فرانسه coronavirus در صدر تلفات 10,000: به روز رسانی زنده

فرانسه تبدیل شده است و چهارمین کشور از ثبت نام بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در حالی که نیویورک گزارش 731 جدید مرگ و میر بالاترین شبانه پرش از آغاز شیوع.

در ضمن اسپانیا در روز سه شنبه ثبت یک افزایش اندک در روزانه مرگ و میر برای اولین بار در پنج روز با 743 مردم تسلیم یک شبه.

بیشتر:

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در میان سنبله در coronavirus موارد به عنوان سنگاپور شروع با مشتقات جزئی مستند و کشورهای دیگر تمدید اقامت-در-خانه سفارشات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون بود که مبتلا به کروناویروس در اواخر ماه گذشته بود نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن پس از خود بیماری بدتر شده در شنبه شب.

در سطح جهان تعداد افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون. بیش از 74,500 مردم فوت کرده اند در حالی که نزدیک به 285,000 بهبود با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, آوریل 7

18:35 GMT – چه COVID-19 نشان می دهد در مورد نابرابری آموزشی در غنا

Kwabena Opoku-Agyemang یک مدرس در دانشگاه غنا است که به دنبال راه های جدید برای انجام آموزش دانش آموزان خود را.

او هیچ انتخاب دیگری. همیشه از غنا جمهور نانا Akufo-Addo دستور داد در ماه گذشته نامعلوم بسته شدن تمام مدارس برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, بسیاری از کشور موسسات آموزش عالی شروع به بررسی گزینه های در یادگیری آنلاین.

“من قصد دارم به استفاده از واتساپ و زوم به ایجاد کلاس های تعاملی تر” گفت: Opoku-Agyemang که تدریس ادبیات دوره در آکرا-بر اساس دانشگاه گروه زبان انگلیسی. “من نیز با داشتن مهمان هنرمندان و سخنرانان مهمان پیوستن به در. هنرمندان استفاده خواهد شد Instagram زندگی می کنند در حالی که سخنرانان مهمان احتمالا استفاده از زوم.”

اینجا بیشتر بخوانید.

18:25 GMT – سازمان ملل متحد را محکوم کرد حمله به طرابلس بیمارستان

سازمان ملل متحد را محکوم کرد بمباران یک بیمارستان در طرابلس خواستار آن را “نقض آشکار قوانین بین المللی” به عنوان لیبی در تلاش برای آماده شدن برای شیوع کروناویروس جدید.

روز دوشنبه پرتابه زده اساس Al Khadra بیمارستان عمومی واقع در یک منطقه برگزار می شود در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در نزدیکی یک جبهه خط مجروح شدن حداقل شش سلامت کارگران است.

ینس Laerke سخنگوی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار طریق لینک ویدئو که سازمان ملل متحد شد “وحشت زده” به یاد بمباران.

اینجا بیشتر بخوانید.

17:56 GMT – فرانسه در صدر تلفات 10,000

فرانسه تبدیل شده است و چهارمین کشور از ثبت نام بیش از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 7,091 ثبت شده در بیمارستان و 3,237 در خانه های قدیمی, به گفته یک مقام دولتی.

در مجموع 7,131 نفر تحت درمان در بخش مراقبت های سلامت بالا رسمی جروم Salomon خبرنگاران هشدار داد که “این بیماری همه گیر است که در ادامه از پیشرفت آن.”

ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده در سه کشور دیگر به ثبت بیش از 10 ، 000 مرگ و میر.

17:47 GMT – تونس اعلام کرد سخت مجازات

تونس مبتلا به کروناویروس می تواند تحت تعقیب برای قتل نفس اگر آنها آلوده دیگران به سبب سرپیچی از وزارت بهداشت و درمان دستورالعمل توجه کنند.

“اگر کسی که بیمار است و نه خود منزوی به عنوان مورد نیاز در خط با وزارت بهداشت دستورالعمل و آنها را آلوده شخص دیگری ما را دنبال و آنها را تحت جزا” وزیر کشور Hichem Mechichi به خبرنگاران گفت:.

“در صورتی که آلودگی متقاطع در نتیجه مرگ آنها می تواند تحت تعقیب برای قتل نفس.”

تونس ثبت نام 22 مرگ و میر در میان 596 مورد کوروناویروس.

در داخل داستان: چگونه است coronavirus بهره شرکت های فن آوری?

17:30 به وقت تهران – ترکیه مرگ و میر می رسد 725 کل موارد 34,109

ترکیه اعلام کرده است 3,892 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن, آن تعداد از عفونت به 34,109.

مرگ و میر افزایش 76 به 725 در حالی که به تعدادی از بهبود در ایستاده بود 256, وزیر بهداشت Fahrettin Koca یک کنفرانس خبری گفت.

17:10 GMT – قطر موارد افزایش 225 به 2,057 دفاع کند گرفته شد کل مرگ و میر شش

قطر گزارش 225 جدید کروناویروس موارد مصرف آن تعداد از عفونت به 2,057 دفاع کند گرفته شد با توجه به کشور وزارت بهداشت.

آن گفت: مرگ و میر افزایش شش و اضافه کرد که 150 تا کنون بهبود است.

16:50 GMT – ژاپن آبه پرده عظیم $1 تریلیون بسته کمک

ژاپنی, نخست وزیر ژاپن روز سه شنبه اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با عفونت کروناویروس در عمده مراکز جمعیتی و نورد از نزدیک به یک تریلیون دلاری بسته محرک برای نرم کردن اقتصادی ،

وضعیت اضطراری دادن به مقامات قدرت بیشتری به مطبوعات مردم را به ماندن در خانه و کسب و کار به نزدیک یک ماه و تحمیل می شود در پایتخت توکیو و شش دیگر استان, حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت.

