پیش بینی های این ماه: بسیار خوب اقتصاد را حفظ خواهد کرد که خیلی خوب برنده جایزه پیش بینی می گوید


ولز فارگو

جی Bryson اقدام اقتصاددان ارشد ولز فارگو

آنچه که اقتصاد ایالات متحده فاقد درام, آن را بیشتر می سازد تا برای در قوام آن را به عنوان حرکت به سابقه و رکورد 12 سال ثابت اگر unspectacular رشد.

“اقتصاد در حال رشد است بسیار خوب” اقتصاددان گفت: Jay Bryson برنده از پیش بینی ماه مسابقه برای ژانویه. “گسترش است فضای بیشتری را اجرا کنند.”

متوجه خواهید شد که او گفت: نه آن را به بهترین اقتصاد از نان قطعه قطعه. و نه او فکر می کنم آن را آماده برای قراضه پشته. اقتصاد خوب است.

آن را کم کردن سرعت کمی با سن, اما آن را نه نشان دادن هیچ نشانه ای از رکود اقتصادی گفت: Bryson که اقدام اقتصاددان ارشد برای ولز فارگو اقتصاد ،

هیچ بزرگ عدم تعادل

“راه شما دریافت رکود این است که یک شوک برونزا (که غیر ممکن است برای پیش بینی) و یا عدم تعادل در اقتصاد,” او گفت:. خوشبختانه این نوع از تعادل که باعث دو ميلر (در سهام فن آوری و مسکن) فقط ظاهری او می گوید: حداقل “چیزی که باعث رکود اقتصادی در 12 ماه آینده.”

به صورت برونزا شوک نامزد به احتمال زیاد در حال حاضر کروناویروس که باعث بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در چین از Covid-19 (بیماری تنفسی که ناشی از آنچه که آنها در حال حاضر تماس با SARS-CoV-2 ویروس).

Bryson فکر نمی کند که این تاثیر بر روی اقتصاد آمریکا خواهد بود و عمده. در حال حاضر آن را به نظر نمی آید مانند “ما باید 100,000 s از مرگ و میر در اینجا.”

او با فرض این که این بیماری همه گیر است که عمدتا شامل به چین و چین که خود قرنطینه نیست آخرین ماه. اگر چین کارخانه ها بسته شده و دیگر پس از آن اختلالات آغاز خواهد شد که پیامدهای عمده برای شرکت های ایالات متحده است که تکیه بر زنجیره تامین است که مارها را از طریق چین است.

2.1% رشد

برای سال 2020 او خواستار رشد حدود 2.1 درصد ثابت نرخ بیکاری 2 درصد تورم و رشد اقتصادی به طور متوسط حدود 135,000 در هر ماه. که نه بیش از حد نخ نما.

به احتمال زیاد فدرال رزرو را نگهداری نرخ (70% شانس) در این سال است. او قرار می دهد احتمال کاهش نرخ بهره در حدود 25٪. “وجود دارد یک نوار بسیار بالا برای افزایش نرخ” Bryson گفت.

Bryson گفت ولز فارگو را پیش بینی یک تلاش گروهی است. الازهر اقبال است econometrician اجرا می شود که این مدل اولیه. ارشد اقتصاددانان علامت Vitner سام Bullard, تیم Quinlan و سارا خانه نقش کلیدی را در افزایش سرعت پیش بینی. “وجود دارد بسیاری از هنر های درگیر در این” Bryson گفت.

ولز فارگو پیش بینی شماره گزارش*
شاخص تولید ISM 48.8% 47.2%
اشتغال بخش غیرکشاورزی 150,000 145,000
کسری تجاری -$43.3 میلیارد -$43.1 میلیارد
خرده فروشی 0.3% 0.3%
تولید صنعتی -0.3% -0.3%
شاخص قیمت مصرف کننده 0.2% 0.2%
مسکن شروع می شود 1.392 میلیون 1.608 میلیون
میزان سفارشات کالاهای بادوام 0.9% 2.4%
شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده 129.8 131.6
فروش خانه های جدید 745,000 694,000
تولید ناخالص داخلی 2.3% 2.1%
*به تجدید نظر در موضوع

در ژانویه مسابقه Bryson تیم تا به حال اکثر پیش بینی های دقیق در میان 45 پیش بینی تیم در چهار از 11 شاخص ما آهنگ: خرده فروشی مصرف کننده شاخص قیمت تولید صنعتی و کسری تجاری. آنها در میان 10 دقیق ترین در چهار دیگر پیش بینی: ضریب اطمینان مصرف کننده و شاخص اشتغال بخش غیرکشاورزی مسکن شروع می شود و سفارشات کالاهای بادوام.

دونده تا در ژانویه مسابقه بودند اندرو Hollenhorst سیتی گروپ مایک توماس از ملاقات سرمایه پیتر Morici از دانشگاه مریلند و برایان Wesbury و باب استین از اول اعتماد مشاوران.

این MarketWatch ميانه اجماع منتشر شده در تقویم اقتصادی شامل پیش بینی ها از 15 پیش بینی که به دست آورده اند بیشترین امتیاز را در مسابقه بیش از 12 ماه گذشته به علاوه پیش بینی اخیر برنده مسابقه ماهانه.

این پیش بینی در نظر سنجی ما عبارتند از: جیم o’sullivan از اوراق بهادار TD کریستف Barraud بازار اوراق بهادار رایان شیرین از مودی تجزیه و تحلیل اندرو Hollenhorst سیتی گروپ ست نجار تیم در UBS, Ian Shepherdson از پانتئون ماکرو, ریچارد مودی از مناطق مالی استفن استنلی از امهرست Pierpont اوراق بهادار, لو Crandall از Wrightson ICAP میشل گیررد تیم در NatWest بازارهای Jan Hatzius تیم در گلدمن ساکس کریس کم از FHN مالی لوئیس الکساندر تیم در Nomura Securities میشل مایر تیم در بانک مرکزی آمریکا, پیتر Morici از دانشگاه مریلند و جی Bryson تیم در ولز فارگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>