فرانسه در انتخابات محلی با وجود ویروس مستند

فرانسه برگزاری انتخابات در سراسر کشور برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات عمومی به دلیل ویروس جدید

پاریس — فرانسه در حال برگزاری در سراسر کشور انتخابات یکشنبه را انتخاب کنید همه از آن شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات عمومی به دلیل این ویروس جدید است.

رای گیری ایستگاه های باز فقط به عنوان يک نظم جدید را به اثر بستن همه از فرانسه در رستوران ها و موزه ها و اکثر فروشگاه ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus. کشور برخی 4,500 موارد از جمله 91 افرادی که فوت کرده اند.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تصمیم گرفت در مقابل به تأخیر انداختن انتخابات در میان نگرانی های است که می تواند غیر دموکراتیک. اما این ویروس است که انتظار می رود به شدت کاهش مشارکت مردم است.

دولت دستور داد بی سابقه اقدامات بهداشتی در مراکز رای دهی.

سازمان تحت سفارشات اجازه می دهد تا یک متر (حدود سه فوت) فاصله بین مردم در خطوط و ارائه صابون و یا عصاره آبی-الکلی ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات. رای دهندگان گفته شد را به خود قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام کنید.

آسوشیتد پرس خبرنگاران مشاهده ناهموار استفاده از قوانین مختلف در مراکز رای دهی.

روز یکشنبه انتخابات دور اول دو دور انتخابات برای رهبری همه 35,000 فرانسوی کمون برخی از تنها چند ده نفر. رای دهندگان خود را از میان لیست نامزدها در حال اجرا برای شهردار و شورای شهر کرسی است.

اگر هیچ لیست می شود اکثریت مطلق را در دور اول تمام لیست دریافت خواهید کرد که بیش از 10 درصد از آرا را واجد شرایط برای دور دوم در حال حاضر برای برنامه ریزی مارس 22.

در حالی که اکثر رای دهندگان بازیگران آراء بر اساس محلی ملاحظات انتخابات مهمی سنج احساسات عمومی قبل از سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

روز یکشنبه رای گیری یک چالش دشوار برای پاکسازی 3 سال مانده این در حالی است که رقابت برای اولین بار در انتخابات شهرداری و هنوز فاقد محلی ریشه در سراسر فرانسه است. خود دولت نیز منفور پس از ماه ها تظاهرات از زرد جلیقه جنبش در برابر درک بی عدالتی اجتماعی و چند هفته از اعتصاب و تظاهرات در برابر یک برنامه ریزی بازنشستگی تعمیرات اساسی.

از جمهوری خواهان محافظه کار حزب سبزها و حزب راست ملی تجمع و مبارزه سوسیالیست نیز رقابت برای کلید شهرداری صندلی و به تقویت و یا صرفه جویی در خود را در سراسر کشور سیاسی پایگاه.

میدان نبرد اصلی پاریس است که که شهردار با نفوذ رقم در سیاست و نظارت المپیک 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>