سابق اخبار لنگر به چالش Ocasio-کورتز در اولیه

هشت دیگر جمهوری خواهان و چهار دموکرات ها نیز در حال اجرا برای n. y. صندلی.

میشل Caruso-Cabrera دیرین سابق CNBC لنگر و خبرنگار اعلام کرد طرح خود را برای انتخابات کنگره به چالش کشیدن دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز برای او صندلی نمایندگی نیویورک 14 منطقه.

کاروسو-Cabrera در توییتر اعلام کرد که او در حال اجرا است به “مبارزه برای مردم کوئینز و برانکس.”

او اضافه کرد که او دختر کوبا مهاجران “زندگی رویای آمریکایی است.”

با توجه به CNBC گزارش Caruso-Cabrera گفت که او را در حال اجرا را به دیگران همان شانس است.

“من خیلی خوش شانس هستم که تا به حال چنین فوق العاده حرفه ای و من می خواهم همه را به فرصت است که من تا به حال” او در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که من در حال اجرا است.”

کاروسو-Cabrera ظ اواخر دوشنبه به کمیسیون انتخابات فدرال کمتر از دو ماه قبل از تاریخ 2 آوریل آخرین مهلت تشکیل پرونده.

او نه تنها یک امید به صندلی هشت دیگر جمهوری خواهان و چهار دموکرات نیز اعلام کرد قصد دارد برای به چالش کشیدن Ocasio-کورتز این سال است.

Ocasio-کورتز تبدیل به یکی از محبوب ترین رهبران جوان مترقی جنبش در حزب دموکرات است. در 2018, AOC برنده تکان دهنده یک حاشیه قابل توجهی بیش از دموکرات وقت Rep. جو کراولی.

AOC نیز فعال شده است در سال 2020 ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی به عنوان نماینده و جانشین برای ایالت ورمونت برنی ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است.

او و همکار مترقی دموکرات کنگره از جمله مینه سوتا در کنگره Illhan عمر و میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib تایید ساندرز’ پیشنهاد ریاست جمهوری در اوایل.

“من فکر می کنم ارزش خود را واقعا صحبت به واقعیت و ارزش ها نه تنها در افراد جوان اما مردم در سراسر کشور” AOC گفت: در یک در یک مصاحبه با WMUR در روز سه شنبه.

او در حال حاضر رقیب — Caruso-Cabrera — صرف 20 سال در CNBC به عنوان مجری و خبرنگار و به عنوان یک مشارکت کننده از سپتامبر سال 2018 است.

او را ترک خواهد کرد و نقش خود را به عنوان یک CNBC کمک کننده به تمرکز بر روی مبارزه یک سخنگوی اخیرا گفته CNBC.

کاروسو-Cabrera همچنین نویسنده از سال 2010 کتاب “شما می دانید من راست: بیشتر رفاه کمتر دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>