سابق فاکس execs اقامت رایگان در $15M پیوند هر در فوتبال مورد

دو سابق 21st Century Fox مدیران اجازه داده شده برای باقی می ماند رایگان بر 15 میلیون دلار اوراق قرضه

نیویورک — دو سابق 21st Century Fox, Inc. مدیران اجازه داده شد برای باقی می ماند رایگان در $15 میلیون ظاهر اوراق قرضه سه روز پس از آنها متهم به عنوان بخشی از دولت ایالات متحده را بررسی فوتبال فساد است.

Hernan لوپز و کارلوس مارتینز بودند arraigned شنبه در سیم تقلب و پولشویی اتهامات در ارتباط با اتهام پرداخت به مقامات آمریکای جنوبی حاکم بر بدن CONMEBOL. کیفرخواست, unsealed دوشنبه نیز مخالفت آنها ساخته شده از پرداخت های غیر قانونی را به نفع خود پخش حقوق برای فاکس به 2018 و 2022 جام جهانی.

لوپز و مارتینز التماس کرد گناه نیست, آیا به عنوان شرکت بازاریابی ورزشی بازی کامل گروه SA آن هم به اتهام اخاذی با تهدید.

قاضی پاملا چن ایالات متحده دادگاه منطقه ای در بروکلین دستور داد هر دو را به تسلیم شدن گذرنامه خود و تحمیل 10 شب تا 6 صبح حکومت. لوپز در لس آنجلس و مارتینز در میامی.

مارتینز یک شهروند ایالات متحده و مکزیک, توافق به مبلغ 15 میلیون دلار مبلغ با دادستان در پیش پنج شنبه دو ساعت تلفن شنوایی.

لوپز یک شهروند ایالات متحده و آرژانتین خواسته بود به اقامت رایگان در $500,000 اوراق قرضه.

“من معتقدم که در اینجا وجود دارد این است که انگیزه ای برای فرار بسته به اینکه چگونه مورد درآمد حاصل از” چن گفت. “$500,000 است که به سادگی نمی تواند به اندازه کافی. آن را حتی نمی آیند نزدیک به approximating حقوق صاحبان سهام در خانه خود را.”

مارتینز وکلا در زمینه مهر و موم شده سند خواص و افرادی که متعهد دارایی های خود را برای پیوند و لوپز پرسیده شد که برای ارسال suretors.

“ایده این است برای ایجاد فشار و اخلاقی suasion او نه به صدمه زدن به افراد دیگر و یا خود را با مطابق با پیوند” چن گفت.

لوپز در لس آنجلس خواهد بود بخشی از اوراق قرضه اما او نمی خواهد که به تعهد صاحبان سهام در Wondery این پادکست شرکت که در آن او است مدیر عامل شرکت. او باید متوجه ارائه به دولت اگر او liquidates هر یک از سهام خود را در Wondery.

لوپز, مدیر عامل شرکت کانال های بین المللی فاکس, a 21st Century Fox تابعه و مارتینز بود که رئیس جمهور از کانال های بین المللی فاکس و اجرایی فاکس آمریکای لاتین, کانال, Inc.

به عنوان بخشی از آخرین کیفرخواست دادستان نشان داد جزئیات جدید از اتهام پرداخت رشوه به فیفا اعضای هیأت اجرایی برای به دست آوردن رای خود را برای روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018 و قطر میزبان جام جهانی 2022.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>