سابق Wirecard مدیر عامل مارکوس براون دستگیر

دادستان بازداشت رئیس سابق آلمانی پرداخت ارائه دهنده خدمات Wirecard ظن حسابداری تقلب و دستکاری در بازار. مونیخ را به دادستانی اعلام کرد این دستگیری در روز سه شنبه.

مارکوس براون, سابق, مدیر عامل شرکت آلمانی پرداخت ارائه دهنده خدمات Wirecard شده است, بازداشت, دادستان عمومی در مونیخ تایید کرد روز سه شنبه گفت که او خود را در روز دوشنبه شب.

بیانیه ای از ایرباس گفت: Braun بازداشت شده بود به ظن باد ترازنامه شرکت و درآمد آن را به نظر می رسد قوی تر و جذاب تر برای سرمایه گذاران و مشتریان. سه نفر دیگر از مدیران نیز تحت بررسی است.

براون استعفا کرده بود هفته گذشته به عنوان مدیر عامل شرکت Wirecard پس از ممیزی نشان داد میلیاردها یورو در اختلاف در بودجه شرکت ورق باعث Wirecard سهم ارزش به نازل شدن.

ادامه مطلب: Wirecard را از دست رفته میلیاردها نه در فیلیپین, بانک مرکزی می گوید:

از دست رفته €1.9 میلیارد دلار احتمالا “وجود ندارد’

روز دوشنبه Wirecard گفت: آن مدیریت هیئت مدیره “ارزیابی بر اساس بررسی بیشتر دارد که غالب احتمال که بانک حساب اعتماد توازن در مقدار €1.9 میلیارد دلار ($2.1 میلیارد دلار) وجود ندارد.”

آن را بعد از آن اعلام کرد که شلیک آن افسر ارشد عامل ژان Marsalek که معلق شده بود از مدیریت هیئت مدیره هفته گذشته است.

Marsalek شده است مسئول نظارت بر عملیات روزانه از جمله در آسیای جنوب شرقی که در آن امکان تقلب رخ داده است با توجه به آژانس خبری dpa.

Wirecard AG — یک بار عزیزم از رشد مالی بخش فن آوری — به شدت کاهش یافته و از فیض از سال گذشته هنگامی که یک سری از گزارش ها در فایننشال تایمز کشف حسابداری بی نظمی در آن اسیایی عملیات.

ادامه مطلب: Wirecard مدیر عامل مارکوس براون استعفا داد

kp/msh (AP, Reuters)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>