“این است که بدون اغراق بگویم که اقتصاد ژاپن و اقتصاد جهانی با آن مواجه است بزرگترین بحران پس از پس از جنگ در حال حاضر. ما از اشتغال و زندگی در تمام هزینه های” آبه یک کنفرانس خبری گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:40 GMT – UK موارد نه شتاب اما خیلی زود به اوج تماس بگیرید

دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت که در حالی که بریتانیا شاهد شتاب در تعدادی از coronavirus موارد آن باقی مانده است و خیلی زود به بگویید که آیا شیوع اوج.

“وجود دارد نسبتا ثابت افزایش در اعداد است. ممکن است ما در حال شروع به دیدن آغاز تغییر در شرایط منحنی مسطح کمی. ما نمی خواهد می دانم که برای مطمئن برای یک هفته یا بیشتر” blue palace hotel گفت: در یک کنفرانس خبری. “اما آنچه که ما شاهد یک شتاب.”

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری پس از COVID-19 خروش

16:30 به وقت تهران – ترودو: هنوز کاری انجام دهید برای اطمینان از خرید از ما لوازم پزشکی

کانادا هنوز کار بیشتری برای انجام برای متقاعد کردن واشنگتن برای ادامه عرضه آن با تجهیزات پزشکی با وجود این مقامات آمریکایی پس از موافقت اجازه می دهد تا صادرات 500,000 ماسک نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

ترودو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که ماسک – دستور استان انتاریو برای کمک به مبارزه با کروناویروس – باید روز چهارشنبه وارد. کانادا مقامات تا به حال فشرده با همتایان آمریکایی خود در طول تعطیلات آخر هفته و روز دوشنبه پس از انتاریو شکایت حمل و نقل شده بود مسدود شده است.

16:20 به وقت تهران – بریتانیا Raab اطمینان عمومی می گوید PM جانسون است که تنفس بدون دستگاه تنفس مصنوعی

وزیر امور خارجه Dominic Raab اطمینان انگلیسی گفت: هیث نخست وزیر بوریس جانسون است که تنفس بدون کمک و همچنان به نظارت در بخش مراقبت.

Raab, که بازیگری به عنوان جانسون معاون, گفت:, انگلیسی, رهبر باقی مانده بود پایدار یک شبه و دریافت “استاندارد اکسیژن درمان”.

“او نمی نیاز به هر گونه تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند. او همچنان در ارواح خوب و در همراهی با معمول بالینی پیشرفت خود را همچنان به نظارت در بخش مراقبت های,” Raab یک کنفرانس خبری گفت.

“من اعتماد به نفس است که او را بکشد از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است. او خواهید بود در راس پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت.”

Prime Minister Boris Johnson Hospitalized Due To Coronavirus Infection

Raab فرض بر این برخی از جانسون مسئولیت به عنوان نخست وزیر دریافت درمان [پیتر تابستان/گتی ایماژ]

16:00 GMT – Coronavirus است برش ما خرید و فروش ماشین و autoworkers نگران هستند

به عنوان ایالات متحده پرانتز برای چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار خواهد بود “بسیار مرگبار دوره” با مرگ و میر ناشی از کوروناویروس انتظار می رود به اوج بیش از دو هفته در جنوب Montgomery, Alabama, جویس اسوالد, 52, است احساس اضطراب در مورد آینده است.

اما آن را نه فقط تهدیدی برای سلامت جسمی او نگران. اسوالد است عمیقا در مورد تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند در خانواده سلامت مالی.

شوهرش چارلز و دو برادر خود را در قانون کار با حدود 3000 نفر دیگر در هیوندای موتور تولید آلاباما کارخانه در حومه Montgomery. در مارس 18, این شرکت به طور موقت به حالت تعلیق تولید برای تمیز کردن امکانات خود را پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 و پس از آن بازگشایی به کارگران ضروری تنها.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:50 GMT – کانادا coronavirus موارد افزایش به 17,063 کل مرگ و میر 345

کانادا تایید کرده است 1,241 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع آن تعداد از عفونت به 17,063 اطلاعات از آژانس بهداشت عمومی نشان داد.

آن گفت: مرگ و میر افزایش به 345 از 293 روز قبل.

15:45 به وقت تهران – نیویورک سوابق مرگبارترین روز در coronavirus بحران

نیویورک گزارش داد که مرگبارترین روز در بیماری همه گیر کوروناویروس با 731 جدید مرگ و میر در کشور به کل از 5,489 مرگ و میر حتی به عنوان فرماندار اندرو کومو گفت که hospitalisations به نظر می رسد رسیدن به یک فلات.

این تعداد مرگ در آوریل 6 731 مشخص شده افزایش از قبل از روز 599 جدید مرگ و میر کومو گفت: روزانه یک جلسه توجیهی در coronavirus.

نیویورک سوابق بالاترین تک روز افزایش COVID-19 مرگ و میر

15:35 GMT – سنگاپور coronavirus موارد افزایش 106 به 1,481

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش 106 coronavirus موارد بسیاری از آنها را به محلی منتقل گرفتن شهر-دولت در مجموع به 1,481.

آن گفت: 39 در ارتباط بودند به خوشه در کارگران مهاجر’ خوابگاه. سنگاپور قرنطینه کارگران در سه خوابگاه پس از آنها در ارتباط بودند به چند مورد از این بیماری است.

A man crosses an empty street in the central business district of Singapore on April 7, 2020, as the country ordered the closure of all businesses deemed non-essential as well as schools to combat the

یک مرد عبور خالی خیابان در منطقه کسب و کار مرکزی سنگاپور [Roslan رحمان / خبرگزاری فرانسه]

15:30 GMT – چک قانونگذاران تصویب تمدید وضعیت اضطراری به اواخر ماه آوریل

چک, نمایندگان مجلس با تصویب یک حرکت برای گسترش یک وضعیت اضطراری بیش از coronavirus coronavirus تا آوریل 30 یک دوره کوتاه تر از آنچه که دولت تا به حال می خواستم.

