قتل مشکوک در مرگ فورت هود سرباز پس از باقی مانده موجود در زمینه: ارتش

هیچ لینک یافت شده است به ناپدید شدن یکی دیگر از فورت هود سرباز.

قتل مشکوک به مرگ یک فورت هود تگزاس, سرباز که باقی مانده بودند در بر داشت 10 سال پس از او از دست رفته, نظامی, مقامات گفت.

جستجو برای Pvt. گرگوری ودل-مورالس روز جمعه به پایان رسید با کشف خود اسکلتی باقی مانده است در یک میدان در کیللین تگزاس پس از ارتش ایالات متحده محققان موفق به دریافت یک نکته کارگردانی آنها را به محل های بدن, مقامات گفت.

او دوم فورت هود سرباز برای رفتن گم شده در کمتر از یک سال.

“قتل مشکوک در این مرحله در بررسی” می خواند یک بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه توسط ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی.

در این بیانیه گفت: سوابق دندانپزشکی استفاده شد به مثبت شناسایی 23 ساله سرباز و یک کالبد شکافی برنامه ریزی شده است انجام می شود و برای تعیین علت و نحوه مرگ است.

$25,000 پاداش ارائه شده است و به هر کسی با اطلاعات معتبر در مورد شرایط اطراف ودل-مورالس’ مرگ است.

عوامل ویژه ای از ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی در حال کمک به کیللین اداره پلیس در تحقیقات.

ودل-مورالس آخرین شنیده ها از در اوت. 20, 2019, یک روز پس از او دیده رانندگی کردن پایگاه فورت هود در کیا ریو به گفته مقامات ارتش. او برنامه ریزی شده بود از خدمت در ارتش در روز از ناپدید شدن او در ارتش رسمی گفت.

او از بین رفت حدود هشت ماه قبل از Pfc. ونسا Guillen رفت از دست رفته در تاریخ 22 آوریل این سال است.

Guillen, 20, گذشته دیده می شد در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در پایگاه نظامی است و نه شنیده شده است از آنجا.

“او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق کارت شناسایی و کیف پول بعدها موجود در زراد خانه اتاق که در آن او کار پیش از آن در روز. او گذشته بود در پارکینگ با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید و بنفش تناسب اندام-نوع شلوار” مقامات گفت: در Facebook پست در ژوئن 15.

مقامات ارتش گفت: محققان دریافته اند هیچ اطلاعات معتبری لینک ودل-مورالس’ مرگ به Guillen ناپدید شدن است.

$25,000 پاداش ارائه شده برای اطلاعات در محل Guillen.

Guillen خانواده و وکیل ناتالی Khawam گفت که Guillen شکایت به اعضای خانواده قربانی آزار و اذیت جنسی بر پایه اما هرگز ثبت یک شکایت رسمی به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. Khawam گفت: ABC ایستگاه KTRK-تلویزیون در هوستون که Guillen یک بار ادعا کرد که یک برتر راه می رفت و بر دوش گرفتن و دیگری شفاهی حمله و او را با سخنان مبتذل در اسپانیایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>