانس [Luong تایلندی Linh/استخر کرج]

04:16 GMT – چین پست های بیشتر در کاهش عفونت

چین گزارش داد کاهش بیشتر در تازه تایید موارد coronavirus روز جمعه با 13 نفر.

یازده شد در پکن که در آن توده تست انجام شده پس از وقوع است که به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

دو نفر دیگر موارد آورده بودند توسط چینی مسافران از خارج از کشور با توجه به ملی سلامت شورای.

03:39 GMT – ما مجموعه یک روز رکورد COVID-19 موارد

تعدادی از ما coronavirus عفونت افزایش حداقل 39,818 موارد در پایان روز شنبه با توجه به خبرگزاری رویترز شمارش مارک بزرگترین افزایش روزانه در این کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر.

چندین ایالت در سراسر ایالات متحده گزارش داده اند که رکورد افزایش در موارد این هفته از جمله تگزاس و آلاباما, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, آیداهو, می سی سی پی, Missouri, نوادا, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و وایومینگ.

بیش از 36 ، 000 مورد جدید ثبت شد در سراسر کشور در روز چهارشنبه چند صد خجالتی رکورد 36,426 در آوریل 24.

Texas coronavirus

غده آماده شناور به کمل رودخانه در تگزاس با وجود های اخیر سنبله در COVID-19 موارد [اریک گی/ AP]

02:55 GMT – ما فرستاده $1.4 میلیارد دلار در امداد پرداخت به مردم مرده

نزدیک به 1.1 میلیون coronavirus امداد پرداخت مجموعا حدود 1.4 میلیارد دلار رفت و به مردم مرده در ایالات متحده با توجه به دولت جدید دیده بان مطالعه است.

پیدا کردن در یک دفتر پاسخگویی دولت گزارش می دهند که بررسی پرداخت از $2.4 تریلیون coronavirus امداد بسته تصویب شده در مارس. غلط پرداخت ساخته شد که به دلیل سردرگمی بیش از اینکه مردم مرده باید دریافت پرداخت در این گزارش گفت:.

در حالی که دولت خواسته است تا بازماندگان به بازگشت پول آن است که روشن نیست که آیا آنها به.

01:47 GMT – مکزیک عبور 25,000 coronavirus مرگ و میر

مکزیک تحت فشار قرار دادند گذشته 25,000 گزارش coronavirus مرگ و میر و 200,000 موارد تایید شده در روز پنج شنبه به عنوان وزیر دارایی گفت که آزمایش مثبت بود و به خود-جدا در حالی که کار از خانه.

وزارت بهداشت گزارش 6,104 به تازگی تایید عفونت یکی از بالاترین 24 ساعته شمارش تا کنون. آورده است که این کشور را تایید موارد به 202,951. مرگ و میر افزایش یافته 736 آوردن مجموع پس از همه گیر شروع به 25,060.

مکزیک وزارت مالیه گفت: آن را آغاز کرده است اپیدمیولوژیک تماس با ردیابی پس از وزیر دارایی Arturo Herrera آزمایش مثبت برای coronavirus.

هررا گفت: او تنها “علائم جزئی”.

Mexico coronavirus

سابینا هرناندز باتیستا, 59, آماده سازی مواد غذایی در یک غرفه در داخل شهر مکزیک Mercado de سن کسم جایی که برخی از فروشندگان قرار داده اند در جای خود اقدامات حفاظتی در برابر coronavirus در حالی که دیگران به ادامه کار بدون ماسک و یا موانع [ربکا بلکول/ AP]

01:33 GMT – Nike نوشته های سه ماهه از دست دادن پس از تعطیلی فروشگاه

نایک از دست داد $790m در سه ماهه چهارم با افزایش دیجیتال فروش ناکامی را برای از دست دادن درآمد حاصل از توقیف فروشگاه در بسیاری از جهان است.

بزرگترین پوشاک ورزشی ساز گفت: درآمد خود را کاهش 38 درصد به $6.31 میلیارد دلار در سه ماه به پایان دوره 31 مه.

نایک گفت: 90 درصد از فروشگاه های خود را در شمال امریکا و اروپا و آمریکای لاتین بسته بودند در این دوره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروش کاهش یافت و 46 درصد در آمریکای شمالی و اروپا اما فقط 3 درصد در چین به عنوان فروشگاه بازگشایی وجود دارد.

01:25 GMT – که در اروپا و آمریکا بسیار مهم’ تجدید حیات در اروپا

دکتر هانس هانری P Kluge سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای برای اروپا ابراز نگرانی بیش از یک تجدید حیات coronavirus عفونت در این قاره گفت: هفته گذشته که اروپا شاهد افزایش هفتگی موارد برای اولین بار در ماه.

“برخی از 30 کشور دیده می شود را افزایش می دهد در تجمعی موارد بیش از دو هفته گذشته” او در بیانیه ای گفت. “در 11 از این کشورها تسریع انتقال رهبری را بسیار مهم و تجدید حیات است که اگر سمت چپ بدون کنترل را فشار سیستم های سلامت به آستانه یک بار دیگر در اروپا است.”

که بعد از شناسایی 11 کشور و منطقه به ارمنستان و سوئد و مولداوی شمال مقدونیه آذربایجان و قزاقستان و آلبانی و بوسنی و هرزگوین ، قرقیزستان ، اوکراین و کوزوو است.

صف تا سطح شیب دار در مواد غذایی مکزیکی بانک ها به عنوان COVID بازدید فقیر (2:23)

00:20 GMT – اروپا-شبکه مطالعه نشان می دهد کودک با ویروس مرگ و میر ‘بسیار نادر’

کمتر از یک در صد کودکانی که تست مثبت برای COVID-19 تا پایان مرگ هر چند کوچک اما درصد قابل توجهی توسعه بیماری شدید با توجه به جدید اروپا گسترده مطالعه است.

یک تیم از محققان به رهبری توسط کارشناسان در انگلستان و اتریش و اسپانیا نگاه نتایج 582 کودکان زیر 18 سال بودند که با آلوده جدید کروناویروس در بر داشت و بیش از 60 درصد مورد نیاز بیمارستان درمان و 8 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

تنها چهار سالگی درگذشت.

از سوی دیگر بیش از 90 فرزندان یا 16 درصد نشان داد هیچ علائم در همه.

مارک Tebruegge از دانشگاه کالج لندن Great Ormond Street موسسه بهداشت کودک گفت که در حالی که این نتایج نباید تعمیم برای کل جمعیت آنها این اطمینان بخش است.

“مورد مرگ و میر همگروهی بسیار پایین بود و این احتمال وجود دارد به طور قابل ملاحظه ای پایین تر هنوز توجه بسیاری از کودکان مبتلا به بیماری خفیف, نمی توانست به ارمغان آورد به توجه پزشکی و بنابراین شامل نمی شود در این مطالعه” او گفت:.

“به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق کودکان و افراد جوان تجربه تنها خفیف بیماری” اضافه شده Tebruegge نویسنده سرب از مطالعه در مجله لانست منتشر شده کودک و نوجوان مجله سلامت.

“با این وجود قابل توجه تعداد کودکان کار توسعه بیماری شدید و نیاز به مراقبت های ویژه حمایت” گفت: Tebruegge “و این را باید به حساب برای زمانی که برنامه ریزی و اولویت بندی منابع بهداشت و درمان به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز 25 ژوئن در اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>