نخست وزیر Andrej بابیان دولت تا به حال به دنبال یک ماه به فرمت مارس 11 برای وضعیت اضطراری که اجازه می دهد تا دولت برای جلوگیری از برخی از حقوق شهروندان از جمله آزادی حرکت و یا شرکت و آن را می دهد انعطاف پذیری بیشتر در زمینه هایی از قبیل خرید عمومی است.

15:10 به وقت تهران – Dow موج تقریبا 900 امتیاز در کاهش coronavirus موارد

ایالات متحده سهام رسید دوباره در روز سه شنبه گسترش روز دوشنبه تجمع در امیدوار است که coronavirus بحران plateaued در حالی که انرژی سهام صعود در نصب امید برای برقراری آتش بس در قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت 887.61 امتیاز یا 3.91 درصد به 23,567.60 در اوایل دقیقه از معاملات در نیویورک است. S&P 500 index – سنج برای عملکرد ما بازنشستگی و پس انداز کالج برنامه – شروع به پریدن کرد 3.34 درصد بالاتر در حالی که شاخص Nasdaq Composite با معامله 2.77 درصد بالاتر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:00 GMT – زندگی ممکن است هرگز به عقب بر گردیم به ‘عادی’ می گوید: ما coronavirus دانشمند

“عادی” زندگی در سراسر جهان قبل از coronavirus همه گیر رخ داد ممکن است هرگز بازگشت به بالا ما دانشمند مقابله با شیوع گفت.

دکتر Anthony Fauci گفت: در کاخ سفید نشست خبری که به تدریج کشورهای دوباره “از توابع به عنوان یک جامعه اما… اگر شما می خواهید برای دریافت قبل از coronavirus که حتی ممکن است اتفاق می افتد به این معنا که این تهدید وجود دارد”.

“اگر” بازگشت به حالت عادی’ به معنی اقدام مانند وجود دارد هرگز یک coronavirus مشکل من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد تا زمانی که ما یک وضعیت که در آن شما می توانید به طور کامل محافظت از جمعیت… در نهایت showstopper بر خواهد بود بدیهی است که یک واکسن” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفظ بحرانی تجهیزات پزشکی در ایالات متحده

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تمرکز بر حفظ بحرانی اقلام پزشکی در ایالات متحده است.

“در حال حاضر با توجه به نیاز بزرگ برای PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] در کشور خود ما تمرکز ما خواهد بود بر حفظ بحرانی اقلام پزشکی در ایالات متحده تا زمانی که تقاضای ملاقات کرده است در اینجا” Pompeo گفت: وزارت امور خارجه در کنفرانس خبری.

ما: بازنشسته پزشکان و دانشجویان پزشکی داوطلب در برابر COVID-19 (2:36)

14:30 به وقت تهران – England football association اتحادیه اروپا و از دست دادن باشگاه

گرگ کلارک رئیس England Football Association, هشدار داده است که باشگاه ها در سراسر کشور می تواند ناپدید می شوند به عنوان منابع مالی خود سقوط تحت تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

باشگاه ها و اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال آمریکا (PFA), نتوانسته اند تا کنون برای رسیدن به یک توافق بر سر کاهش دستمزد و deferrals برای کمک به باشگاه در طول تعلیق از عمل است.

“فوتبال چهره چالش های اقتصادی فراتر از وحشی ترین تصورات از کسانی که آن را اجرا کنید. این بیماری همه گیر خواهد شد و پس از آن عواقب اقتصادی و تمام بخش های کسب و کار رنج می برند,” کلارک گفت: در یک سخنرانی به فا شورای.

“ما با خطر از دست دادن باشگاه ها و لیگ ها به عنوان منابع مالی سقوط. بسیاری از جوامع از دست بدهد باشگاه در قلب خود را با کمی شانس قیامت.

“در صورت بی سابقه ای با سختی تمام ذینفعان در این بازی از بازیکنان و طرفداران باشگاه مدیران و صاحبان نیاز به گام تا و به اشتراک گذاری این درد به نگه داشتن بازی زنده است,” او گفت:

14:00 GMT – معاون رئیس جمهور Pense به مختصر قانونگذاران در شیوع کروناویروس

معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده است به مختصر اعضای کنگره در این کشور شیوع کروناویروس خود را سخنگوی گفت: در توییتر ارسال.

پنس برگزار خواهد شد چهار جداگانه کنفرانس تلفنی با خانه دموکرات ها جمهوری خواهان مجلس سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس سنا به ارائه به روز رسانی و سوالات در coronavirus کتی میلر گفت.

13:50 GMT – ملکه الیزابت خواسته PM جانسون یک “کامل و بازیابی سریع’

ملکه الیزابت از انگلستان است که آرزو نخست وزیر بوریس جانسون یک “کامل و بازیابی سریع” و با ارسال یک پیام حمایت از او حامله, نامزد و خانواده اش.

“ملکه با ارسال یک پیام به کری Symonds و به خانواده جانسون,” کاخ باکینگهام گفت.

“اعلیحضرت او گفت: آنها در افکار او و که او می خواست نخست وزیر کامل و بهبودی سریع است.”

انگلستان و افغانستان در مراحل نخست جانسون همچنان در ICU (6:28)

13:40 GMT – میلیون ها نفر از حمل و نقل هوایی مشاغل در معرض خطر با توجه به شیوع کروناویروس

بین المللی حمل و نقل هوایی هشدار داده است که 25 میلیون شغل در سراسر جهان در خطر ابتلا به کروناویروس ویروس اصرار دولت برای حمایت از تنگه هرمز که حامل شد در حال اجرا از پول نقد.

