سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی سطح شدیدترین انتقاد و در عین حال در مغلوب ساختن پیشی جستن

سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی است وارد برخی از شدیدترین انتقاد و در عین حال در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن موضوع را با اقدامات خود در اوکراین, آمریکا, ارتش, سرهنگ, سرهنگ الکساندر Vindman مهاجرت و مطبوعات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله از کار اخراج شده در توییتر.

صحبت با دانش آموزان و مهمانان در جلب دانشگاه در نیوجرسی چهارشنبه شب کلی گفت که Vindman بود فقط انجام کار خود را در گزارش های “غیر قانونی منظور” مهاجران “اکثریت مردم خوب” و “نه همه تجاوزگران” و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بیماری کمک نظامی به اوکراین در تحقیقات به رقیب سیاسی مختل دیرینه سیاست ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در پاسخ به حمله بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی گفت که او نمی توانست فسخ کلی به اندازه کافی سریع است و او “در آمد و با صدای بلند او را زار زار گریه کردن.” او گفت: Kelly “فقط نمی تواند نگه داشتن دهان خود را بسته است.”

اما تهمت نیست به طور مستقیم آدرس کلی خاص و انتقادهایی که او در آن با حمله به رئیس جمهور در چندین سیاست داخلی و خارجی مسائل در طول 75 دقیقه ،

مورد تهمت و بحث برانگیز در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است, کلی آن گفت: تغییر دیرینه سیاست ایالات متحده و Vindman گزارش این دلیل است که معادل شنیدن “غیر قانونی ،

“از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ایالات متحده بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با … روسها کند.” “و هنگامی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود و بر اساس ‘X’ که اساسا تغییر کرده است. و این چیزی است که مرد [Vindman] بود بیشتر علاقه مند است.”

“[Vindman] دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” کلی خود ادامه داد. “ما آنها را آموزش: اصلا به دنبال غیر قانونی سفارش. و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است و پس از آن رئیس خود بگویید.”

کلی نیز با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و کره شمالی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای پایان دادن به این رژیم برنامه هسته ای ایران از طریق دیپلماسی بیهوده هستند.

“[کیم جونگ سازمان ملل متحد] هرگز به سلاح های هسته ای خود را تا کند.” “دوباره رئیس جمهور تهمت سعی کردم — که یکی از راه های آن را قرار داده اما آن کار نمی کند. من خوش بین بسیاری از زمان, اما من هم یک رئالیست و من هرگز فکر می کنم کیم خواهد انجام هر چیزی غیر از بازی با ما در حالی که برای او که نسبتا موثر است.”

کلی نیز گفت: او اعتقاد نداشت مطبوعات است “دشمن مردم” و به شدت به انتقاد رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به عنوان کسی که نشسته است در بالای “یک جامعه در سقوط” در عین حال قصد بازگرداندن “روز شکوه و اتحاد جماهیر شوروی.”

او را محکوم و همچنین تهمت دخالت در مورد ادی گالاگر مهر و موم نیروی دریایی که به اعدام محکوم شده در سال گذشته از ژست گرفتن برای عکس ها با جنازه داعش یک جنگنده.

“او گناهکار چیز خاص” کلی گفت: از گالاگر. او “باید شرمنده از خود و او باید به خانه فرستاد. بنابراین ایده این است که فرمانده کل قوا مداخله وجود دارد در نظر من بود دقیقا همان چیزی اشتباه انجام دهید. و من تا به حال شده است وجود دارد, من فکر می کنم من می تواند آن را مانع” کلی اضافه شده است.

“من نا امید شده بود” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: عصر روز پنج شنبه صبح. “… من تو را دیدم برخی از نظرات که او ساخته شده بود و من در اتاق با او هنگامی که او در واقع حمایت از رئیس جمهور در بسیاری از چیزهایی که او در حال حاضر گفت: است نیست،”

او تحت فشار قرار دادند به طور خاص در سخنان خود در دفاع از مطبوعات و گفت او شنیده کلی را نظرات منفی در مورد اخبار رسانه ها است.

“من فکر کردم آن را کمی ریاکارانه” او اضافه شده است. “جالب است که او شروع به بهم زدن سر خود را و صحبت می کنند کمی بیشتر درست مثل [سابق مشاور امنیت ملی] جان بولتون به عنوان ما در حال نزدیک شدن به انتخابات. اما من فقط پایان آن با من نا امید شده بود.”

بولتون آمد به کلی دفاع بعد از ظهر پنجشنبه در توییتر تماس همکار سابق خود “یک مرد محترم.”

“جان کلی است که یک مرد محترم. جان و من مخالفت خود را در دوران امری عادی است در ارشد دولت در سطح, اما او همواره در خدمت کشور خود صادقانه. محافظه کاران به خصوص باید مسئولیت را به رد حملات بی اساس بر او” بولتون توییتی.

کلی حال دفاع بولتون فقط دو هفته پیش در یک سری سخنرانی در ساراسوتا فلوریدا گفتن مخاطب او معتقد است حساب دقیق در بولتون آینده کتاب. با توجه به گزارش گزیده ای از کتاب بولتون ادعا می کند که تهمت مشروط کمک نظامی به اوکراین, در اوکراین موافقت خود را برای تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت رد بولتون گزارش ادعا می کند.

“اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” کلی گفت: در اواخر ماه ژانویه است. “هر وقت من با او بود … او همیشه به رئیس جمهور را صاف و پوست کنده حقیقت” او اضافه شده است.

این اولین بار نیست که این دو نفر رد و بدل کلمات خشن.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کلی اکتبر گذشته پس از او گفت که او تا به حال رئیس جمهور هشدار داد که استخدام “بله مرد” به جای او خواهد منجر به استیضاح.

“جان کلی هرگز نمی گفت که او گفت: هرگز چیزی مانند این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید در اکتبر. 26, 2019. “اگر او می گفت که من می خواهم که او را انداخته خارج از دفتر. او فقط می خواهد به بازگشت به این عمل مانند هر کس دیگری می کند.”

اگر چه رابطه شان تیره و تار شده است پس از کلی خروج مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در زمان کلی دسامبر 2018 استعفای “جان کلی خواهد بود ، من نمی دانم اگر می گویند ‘بازنشسته’ اما او یک مرد بزرگ.”

پس وقت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, کلی پیوست هیئت Caliburn بین المللی شرکت مادر جامع خدمات بهداشتی و درمانی که در عمل پناهگاه برای کودکان مهاجر بدون همراه.

ABC News’ کاترین Faulders کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>