رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مسائل مربوط به بیانیه جورج فلوید

“این نباید ‘عادی'” رئيس جمهور سابق نوشت.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما قرار دادن یک بیانیه جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن توسط پلیس در مینیاپولیس.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 آمریکا,” او نوشت. “نمی توان آن را” طبیعی است.” اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک کشور که زندگی می کند تا به بالاترین آرمان ما می توانیم و باید بهتر شود.”

اوباما گفت: این اشاره به این نکته که بسیاری از مردم در آمریکا می خواهم زندگی به بازگشت به “عادی” در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما او نوشت: “در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘عادی'” برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

این تفاوت او نوشت: می آید “این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک است.” کسانی که در گذشته دو امتیاز به ظاهر مرجع Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست که به ضرب گلوله کشته شد توسط دو مرد سفید در حالی که یک تنه زدن در گرجستان در ماه فوریه و حادثه در شهر نیویورک پارک مرکزی این هفته که در آن یک زن به نام پلیس در یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را.

بانوی اول سابق میشل اوباما نیز بعد از یک رشته توییتهایی دربارهی فلوید مرگ نوشتن در بخش “مانند بسیاری از شما من pained توسط این فجایع اخیر. و من خسته با یک دل شکستگی است که به نظر می رسد هرگز برای متوقف کردن. در حال حاضر آن را جورج Breonna و Ahmaud. قبل از آن بود که اریک ساندرا و مایکل. آن را فقط می رود و در و در.”

“نژاد و نژادپرستی یک واقعیت است که بسیاری از ما رشد یادگیری فقط به مقابله با. اما اگر ما همیشه امید به حرکت گذشته آن را تنها نمی توان بر مردم از رنگ های مقابله با آن,” او اضافه شده است.

اولیه جیر همچنین شامل یک نقاشی از فلوید با کلمات “عدالت 4 جورج.”

فلوید درگذشت, پس از توقیف توسط پلیس دوشنبه. یک ویدیو که رفت و ویروسی را نشان می دهد یک افسر شناخته شده به عنوان درک چوین سنجاق زانو خود را به Floyd گردن به عنوان او بر روی زمین و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه در روز جمعه بعد از ظهر. تمام چهار افسران درگیر شده اند از کار اخراج شدند و تحقیقات ادامه دارد.

فلوید مرگ در بازداشت پلیس منجر به خشم در سراسر کشور و تظاهرات در بسیاری از شهرها از جمله در مینیاپولیس که در آن خشونت شکسته است بیش از چند شب این هفته.

در بیانیه ای که او ارسال شده به رسانه های اجتماعی جمعه سابق رئیس جمهور همچنین با اشاره مکالمات او “تا به حال با دوستان بیش از چند روز گذشته در مورد این فیلم از جورج فلوید در حال مرگ رو به پایین در خیابان زیر زانو یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا.”

این گفتگو شامل یک ایمیل از “میانسال آمریکایی آفریقایی تاجر” که نوشت “‘زانو در گردن یک استعاره برای چه سیستم پس cavalierly دارای سیاه مردمی کردن نادیده گرفتن گریه برای کمک.”

او همچنین اشاره شده یک ویدیو از 12 سال Keedron برایانت آواز انجیل متن ترانه های نوشته شده توسط مادر خود را در مورد یک جوان سیاه در امریکا و نوشت که Keedron و اوباما دوست و به اشتراک گذاری همان “غم و اندوه” که آیا اوباما خود و “میلیون ها نفر از دیگران.”

در نهایت اوباما نوشت: آن است تا مقامات در ایالت مینه سوتا به طور کامل بررسی و به دنبال عدالت برای Floyd مرگ است. اما او نوشت: آن است تا همه “با هم کار کنند برای ایجاد یک جدید طبیعی” که در آن میراث تعصب و رفتار نابرابر دیگر آلوده ما موسسات یا قلب ما.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که او نه صحبت فلوید را اما که او احساس می کند “بسیار بد” و آنچه که او را دیدم در این ویدئو از فلوید مرگ “خوب نبود خیلی بد است.” دادستان کل لایحه Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال نظارت بر وزارت دادگستری تحقیقات توجه کنند.

در صبح روز جمعه رئیس جمهور توییتی در مورد تظاهرات در مینیاپولیس گفت که “اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید” و اشاره به نظامی است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” این صدای جیر جیر پرچم توسط پلت فرم رسانه های اجتماعی به عنوان “ستایش خشونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>