آن گفت: جهانی مسافرت هوایی دیدم 70 درصد کاهش در آغاز سه ماهه دوم با پروازهای اروپایی پایین 90 درصد است.

12:53 GMT – بنین سفارشات شهروندان به همین صورت ماسک

غرب و دولت های آفریقایی بنین دستور ساکنان کلید شهرستانها و شهرهای کوچک به پوشیدن ماسک صورت در این کشور attmept برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این کشور از 11 میلیون شرح زیر است تعداد فزاینده ای از سازمان ملل که در آن است در حال حاضر اجباری به پوشیدن ماسک ،

یک بیانیه رسمی گفت: به منظور تحت پوشش 12 مناطق تحت یک “کمربند sanitaire” – از جمله سرمایه Porto-Novo و بزرگترین شهر کوتونو – و به اثر می آیند از چهارشنبه.

تمام جنبش در داخل و خارج از این مناطق است که در حال حاضر ممنوع تجمعات و حمل و نقل عمومی محدود و میله بسته شده است.

12:40 GMT – پناهندگان سوری برای پیوستن به بریتانیا NHS برای کمک به کروناویروس تلاش

یک آواره سوری ساکن در بریتانیا است که او را به پیوستن به “ارتش از پاک کننده” خود را برای کمک به بیمارستان محلی در لندن است.

“لندن شده است خانه من پس از خروج از سوریه و حداقل من می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که همسایه ها و بیمه خدمات درمانی کارکنان امن و صدا” حسن اکد گفت.

اکد فرار از جنگ زده سوریه پس از آمریکا برای تظاهرات ضد دولتی فرار ابتدا به ترکیه و سپس حرکت از آنجا به انگلستان است. او که قبلا یک معلم انگلیسی در پایتخت سوریه دمشق.

12:35 GMT – چرا بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه و چه کسی است ‘سرپرست PM’?

نخست وزیر بوریس جانسون که اولین بار است که رهبر جهان به بستری شدن COVID-19 منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از او بود که برای اولین بار بستری سنت توماس ” در لندن است.

در مارس 27, جانسون گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس ها و رفت و فوری خود انزوا در یک آپارتمان در خیابان داونینگ.

اینجا بیشتر بخوانید.

12:30 به وقت تهران – UK وزیر گوو خود منزوی به عنوان عضو خانواده COVID-19 علائم – ITV

انگلیسی دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove خود جدا به عنوان یک عضو از خانواده اش است نمایش COVID-19 علائم یک ITV خبرنگار گفت.

گوو یکی از اعضای ارشد نخست وزیر بوریس جانسون دولت همچنان به کار ITV گفت.

انگلستان PM در بخش مراقبت های اروپا, ویروس موارد آهسته

12:10 PM – UK PM بوریس جانسون مبارزه با کروناویروس – آخرین به روز رسانی

سخنگوی نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون در یک رسانه مطبوعاتی گفت: این کشور در “ارواح خوب” پس از رهبر محافظه کار منتقل شد به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

  • جانسون است که تنفس استاندارد اکسیژن و بدون هر گونه کمک های دیگر نیاز به هیچ تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی می کند.
  • نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب است.
  • هفتگی مخاطبان با ملکه نمی خواهد بروید در PM نبود.
  • انگلستان وزیر خارجه Dominic Raab نمی تواند استخدام و یا آتش به عنوان وزیر او deputises برای Johsnon.
  • به روز رسانی در Johnsons وضعیت را داده و بعد در روز.

11:49 GMT – آلمان برنامه های جدید محدودیت هایی در تصاحب خارجی

آلمانی وزیران طرح به تصویب شنبه قانون جدید سفت کردن چک خارجی تصاحب این کشور شرکت و با هدف حفظ بحرانی تولید و دانش فنی در داخل مرزهای خود است.

هفتگی جلسه هیئت دولت “به مقابله با” به روز رسانی قانون سرمایه گذاری خارجی, منابع دولت گفت: AFP news agency.

در حال حاضر در حال پیشرفت است قبل از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس طرح شده اند و لنت تازه فوریت کمبود بحرانی منابع.

چگونه اقتصاد جهانی تا کنون از بهبود از coronavirus? | اینجا شروع کنید

11:25 GMT – اتحادیه اروپا به توافق ویروس bail-out اما نه ‘coronabonds’

اتحادیه اروپا و وزرای امیدوارم که به توافق برسند coronavirus اقتصادی بسته نجات برای بدترین ضربه عضو متحده در روز سه شنبه اما سقوط کوتاه از مطالبات از محاصره اسپانیا و ایتالیا.

اتحادیه اروپا 27 وزیران دارایی در حال برگزاری یک کنفرانس ویدئویی که در آن حداقل آنها باید به اعتصاب یک معامله به استفاده از یورو را 410 میلیارد یورو ($443 میلیارد دلار) کمک مالی صندوق.

اما با اختلافات عمیق بین ثروتمندان کشورهای شمالی و به شدت مدیون جنوبی انتظار می رود آنها را به کنار گذاشته – در حال حاضر – یک پیشنهاد برای موضوع “coronabonds” به استخر عمومی قرض گرفتن.

11:05 GMT – رفتن آسان در خاطر وقتی که گیر کرده در خانه, ژاپنی, brewer هشدار

ژاپنی خاطر آبجوسازی هشدار داده است در برابر نوشیدن شراب خواری در صفحه اصلی به عنوان, بیشتر, ژاپنی, در حال انتظار به سر خم کردن در داخل خانه پس از دولت افزایش تماس مردم برای ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Asahi Shuzo که حق بیمه Dassai خدمت کرده است در پایان رستوران ها در سراسر جهان گفت: جذب در خانه بود و نه یک چیز بد – به عنوان طولانی به عنوان tipplers اجتناب رفتن بیش از حد عمیق در فنجان خود را.

