سابق ‘Empire’ بازیگر Jussie Smollett تحت تعقیب دوباره توسط هیئت منصفه در شیکاگو

سابق “امپراتوری” بازیگر Jussie Smollett, مجرم شناخته شد روز سه شنبه توسط یک هیئت منصفه در شیکاگو پس از یک ویژه دادستان دوباره بررسی اتهامات او bogusly گزارش قربانی ژانویه 2019 نفرت-جرم و جنایت, حمله, مقامات گفت.

Smollett, 37, مجرم شناخته شد در شش فقره از رفتار آشوبگرانه مرتبط با ساخت چهار جداگانه گزارش نادرست به پلیس شیکاگو گروه افسران ادعا او قربانی یک جنایت نفرت در حالی که “دانستن او قربانی یک جنایت” ویژه دادستان دن Webb گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر.

روزنامه منصوب شد توسط یک Cook County قاضی برای ادامه به دنبال اتهامات کاذب پس از طبخ شهرستان دولت را به دادستانی کاهش یافته و همه اتهامات علیه این بازیگر.

Webb گفت: دفتر ویژه دادستان است و “در حال حاضر به اتمام تمام مراحل تحقیقی در مورد Jussie Smollett و ساخته شده است این تصمیم بیشتر به تعقیب آقای Smollett.”

او گفت دفتر او ساخته شده ترتیبات با Smollett وکلای مدافع برای بازیگر به طور داوطلبانه به نظر می رسد در یک تفهیم اتهام در فوریه. 24 در بخش جنایی از طبخ شهرستان مدار دادگاه. وب را بررسی شروع Aug. 23 پس از طبخ شهرستان مدار قاضی دادگاه مایکل Toomin او را منصوب ویژه دادستان.

Toomin کارگردانی Webb برای راه اندازی یک تحقیقات مستقل برای تعیین اینکه آیا Smollett باید بیشتر تحت پیگرد قانونی قرار به گفته گزارش نادرست او به پلیس و اینکه “هر فرد یا دفتر درگیر در Smollett مورد درگیر در تخلف از جمله Cook County, دولت, دفتر دادستان یا افرادی که در دفتر” روزنامه ای می خواند.

Webb گفت: هیئت منصفه در تحقیقات نشان داد Smollett “برنامه ریزی و شرکت در یک صحنه جنایت نفرت حمله کند.”

Smollett ساخته “متعدد اظهارات نادرست به پلیس شیکاگو گروه افسران در موارد متعدد گزارش یک جرم و جنایت نفرت او در واقع می دانستم که تا به حال رخ داده است” با توجه به Webb.

ویژه دادستان تعیین می شود که “دلایل منطقی وجود داشته باشد” بیشتر تحت پیگرد قانونی قرار Smollett “به نفع عدالت است.”

در تصمیم گیری که آیا به دنبال بیشتر اتهامات علیه Smollett Webb وزن “طبیعت گسترده از آقای Smollett را نادرست گزارش پلیس” و این منابع صرف توسط پلیس شیکاگو بخش” بررسی جعلی ادعای روزنامه ای می خواند.

روزنامه رسیده “هیچ نتیجه گیری” در مورد اینکه آیا دفتر Cook County, وکیل دولت یا افراد در دفتر “درگیر در هر گونه تخلف در ارتباط با Smollett بررسی است.”

یکی دیگر از “عامل اصلی” در تعیین این که آیا به تعقیب Smollett بود که دفتر Cook County, وکیل دولت قادر به ارائه به ویژه دادستان شواهد از موارد مشابه است که نشان داد Smollett بدون دریافت درمان خاص.

در یک حرکت خیره کننده از کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس کاهش یافته و همه اتهامات علیه Smollett در ماه مارس با وجود اذعان Smollett ساخته یک خیابان حمله خود را در تلاش برای دریافت یک پرداخت افزایش دهد.

دادستان گفت: در این زمان است که آنها راضی بودند Smollett بخشش 10 درصد از 100.000 دلار اوراق قرضه که او قرار داده و پیشگیرانه تکمیل خدمات اجتماعی قبل از گرفتن اتهامات کاهش یافته است.

