فاکس نیوز’ اد هنری اخراج پس از سوء رفتار جنسی اتهام

فاکس نیوز از کار اخراج شده است اخبار لنگر اد هنری پس از دریافت شکایت در مورد محل کار سوء رفتار جنسی با او

نیویورک — فاکس نیوز روز چهارشنبه اخراج روز اخبار لنگر اد هنری پس از بررسی سوء رفتار جنسی در محل کار.

این شبکه در گفت و گو با دریافت شکایت در آخرین پنج شنبه از یک وکیل مورد سوء. خارج محقق استخدام شد و بر اساس نتایج حاصل از این پروب فاکس اخراج هنری.

هنری که co-لنگر “امریکا Newsroom” بین ساعت 9 صبح و ظهر در روزهای هفته تا به حال به آرامی بازسازی حرفه ای خود را در فاکس پس از چهار ماه مرخصی که در سال 2017 به پایان رسید. که به دنبال انتشار گزارشی از کار و خارج ازدواجی که او انجام شده بود با یک لاس وگاس کوکتل پیشخدمت.

فاکس ارائه شده هیچ جزئیات این شکایت که منجر به هنری شلیک فقط به می گویند که آن اتفاق افتاد “در سال پیش است.” هنری نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

قربانی ادعا نشان داده شده است با اشاره به آزار و اذیت جنسی وکیل داگلاس Wigdor. او نیز نمی خواهد ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد.

هنری سابق شرکت لنگر ساندرا اسمیت اعلام کرد شلیک در هوا. روباه گفت: او را در ادامه نقش خود را با چرخش co-مجریان تا زمان جایگزینی استخدام است.

هنری سابق کاخ سفید خبرنگار فاکس بود که تنها به تازگی بالا برای نقش در “امریکا Newsroom.” او کار کردم بعد از لایحه Hemmer نقل مکان کرد و به شپرد اسمیت بعد از ظهر شکاف زمان.

در یک یادداشت به کارکنان رادیو فردا رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و رئیس جمهور جی والاس یادآوری کارکنان فاکس 2017 تعمیرات اساسی آن منابع انسانی بهره برداری و راه آنها را دنبال کنید با آزار و اذیت جنسی شکایت.

فاکس اواخر سابق رئیس Roger Ailes کار اخراج شد در سال 2016 پس از آزار و اذیت اتهامات ساخته شده توسط سابق لنگر Gretchen Carlson. در زمان نخست لنگر Bill o’reilly خود را از دست داده کار یک سال بعد پس از آیات شهرک رسیده با زنانی که تا به حال شکایت در مورد رفتار خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>