سابق آمریکا در کنگره آلن وست دوره نقاهت پس از تگزاس سقوط

سابق کنگره ایالات متحده آلن وست فلوریدا بود و دوره نقاهت یکشنبه پس از تحمل یک ضربه مغزی چند استخوان شکسته و کاهش در یک موتور سیکلت تصادف در تگزاس

واکو تگزاس — سابق کنگره ایالات متحده آلن وست فلوریدا بود و دوره نقاهت یکشنبه پس از تحمل یک ضربه مغزی چند استخوان شکسته و کاهش در یک موتور سیکلت تصادف در تگزاس با توجه به یک پست در Facebook صفحه.

پست گفت: غرب بود رانندگی از تجمع در آستین متمرکز بازگشایی دولت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که حادثه رخ داده در روز شنبه.

یک پست در صفحه بعد در روز یکشنبه گفت: غرب بود که در شرایط با ثبات بود و انتظار می رود روز دوشنبه منتشر می شود و سپس برنامه ای برای یک هفته به نیروی تازه یافتن.

غرب در حال اجرا است برای صندلی حزب جمهوری خواه از تگزاس.

وزارت امنیت عمومی تگزاس Sgt. Ryan هوارد گفت: در یک ایمیل که سربازان در پاسخ به تصادف در بزرگراه بین ایالتی 35 در غرب در حدود 5 p. m. روز شنبه. او گفت: یک خودرو ناشناس به حال مخفیانه و غیربهداشتی تغییر خطوط در مقابل دو موتور سیکلت. او گفت: یکی از موتورسواران سعی در شکستن و عقب موتورسوار در تصادف جلو موتورسوار.

او گفت: هر دو موتور گرفته شد به یک بیمارستان در وکو می شود برای درمان آسیب های که نیست زندگی را تهدید.

آلن مدیر کمپین لیزا Hendrickson گفت: غرب بود موتورسوار در مقابل در DPS شرح حادثه.

غرب یک جمهوری خواه فلوریدا نقل مکان کرد و از به تگزاس پس از ترک کنگره در سال 2013. او در خدمت یک اصطلاح و یک بار به نام برای پرزیدنت باراک اوباما استیضاح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>