Smollett پلیس گفت که در ژانویه. 29, 2019 او راه رفتن در یک خیابان در نزدیکی شیکاگو آپارتمان حدود 2 صبح هنگامی که او بر دو مردان است. حمله گفته فریاد زد نژادپرستانه و ضد همجنس تهمت قبل از ضربه او را ریختن “ناشناخته ماده شیمیایی” او — احتمالا سفید کننده-و پیچیدن طناب به دور گردن خود او گفته کارآگاه.

پلیس گفت: Smollett داستان قربانی یک حمله شروع به باز کردن زمانی که پلیس در تعقیب دو مرد, برادران Abimbola و Olabinjo Osundairo که به گفته آنها دیده می شد در یک امنیت تصویری نزدیکی جایی که Smollett ادعا کرد که او حمله و در حدود همان زمان آن را ظاهرا رخ داده است.

این Osundairo برادران ادعا, به گفته پلیس که Smollett آنها پرداخت می شود $3,500 برای کمک به او را موزون و صحنه جرم و پس از او ناراحت شد که یک نامه تهدید او فرستاده Jan. 22 به فاکس استودیو که در آن مجموعه تلویزیونی “امپراتوری” است که فیلم برداری می کنید به اندازه کافی توجه است. پلیس بعد ادعا Smollett نوشت: این نامه است.

برادران’ وکیل گفت: بررسی از Smollett بود پرداخت برای هر دو آموزش شخصی و کمک در برگزاری این حمله است.

در اواسط ماه فوریه 2019 در یک مصاحبه اختصاصی با “صبح بخیر امریکا” Smollett گفت: او در دل شکسته هنگامی که او در بر داشت که مردم در مورد جزئیات داستان خود را. او در دفاع از خود در برابر منتقدان که اشاره کرد که آن را تا پیگیری مصاحبه با پلیس که او به ذکر است که مهاجمان فریاد زد: “MAGA کشور!” ، او همچنین شکایت در مورد اشتباه گزارش می دهد که او به پلیس گفت که مهاجمان بودند در واقع با پوشیدن لباس قرمز MAGA کلاه.

“برای من مهمترین چیز این ایده بود که من به نحوی روشن کردن داستان من شما می دانید ؟ و به نحوی است که شاید من یک کمی اضافی دزدکی وزیر جلی کار, شما می دانید, از MAGA چیز” Smollett گفت. “من لازم نیست برای اضافه کردن هر چیزی شبیه به آن. آنها به من به نام f – – – – – آنها به نام من a n——. هیچ راهی که شما آن را قطع. من نمی نیاز به برخی از MAGA کلاه به عنوان گیلاس در بالای برخی از نژادپرستانه و مغز گردو.”

پس از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و در برابر او Smollett برگزار شد یک کنفرانس خبری و اعلام بی گناهی خود را.

“من شده است راستگو و سازگار در هر سطح از یک روز” او گفت:. “من نمی خواهد مادر من مادر اگر من قادر بود یک قطره از آنچه من متهم شده بود.”

“این فوق العاده دشوار زمان,” او اضافه شده است. “راستش یکی از بدترین تمام زندگی من. اما من یک مرد هستم از ایمان و من مردی است که دانش من و سابقه من را از خانواده ام زندگی ما و یا حرکت به یک آتش بود. من فقط نمی خواهد. در حال حاضر من می خواهم چیزی بیش از فقط به بازگشت به کار و حرکت در زندگی من است. اما اشتباه نکنید من همیشه همچنان به مبارزه برای عدالت و برابری و بهبود حاشیه رانده شده مردم در همه جا.”

شهر شیکاگو در پاسخ با پر کردن یک کت و شلوار مدنی در برابر بازیگر او خواستار بازپرداخت شهر $130,106 در پلیس اضافه کاری به منظور بررسی حمله خود را ادعا می کند.

Smollett countersued این ادعا مقامات “بدتر” او را تحت پیگرد قانونی قرار.

تینا Glandian یک وکیل برای Smollett گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه که کیفرخواست جدید “پرسش جدی در مورد یکپارچگی تحقیقات که منجر به تمدید اتهامات عنوان شده علیه آقای Smollett نه دست کم از آن است که استفاده از همان CPD کارآگاهان که بخشی از اصلی رسیدگی به حمله به آقای Smollett به انجام فعلی بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>