زن و شوهر خارجی ربوده شده در بورکینا فاسو در سال 2018 ‘زنده یافت’

یک زن کانادایی و ایتالیایی شریک ربوده شده در بورکینا فاسو در دسامبر 2018 منتشر شده است به سازمان ملل متحد ماموریت صلح بانی در کشور همسایه مالی و به نظر میرسد آنها در سلامت خوب یک ماموریت سخنگوی گفت.

ادیت Blais و ایتالیایی لوکا Tacchetto رفت از دست رفته در حالی که سفر از طریق بورکینافاسو که در آن گروه های مسلح با لینک کلیک کنید برای القاعده و داعش (ISIS) گروه فعال هستند و ربوده اند غربی ها در گذشته است.

بیشتر:

یک مقام امنیتی از ماموریت سازمان ملل در مالی MINUSMA گفته آژانس خبری روز شنبه که نیروهای حافظ صلح در بر داشت این جفت ارز در نزدیکی شمال شهر کیدال.

“هر دو خوب هستند. آنها تحت حفاظت از ما. آنها را منتقل به باماکو در روز شنبه و سپس پرواز به کشورهای متبوع خود” این مقام امنیتی گفت.

معلوم نیست که مسئول Blais و Tacchetto را به آدم ربایی و یا اگر هر گونه باج پرداخت شد.

سازمان ملل متحد ماموریت سخنگوی Olivier سالگادو گفت: خبرگزاری رویترز که این دو دریافت کرده بودند توسط نیروهای حافظ صلح در شب جمعه و خواهد بود را به دست مالی مقامات بعد از آن در روز شنبه.

190117130541575

او یک عکس از Blais و Tacchetto پوشیدن حقوق بشر سازمان ملل متحد T-پیراهن و sweatpants. هر دو پوزخند در عکس و به نظر می رسد سالم است.

هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود در مورد شرایطی که در آن دو پیدا شد.

Blais از کبک و شریک زندگی خود را Tacchetto, از, ونیز, ناپدید شد و در اواسط دسامبر سال 2018 در حالی که سفر از طریق غرب کشور آفریقایی است.

این زن و شوهر که در 30s خود را رانندگی شد با ماشین به اوآگادوگو از Bobo-Dioulasso بیش از 360km (224 مایل) غرب پایتخت که اثری از آنها را از دست داده بود با توجه به Blais خانواده.

آنها برنامه ریزی شده بود برای رفتن به توگو به کار بر روی یک بشردوستانه پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>