پلیس سابق اعتراف به اینکه سادیستی طلایی “دولت قاتل’

یک افسر سابق پلیس که terrorised کالیفرنیا به عنوان یک سریال سارق و متجاوز و در ادامه به کشتن بیش از ده نفر در حالی که روزه گرفتن برای دهه التماس گناه روز دوشنبه به قتل منسوب به جنایی دوبله “گلدن استیت قاتل”.

جیمز جوزف دی آنجلو Jr باقی مانده بود تقریبا سکوت در دادگاه پس از خود را تا سال 2018 دستگیری تا زمانی که او بارها و بارها ادا واژه “گناه” و “اعتراف میکنم” در سکوت و صدای گوش خراش به عنوان بخشی از یک مورد درخواست خواهد کرد که او یدکی مجازات اعدام به حبس ابد بدون احتمال آزادی مشروط.

دی آنجلو, 74 هرگز علنا اذعان کرد قتل, اما ارائه یک اعتراف از انواع پس از دستگیری او که cryptically با اشاره به شخصیت درونی به نام “جری” که او گفت: او را مجبور به ارتکاب موج جنایات که به پایان رسید به طور ناگهانی در سال 1986.

“من نمی باید از این قدرت برای فشار او را” دی آنجلو گفت: در حالی که به تنهایی در یک اتاق بازجویی پلیس بعد از دستگیری او در مارس سال 2018 با توجه به Sacramento County دادستان Thien هو گفت. “او ساخته شده من. او با من. آن را مانند در سر من منظورم این است که او بخشی از من است. من نمی خواهم به انجام این کارها. من تحت فشار قرار دادند و جری و تا به حال یک زندگی شاد. من همه آن چیزهایی است. من همه زندگی خود را. بنابراین در حال حاضر من باید به پرداخت قیمت.”

“محدوده یوسف DeAngelo این جنایات است که به سادگی شگفت انگیز” هو گفت. “هر بار که او فرار لغزش دور در سکوت به شب.”

دی آنجلو نشسته در صندلی چرخدار در یک مرحله موقت در یک دانشگاه سالن که می تواند جای صدها نفر از ناظران یک فاصله امن از هم جدا در طول coronavirus همه گیر اذعان کرد او اعتراف به گناه به 13 فقره قتل و ده ها تن از تجاوز است که بیش از حد قدیمی به تعقیب.

اعضای خانواده گریستم به اقدام رفت برای ساعت. یک شمع با استفاده از بافت های نشسته بر روی زمین در کنار جنیفر کارول که پدر وکیل لیمان اسمیت کشته شد در سال 1980 با همسرش شارلین اسمیت که مورد تجاوز قرار گرفت قبل از کشته شدن.

“این است که بسیار سخت تر از من فکر کردم آن خواهد بود. و من فکر کردم این بود که به سخت خواهد بود” کارول گفت. “من احساس می کنم بسیاری از خشم که من فکر نمی کنم من احساس قدرت قبل از.”

دی آنجلو یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و یک پدر بزرگ هرگز در رادار از محققان که صرف سال تلاش برای پیگیری کردن مقصر.

این بود تا پس از جنایت به پایان رسید که محققان در ارتباط با یک سری از حملات در مرکز و شمال کالیفرنیا به slayings در جنوب کالیفرنیا و در حل و فصل چتر طلایی دولت قاتل نام مستعار برای مرموز ضارب.

پلیس با استفاده از DNA از صحنه های جرم و جنایت برای پیدا کردن یک خویشاوند دور از طریق یک محبوب وب سایت شجره نامه پایگاه داده پس از آن ساخته شده است یک درخت خانواده که در نهایت آنها را به او. آنها دم دی آنجلو و قادر به مخفیانه جمع آوری DNA از ماشین درب و دور انداخته بافت به دریافت حکم بازداشت.

Golden State Killer

ملانی Barbeau نمایش عکس از قربانیان قتل اعتقاد بر این بود کشته شده توسط دولت طلایی قاتل او به عنوان برگ شنوایی برای شک جوزف دی آنجلو در ساکرامنتو کالیفرنیا در سال 2018 [فایل: غنی Pedroncelli/AP Photo]

دادستان دقیق اعمال سادیستی او متعهد پس از لغزش به خانه های کشف نشده و شگفت انگیز توسط درخشان از یک چراغ قوه در چهره خود و تهدید به کشتن هر کس در خانه – از جمله کودکان – اگر آنها به دنبال سفارشات خود.

نقاب ولگرد در ابتدا گفت که او تنها می خواست پول خود را برای به دست آوردن همکاری های خود را. او را زنان و اتصال خود را به شوهر یا دوست رو به پایین در تخت خواب با بند کفش و سپس او را با اتصال به زنان است. قربانیان توضیح داده بودن بکند توسط هر بشکه از تفنگ یا نوک یک چاقو.

او انباشته ظروف در پشت مردان و گفتند که هر دو کشته می شود اگر او شنیده صفحات سقوط در حالی که او مورد تجاوز قرار گرفته است.

او به سرقت برده و هر آنچه که او می تواند گاهی اوقات چند بطری Budweiser و برخی از پول نقد بار دیگر حلقه های الماس. او تضعیف کردن به تاریکی با پای پیاده و یا با دوچرخه و حتی موفق به فرار از پلیس که در زمان بر این باور بودند که نزدیک به نواز او.

دی آنجلو آغاز شد نیروی پلیس در San Joaquin Valley farm شهر اکستر در سال 1973 که در آن او اعتقاد بر این است که متعهد اول خود را شکست و برای اولین بار کشتن.

پس از سه سال در نیروی DeAngelo رفت و برگشت به منطقه ساکرامنتو, جایی که او کار کردم با Auburn اداره پلیس در سیرا کوهپایه. او معتقد است که کار تا سال 1979 هنگامی که او افتاد سگ دافع و یک چکش – دو مورد است که می تواند استفاده برای یک سارق است.

به گناه و زندگی حکم اجتناب محاکمه و حتی یک برنامه ریزی هفته طولانی بنرهاي. قربانیان خواهد بود قادر به مقابله با DeAngelo در طول یک ماه اوت صدور حکم انتظار می رود چند روز گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>