“هنگامی که شما نمی توانید بیرون بروید, استرس را به تدریج به شما. بنابراین مهم است که به دنبال رهایی با بازی بازی ها و یا لذت بردن از یک نوشیدنی” این شرکت گفت: در وب سایت خود را.

“ما نشان می دهد نوشیدن مقدار متوسط به آرامی ،

10:50 GMT – Coronavirus روش های تست: کلید پاسخ سوالات

سازمان بهداشت جهانی و دیگر کارشناسان می گویند توده تست برای COVID-19 اجازه می دهد موارد مثبت بود جدا شده و کمک به شناسایی کسانی که در تماس با آنها کمک به جلوگیری از انتقال بیشتر.

اما چگونه تست اتفاق می افتد و چگونه آن را کمک کند ؟

ما به عنوان خوانده شده داستان به پیدا کردن.

10:40 GMT – سوئیس coronavirus تلفات به 641

سوئیس مرگ و میر از این کروناویروس جدید رسیده 641 این کشور در آژانس بهداشت عمومی گفت: افزایش از 584 نفر در روز دوشنبه.

تعداد مثبت آزمایش نیز افزایش یافته و به 22,242 مردم از 21,652 در روز دوشنبه آن را گفت.

دولت با توجه به به روز رسانی بعد از آن در روز سه شنبه در وضعیت اپیدمی.

10:30 به وقت تهران – Nollywood ستاره دستگیر و به نقض قوانین coronavirus

محبوب نیجریه بازیگر دستگیر شد برای پرتاب یک جشن تولد در طول یک مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در این کشور سرمایه مالی, Lagos.

Funke Akindele یک Nollywood فیلم ستاره محبوب شناخته شده به عنوان Jenifa متهم شد از میزبانی مهمانان در باش برای شوهرش خود را مجلل اقامت در Lekki در روز شنبه.

Funke Akindele at the 2014 Africa Magic Viewers Choice Awards [Ameyaw Debrah/CC]

Akindele حزب موجب خشم آنلاین پس از او به نظر می رسد در تبلیغات تماس در نیجریه به رعایت اجتماعی فاصله [فایل: Ameyaw Debrah/CC]

دفعات بازدید: داستان کامل.

10:24 GMT – پوتین: ‘حس شوخ طبعی’ کمک خواهد کرد UK PM بازیابی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواست نخست وزیر بوریس جانسون بهبود سریع از coronavirus گفت: “خوش بینی و حس شوخ طبعی” کمک خواهد کرد که او بهتر است.

“من می خواهم به بیان صادقانه حمایت در این لحظه دشوار است برای شما” روسیه به نقل از پوتین عنوان کرد و گفت در یک پیام به جانسون.

“من مطمئن هستم که شما انرژی و خوش بینی و حس شوخ طبعی کمک خواهد کرد که به شکست این بیماری است.”

10:05 GMT – هشدار در برابر کاهش virus اقدامات خیلی زود

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بدون پتو توصیه برای کشور و منطقه برای تسهیل اقدامات به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس اما خواست آنها را به آنها را بلند خیلی زود سخنگوی گفت.

“یکی از مهم ترین بخش هایی است که به اجازه رفتن از اقدامات خیلی زود به منظور به سقوط دوباره” گفت که سخنگوی مسیحی Lindmeier در مجازی جلسه.

“این شبیه به بیمار بودن خود را اگر شما از رختخواب خیلی زود و در حال اجرا خیلی زود شما را از خطر سقوط و داشتن عوارض,” او اضافه شده است.

10:00 GMT – مالزی گزارش 170 جدید موارد مرگ 1

مالزی مقامات بهداشتی گزارش شده 170 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن تجمعی شمارش به 3,963 موارد به جنوب شرق آسیا سومین اقتصاد هایش با بيشترين ميزان عفونت در منطقه است.

آخرین اطلاعات شامل یک جدید مرگ بالا بردن تعداد مرگ و میر به 63.

09:45 به وقت تهران – ایران رکورد 133 جدید کروناویروس مرگ و میر

ایران coronavirus مرگ و میر افزایش به 3,872 با 133 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی.

تعداد کل موارد صعود به 62,589 با 2,089 عفونت های جدید در حالی که 3,987 افراد آلوده بودند در یک وضعیت بحرانی است.

Coronavirus تقویت اقتصادی و نژادی و نابرابری

09:40 GMT – اسپانیا گزارش 743 جدید کروناویروس مرگ و میر

با سرعت از coronavirus مرگ و میر در اسپانیا اندکی افزایش پیدا کردند و برای اولین بار در پنج روز با 743 مردم تسلیم یک شبه برای رسیدن به یک کل از 13,798.

که در مقایسه با 637 افرادی که در طول درگذشت قبلی 24 ساعت در کشور با بالاترین تلفات و مرگ و میر در جهان از COVID-19 بیماری همه گیر.

مجموع موارد رز به 140,510 از 135,032 روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت.

09:20 GMT – ژاپن تصویب بسته محرک اقتصادی به ارزش $993bn

دولت ژاپن تصویب اضطراری بسته محرک اقتصادی به ارزش 108.2 تریلیون ین ($993 میلیارد دلار) با هزینه های مالی از 39.5 تریلیون ین با هدف مبارزه با تعمیق خرید اینترنتی از coronavirus مقامات دولتی گفت.

در بسته دولت با اشاره به همه گیر به عنوان “بزرگترین بحران” اقتصاد جهانی مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است.

09:17 GMT – اندونزی سوابق بزرگترین روزانه افزایش موارد

اندونزی تایید 247 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن مجموع به 2,738, با توجه به وزارت بهداشت رسمی.

