برای برخی از سالمندان ایتالیایی ها تنهایی را به ارمغان می آورد بیشتر از ترس از ویروس

Renata کففرتا خانه در لوگنا یک شهر کوچک ساحلی از برخی از 12,000 نفر در شمال غربی ایتالیا استفاده می شود یک کندو از فعالیت.

سابق پرورش دهندهء زنبور عسل 87 ساله خود را مادام العمر دوستان هر روز و آنها را به اشتراک گذاری یک فنجان چای و یک حرکت شبیه چمچه زنی از عسل.

اما کففرتا خانه است که در حال حاضر خالی به ایتالیا, کانون جدید coronavirus همچنان تحت ملی مستند.

“زندگی من کاملا تغییر” کففرتا الجزیره گفت: از طریق تلفن. “این واقعا سخت است برای مقابله با این تنهایی.”

با بیش از 6000 coronavirus مرگ و میر بالاترین در جهان است و بیش از 60 ، 000 موارد ایتالیا در تلاش است برای جلوگیری از عفونت است که به خصوص تحت تاثیر قرار می افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

کففرتا به مراقبت بیشتری. بیش از 56 درصد از مرگ و میر مردم شده اند بالاتر از سن 80 با توجه به موسسه ملی بهداشت (NIH).

“من درک می کنم که دیر یا زود همه ما به مرگ اما نه مثل این با در نظر گرفتن این ویروس. من می خواهم به زندگی می کنند یک کمی طولانی تر” کففرتا گفت.

و همچنین به عنوان ترس از ابتلا به این ویروس چشم انداز دیگری او را ثابت افکار – ادامه تنهایی.

“من خیلی احساس تنهایی من,” او گفت:.

من نمی توانم در اطراف این واقعیت است که ما نمی دانیم که چگونه به مبارزه با این ویروس که ما استفاده می شود به زمانی که ما در خط مقدم.

لورنزو Fenoglio و 97 ساله, ایتالیایی

تقریبا 28 درصد از ایتالیایی ها بالاتر از سن 65 به تنهایی زندگی می کنند از جمله حدود 1.3 میلیون که دسترسی به یک شبکه اجتماعی با توجه به موسسه ملی آمار.

“سالمندان خود را در خصوص وضعیت دشوار” گفت: Fabio Sbattella استاد اضطراری روانشناسی در کتلیکا دانشگاه میلان.

“یکی از احساسات است که غالب در این لحظه است که سردرگمی به عنوان اپیدمی حامل یک پیام گفت که برای جامعه به زنده ماندن ما نیاز به تنها ماندن” گفت: Sbattella که فراهم می کند کمک به افرادی که از نظر روانی آسیب پذیر به شیوع کروناویروس از کارکنان بهداشتی درمانی به سالمندان است.

برای بازنشستگان, تغییرات در روال می تواند تاثیر زیادی بر سلامت جسمی و روانی.

“نه فقط قادر به انجام یک پیاده روی ساده به پزشک مراجعه و یا برای دیدن اعضای خانواده می تواند ایجاد استرس و اختلالات باعث نامنظم تغذیه و فراموشی در این فرض به طور منظم دارو از این رو بیماری های قلبی را افزایش می دهد و سیستم ایمنی بدن را ضعیف” Sbattella گفت.

“ما می توانیم تعداد بیشتری از مرگ و میر در میان افراد مسن به طور مستقیم مرتبط به کروناویروس اما با توجه به تغییرات در روال” او توضیح داد و اضافه کرد که دیگر عوارض هستند که عدم درمان به بیمارستان ها نیاز به اولویت بندی نیازمندترین افراد.

غم انگیز فضای خالی شهرها و مغازه ها بسته و قوانین جدید محدود کننده آزادی های مدنی یادآوری برخی از افراد مسن در زمان جنگ اما با یک تفاوت.

“من نمی توانم در اطراف این واقعیت است که ما نمی دانیم که چگونه به مبارزه با این ویروس که ما استفاده می شود به زمانی که ما در خط مقدم” گفت: لورنزو Fenoglio.

متولد سال 1923 Fenoglio رهبری یک گروه از نیروهای ایتالیایی مبارزه با نازی ها در شمال ایتالیا در طول جنگ جهانی دوم است.

“سپس ما می دانستند که دشمن بود و آنچه که مورد نیاز به منظور مبارزه با آن,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال برخورد با یک نامرئی و گریزان است.”

سردرگمی در اطراف ویروس و با کمی ایده از زمانی که بحران به پایان خواهد رسید و تولید ترس و اضطراب در میان افراد مسن گفت: Emanuela Cavedagna که منجر به یک تیم از داوطلبان در کرمونا برای AUSER یک انجمن ارائه کمک به مردم است.

“ما دریافت بسیاری از تماس های تلفنی از افرادی که می خواهید به شنیدن این که آنها به تنهایی به عنوان آنها ترس رها در لحظه ای که در آن آنها نمی دانند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به زندگی روزانه خود گفت:” Cavedagna که توضیح داد که برای برخی از این ترس رها شد و بدتر از نگرانی در اطراف coronavirus.

“آنها به دنبال یک شبکه همبستگی و دوستی در اطراف آنها به عنوان مردم امروز نمی دانید هر یک از دیگر به عنوان آنها استفاده می شود به” Cavedagna گفت:, و اضافه کرد که عدم وجود چنین شبکه ای می تواند به افسردگی منجر شود.

به عنوان اجتماعی فاصله توصیه شده است چندین جنبش مردمی پدید آمده برای ساخت پل بین افراد مسن و بقیه جامعه است.

دانش آموزان داوطلب برای ارائه مواد غذایی و دارو از داروخانه ها; محلی و اعضای شورا را تاسیس اختصاصی تلفن-خطوط برای ارائه یک چت برای کسانی که نیاز; مردم در آپارتمان مجتمع در حال سازماندهی شیفت به اطمینان حاصل شود که کسانی که به تنهایی همیشه نگاه کرد و بعد در حالی که سینما در حال ارائه پیر archives آنلاین به صورت رایگان را پر کنید تا روز طولانی است.

مردم به نظر می رسد به کار با هم در برابر تنهایی کشف یک حس اجتماعی.

این یک نمونه است فاز در طول بحران. آن چیزی است که روانشناسان به مراجعه به “ماه عسل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>