Achmad Yurianto گزارش 12 بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 221 در حالی که 204 نفر بهبود بود.

بیش از 14,300 coronavirus آزمون انجام شده است.

09:00 GMT – فیلیپین گزارش 14 جدید کروناویروس مرگ و میر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده 14 جدید کروناویروس مرگ و میر و 104 عفونت های اضافی.

مرگ رسیده اند 177 و مجموع موارد 3,764 بهداشت وزیر فرانسیسکو دوقو یک کنفرانس خبری گفت.

رئیس جمهور رودریگو Duterte پیش از آن در روز تمدید به پایان مارس سختگیرانه قرنطینه اقدامات در جزیره اصلی این کشور اجرا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

08:46 GMT – نخست وزیر ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در بیش ویروس

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه اعلام کرده است از ماه وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان به سطح شیب دار بالا دفاع در برابر گسترش coronavirus.

آبه گفته می شود وجود ندارد به سبک اروپایی مستندات. وضعیت اضطراری را توانمند سازی توکیو فرماندار Yuriko Koike و سران شش دیگر تعیین شده استان, به اصرار مردم به ماندن در داخل و به تماس برای کسب و کار نزدیک است.

همه این اقدامات خواهد شد و درخواست می کند که نمی تواند اجرا شود با مجازات برای نقض.

“من تصمیم گرفتم که یک وضعیت ترس به شدت تحت تاثیر قرار زندگی مردم و اقتصاد رخ داده است… من اعلام یک وضعیت اضطراری” آبه گفت.

08:00 GMT – رئیس جمهور سابق چاد به طور موقت از زندان آزاد شده

یک قاضی در سنگال اعطا کرده يگان رئیس جمهور سابق Hissene Habre دو ماه مرخصی از زندان جایی که او در حال سپری کردن حبس ابد به جرم جنایت علیه بشریت به عنوان زندان استفاده می شود برای نگه جدید بازداشت شدگان در coronavirus قرنطینه.

Former Chadian leader Hissene Habre sentenced to life in prison over crimes against humanity

Habre دستگیر شد در سال 2013 و محاکمه توسط دادگاه ویژه مجموعه توسط اتحادیه آفریقا تحت یک معامله با سنگال [فایل: سازمان حفاظت محیط زیست]

Habre که حکومت چاد از سال 1982 تا 1990 بود به جرم جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت در یک اتحادیه آفریقا حمایت آزمایشی در سنگال داکار پایتخت در سال 2016.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:40 GMT – روسیه روزانه افزایش موارد عبور می کند 1,000

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش بیش از 1000 نفر برای اولین بار برای رسیدن به 7,497 در 24 ساعت گذشته این کشور در پاسخ به بحران مرکز گفت.

تعداد موارد گزارش شده افزایش 1,154 در حالی که مرگ و میر افزایش 11 به 58 مرکز گفت.

بیشتر:

07:30 GMT – انگلیسی PM جانسون نه در ونتیلاتور می گوید وزیر

نخست وزیر بوریس جانسون که صرف شب در بخش مراقبت های ویژه با رو به وخامت مورد coronavirus داده شده اکسیژن است اما نه در یک ونتیلاتور یک وزیر گفت.

“نخست وزیر دریافت کرده است برخی از اکسیژن پشتیبانی” ارشد وزیر کابینه مایکل گوو گفت LBC رادیو و اضافه کرد که “او شده است در ونتیلاتور” اما آنجا بود در صورت نیاز.

اینجا بیشتر بخوانید.

UK premier at hospital as 'precautionary step'

یک نمای کلی از سنت توماس ” بیمارستان در لندن که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که در بخش مراقبت های ویژه پس از تجربه مداوم علائم COVID-19 [کیت سبز/Anadolu]

07:20 به وقت تهران – فنلاند گسترش کنترل مرز تا May 13

فنلاند دولت تمدید و تشدید کنترل مرز محدود کردن سفر به و از این کشور تا مارس 13 به منظور برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

فنلاند دنبال کرده است و با نصب نگرانی همسایه سوئد لیبرال همه گیر استراتژی ترس مرزی مسافران می تواند به سرعت گسترش ویروس در قسمت شمالی فنلاند با پیری جمعیت و محدود مراقبت های ویژه منابع است.

“دولت با هدف کاهش بیشتر جنبش در همان منطقه رفت و آمد در سراسر مرز با سوئد و نروژ” فنلاند دولت در بیانیه ای گفت.

06:45 به وقت تهران – بوریس جانسون هنوز در بخش مراقبت های ویژه: وزیر کابینه

نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز در بخش مراقبت های ویژه اما تیم او در حال کار با هم به مبارزه با کروناویروس شیوع دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت.

“همانطور که ما صحبت می کنند, نخست وزیر است و در بخش مراقبت های ویژه که پس از نگاه او توسط تیم پزشکی دریافت بسیار بهترین مراقبت از این تیم در سنت توماس “و ما امیدوار است و نماز با او هستند و با خانواده اش” گوو گفت: تلویزیون بی بی سی.

اینجا بیشتر بخوانید.

06:30 GMT – صدها نفر از حیوانات مرگ در پاکستان حیوان خانگی بازار

رها زمانی که پاکستان بزرگترین شهرستانها رفت و به مستند صدها قفس گربه و سگ و خرگوش یافت شده اند مرده در داخل پت بازارهای عجله توقیف به عنوان coronavirus گسترش یافته است.

حیوانات هنوز زنده در گوشه ای از کراچی وسیع ملکه بازار نجات داده شدند تنها پس از فعالین به دادگاه تجدید نظر به مقامات برای دسترسی به, AFP news agency گزارش.

“هنگامی که ما در داخل اکثر آنها مرده بودند حدود 70 درصد است. بدن آنها دروغ گفتن بر روی زمین” عایشه Chundrigar که اجرا می شود ACF نجات حیوانات گفته.

06:00 GMT – دبی گسترش بسته شدن فعالیت های تجاری

دبی مرکز تجاری از امارات متحده عربی, تمدید تعطیلی فعالیت های تجاری تا 18 آوریل به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار coronavirus دبی بخش اقتصادی گفت: در بیانیه ای در توییتر.

در این دوره بخش معاف از مستند کار به عنوان معمول ،

دبی اعلام کرد یک هفته دو مستند شروع در مارس 4 در 8 p. m. (1600 GMT) برای ضد عفونی امارت و شامل coronavirus.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Dubai

یک نمای کلی از ترک Ras Al منطقه معروف طلا و ادویه بازار پس از یک مستند پس از شیوع کروناویروس در دبی, متحده عربی امارات [فایل: کریستوفر پایک/رویترز]

05:55 GMT – آلمان coronavirus موارد افزایش به 99,225

آلمان را تایید کرد coronavirus عفونت افزایش 3,834 در 24 ساعت گذشته به 99,225 افزایش دوباره پس از چهار روز متوالی از قطره ها از رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی نشان داد.

گزارش مرگ و میر افزایش 173 به 1,607.

05:38 GMT – بدون تغییر در بوریس جانسون وضعیت: ایسنا

شده است وجود دارد هیچ تغییری در بوریس جانسون وضعیت دو منبع نزدیک به او گفت: پس از نخست وزیر گرفته شده بود به مراقبت های ویژه پس از زوال در او علائم کروناویروس.

جانسون داده شد اکسیژن در روز دوشنبه گرفته و به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان مرکزی لندن در چه خیابان داونینگ گفت: یک اقدام احتیاطی پس از وضعیت خود بود بدتر شده است.

انگلستان PM در بخش مراقبت های اروپا, ویروس موارد آهسته

سلام. این است که صبا عزیز در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من در مدت کوتاهی بود توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه.

قبل از من یک خلاصه ای از صبح امروز تحولات:

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران جهان شده اند نشان دادن حمایت خود را برای نخست وزیر بوریس جانسون که COVID-19 و منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در شب دوشنبه.
  • نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در حال آماده شدن برای اعلام وضعیت اضطراری که شامل توکیو. او همچنین تهیه یک رکورد بسته نجات برای اقتصاد
  • سنگاپور آغاز شده است بخشی از ماه مستند در میان یک افزایش ناگهانی در موارد, در حالی که فیلیپین را گسترش مستند از Luzon برای بقیه مارس.
  • چین در گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار اطلاعات در ژانویه.

04:50 GMT – ژاپن آماده رکورد بسته محرک اقتصادی

دولت ژاپن است که در حال تهیه آن بزرگترین-همیشه بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990bn) – برابر با 20 درصد تولید اقتصادی به کوسن اثر بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد کشور است.

این اقدامات انتظار می رود عبارتند از پرداخت نقدی به خانوارها و کسب و کارهای کوچک نیز به عنوان مالیات معوق پرداخت.

بیشتر این داستان در اینجا.

04:30 به وقت تهران – سنگاپور جداول لایحه برای ‘امن’ انتخابات در طول شیوع کروناویروس

سنگاپور دولت مطرح لایحه به اطمینان حاصل شود که اگر یک انتخابات عمومی نامیده می شدند در طول COVID-19 شیوع آن برگزار می شود با خیال راحت.

شهر-دولت آغاز شد هفته بیست و جزئی مستند در روز سه شنبه را امتحان کنید و جلوگیری از افزایش شدید در coronavirus موارد و لازم نیست برای رفتن به پای صندوق های رای تا اوایل 2021.

دولت که کنترل تقریبا همه کرسی های مجلس گفته است آن است که حاکم از برگزاری انتخابات قبل از موعد مقرر.

برخی از احزاب مخالف گفته اند که می تواند خطر سلامت.

انتخابات بخش گفت: ترتیبات موقت را “امنیت انتخابات و نامزدان و کمیسیون های انتخاباتی باید بعد از انتخابات عمومی (جنرال الکتریک) را در میان COVID-19 وضعیت است.”

بیشتر:

03:50 GMT – رهبران جهان ارسال پشتیبانی به انگلستان جانسون در COVID-19 نبرد

رهبران جهان از جمله آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال کرده اند حمایت خود را به نخست وزیر بوریس جانسون پس از 55 سال در نظر گرفته شد به مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن.

جانسون که برنده انتخابات ماه دسامبر گذشته نیز دریافت آرزوهای خوب از سراسر بریتانیا طیف سیاسی.

بیشتر این داستان در اینجا.

03:30 GMT – نیوزیلند وزیر بهداشت تنزل مقام پس از در نظر گرفتن خانواده به ساحل

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio دارای تنزل مقام این کشور وزیر بهداشت برای نقض در سراسر کشور مستند قوانین اما رد پیشنهاد او برای استعفا به دلیل آن می تواند خطر اندازد قصد دارد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

وزیر بهداشت دیوید کلارک سوار با خانواده خود به ساحل در مراحل اولیه از یک مستند است که آغاز شده و در اواخر ماه مارس است.

“در شرایط عادی من خواهد گونی وزیر بهداشت. آنچه که او انجام داد اشتباه بود و هیچ بهانه ای وجود دارد,” protocol wine studio گفت: در ولینگتون.

او تنزل مقام کلارک به پایین کابینه رتبه بندی و محروم و او را از نقش خود به عنوان معاون وزیر دارایی.

“من انتظار بهتر و بنابراین نیوزیلند,” او گفت:.

کلارک در بیانیه ای گفت که او تا به حال شده است “ادم سفیه و احمق”.

03:05 GMT – کره جنوبی تحویل رانندگان پرداخت قیمت برای ولگردی و قانونی شکنی خرید آنلاین

مانند بسیاری دیگر از مردم cooped در خانه های خود را در طول coronavirus مستندات جنوبی کره ای ها تبدیل شده اند به تحویل برای لوازم اساسی و وعده های غذایی و کالاهای دیگر.

تحویل رانندگان مانند هکتار Woong در حال حاضر نیاز به فوق العاده سریع تحویل در حال حاضر پیدا کردن خود را با حتی بیشتر کار می کنند. و این است که در نظر گرفتن تلفات در سلامت خود.

اما فشار خود را برای شرایط کاری بهتر است در خود نگه دارد.

کلی Kasulis بیشتر در داستان در اینجا.

02:50 GMT – دیده بان حقوق بشر خواستار فیلیپین اقدام در زندان

دیده بان حقوق بشر مصرانه فیلیپین برای کاهش تعداد زندانیان در زندان های نگرانی “جدی شیوع” از coronavirus در جهان ترین زندان های پر ازدحام.

این گروه گفت که تعداد زندانیان در ایستاده بود 215,000 از نوامبر سال 2019 در یک سیستم با ظرفیت 40,000 زندانیان.

آن را به نام از مقامات برای آزادی کسانی که بازداشت و یا محکوم به سطح پایین و غیر خشونت آمیز زده اند.

02:35 GMT – فیلیپین Duterte گسترش Luzon مستند تا پایان مارس

فیلیپین جمهور رودریگو Duterte تمدید مستند اصلی این کشور در جزیره لوزون از جمله مانیل تا پایان ماه آوریل است.

این اقدامات شد و با توجه به رسیدن به پایان هفته آینده و پوشش بیش از نیمی از جمعیت فیلیپین. بسیاری از مانیل ساکنان فقیر بودند و در حال حاضر تلاش.

02:30 به وقت تهران – جاکارتا فرماندار می شود تصویب محدودیت

Anies Baswedan فرماندار جاکارتا داده شده است وزارت بهداشت تصویب به اعمال سخت اجتماعی محدودیت در اندونزی سرمایه detik.com و دیگر رسانه های اندونزی.

یک وزارت بهداشت گفت: با توجه به خبرگزاری رویترز که این وزارتخانه تا به حال هنوز به تصویب آن برای اقدامات است.

02:05 GMT – ژاپن آبه رود, به اعلام حالت اضطراری

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه انتظار می رود که اعلام وضعیت اضطراری اعلام پوشش توکیو و شش دیگر استان.

“شینزو آبه” با توجه به صحبت می کنند به رسانه ها در 7pm (10:00 GMT) پس از بحث و گفتگو با یک پانل از کارشناسان.

دولت نیز برنامه ریزی برای نهایی یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد) – برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی.

“ژاپن و کشورهای خارج از کشور و در مواجهه با بزرگترین بحران در سال های اخیر به دلیل شیوع کروناویروس” رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: در روز سه شنبه.

01:20 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر برای اولین بار

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش کرده است هیچ کروناویروس جدید مرگ و میر برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار آمار و ارقام این ویروس در اواخر سال گذشته است.

این نقطه عطف می آید به عنوان کشور آماده برای لغو تمام محدودیت های مسافرتی در ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در غذاهای دریایی بازار در اواخر سال گذشته.

آخرین داده ها نشان می دهد 32 موارد جدیدی از کروناویروس در سراسر کشور همه آنها وارد شده است.

نیز وجود دارد 30 جدید بدون علامت عفونت آوردن ملی در مجموع به 1,033. حدود یک چهارم از کسانی بودند نیز وارد شده از خارج از کشور در این کمیسیون گفت.

23:30 GMT (دوشنبه) – نجات کودکان راه اندازی $100m تجدید نظر

نجات کودکان راه اندازی کرده است $100m تجدید نظر – بزرگترین آن همیشه برای کمک به کودکان و خانواده های آنها در برخی از جهان شکننده ترین ملت ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر گسترش در سراسر جهان در فقیرترین کشورها بیشتر فلج کننده سیستم های بهداشتی که در آن کودکان در حال حاضر از دست رفته در درمان صرفه جویی در زندگی برای مالاریا و ذات الریه و سوء تغذیه” نجات کودکان, مدیر اجرایی, Inger خاکستر در بیانیه ای گفت. “آن را ترک خواهد کرد بسیاری از کودکان بدون مراقبان خارج از مدرسه و در معرض خطر است. ما تنها یک ماده از هفته را به اقدام سریع است که تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از زندگی ما می توانید ذخیره کنید.”

نجات کودکان تخمین می زند حدود 1.5 میلیارد کودک در سراسر جهان در حال خروج از مدرسه است که در کشورهای فقیر افزایش می دهد خطر ابتلا به آنها را مجبور به کار و یا ازدواج کند.

23:45 به وقت تهران دوشنبه – شورای امنیت سازمان ملل متحد به برگزاری اولین coronavirus مذاکرات در روز پنج شنبه

شورای امنیت سازمان ملل انتظار می رود برای برگزاری اولین جلسه در coronavirus همه گیر در پنجشنبه دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت news agency.

“جلسه تایید برای شنبه” یک دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت news agency خواست نامش فاش نشود. این بود که پشت درهای بسته برگزار شد در 3 بعدازظهر (19:00 GMT).

نه از 10 غیر دائم اعضای رسمی درخواست جلسه با ارائه توسط دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هفته گذشته.

هفته گذشته مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اجماع به تصویب رسید قطعنامه خواستار “همکاری بین المللی” و “multilateralism” در مبارزه با COVID-19 – اولین متن به بیرون آمدن از جهان بدن پس از وقوع آغاز شد.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (6 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>