برای بسیاری از پروتستان های انجیلی در آیووا آب و هوا است که در جلو و مرکز

Pella, آیووا, ایالات متحده آمریکا – نشسته در اطراف جداول طولانی بیش از ناهار دو دوجین دانش آموزان در آیووا مرکزی کالج خود را باز جلسه ماهانه در پایداری با بحث در مورد آینده آیووا قفقاز. در میان چیزهای دیگر, گروه سازماندهی راهپیمایی به دفتر شهردار و نامه های نوشته شده به مقامات منتخب.

وجود دارد هیچ مقام رسمی تایید شده اما افرین گارسیا خاطر نشان کرد دانش آموزان برای ثبت نام و نشان می دهد تا.

“این واقعا یک انتخابات چرا که ما یک شات واقعی در انتخاب یک فرد شما می توانید تعیین که در آن فرد است که واقعا پشتیبانی پایداری” گارسیا گفت.

بیشتر:

مردم آیووا نمایندگان شان را جمع آوری و در سایت های مختلف در سراسر کشور در روز دوشنبه برای انتخاب نامزدها برای سال 2020 ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری.

برای این گروه از دانش آموزان در کالج مرکزی یک مدرسه وابسته به کلیسای اصلاح امریکا, انتخابات است درست به همان اندازه, اگر نه بیشتر, در مورد درگیر شدن با مسئله بسیاری را رشد صحبت کردن در مورد آن را به عنوان در مورد مسائل است که در طول تاریخ محور پروتستان های انجیلی و مسیحیان دیگر به پای صندوق های رای.

“من از یک خانواده محافظه کار و بسیار محافظه کار پس زمینه و بنابراین من استفاده می شود به فکر می کنم پایداری جنبش بسیار لیبرال دستور کار و لیبرال ایده. و من خاموش به این ایده بود که من نیاز به یک پایداری کلاس به دلیل آن چیزی است که من علاقه مند بود گفت:” کارتر Terpstra زندگی می کند که در یکی از غلاف سبز در محوطه دانشگاه که در آن ساکنان ملزم به ارائه پروژه ها در جهت حفظ زندگی وجود دارد مانند بررسی سیستم بازیافت در امکانات ورزشی. تمام دانشجویان ملزم به شرکت در کلاس در توسعه پایدار.

Terpstra شروع به تغییر ذهن خود را هنگامی که او را دیدم مسائلی که پایداری جنبش در تلاش بود برای رسیدگی به برخی از چیزهایی که او در مورد مراقبت به عنوان یک مسیحی است.

“آنها در حال مبارزه برای عدالت است. چرا من نمی تواند در هیئت مدیره با که ؟ اما در همان زمان وجود دارد برخی از چیزهایی که در آن من بود من موافق و مخالف و حتی در کل طیف از آنچه پایداری است” Terpstra گفت. “در حقیقت در حال حاضر بهتر است که من تحصیل کرده بود و در آن از نیست. چون در حال حاضر من می دانم آنچه در آن همه مورد است. من ایده های قبلی واقعیت را برآورده نمی کنند.”

Iowa - climate [Teresa Krug/Al Jazeera]

افرین گارسیا صحبت می کند به کلر Ackerman و ساوانا Henning در کالج مرکزی [ترزا Krug/الجزیره]

کلر Ackerman کاهش یافته است به آنچه حزب سیاسی او وابسته با اما گفت که ایمان مسیحی خود را مجبور به در نظر گرفتن برای حفاظت از زمین است.

“من واقعا احساس تنش بین حزب سیاسی و باور من در تغییر آب و هوا” گفت: Claire Ackerman.

از طریق یکی از دانشگاه های وزارت او یک عضو از ساوانا Henning گفت که او و دیگران سازماندهی پردیس نمایشگاه که به میزبانی کسب و کار است که ترویج پایدار و اخلاقی شیوه های کسب و کار.

“من حدس می زنم من واقعا پرشور در مورد تعامل با جوامع دینی زمانی که من شروع به دیدن مردم که همراه ایمان با سیاست و ادعا کرد همه چیز که درست نیست” گفت: ساوانا Henning. “من می بینم همه چیز در توییتر که در آن مردم می گویند” هی دوست دارم حتی اگر با تغییر آب و هوا واقعی است, چه کسی مراقبت کنید ؟ این همه در دست خدا است.’ که نوع از چیزی که گفتم, هی, این چیزی است که من برای ایستادن. این چیزی است که من باور دارم. ما نمی خواهد می گویند که در مورد افرادی که فقیر.'”

Iowa - climate [Teresa Krug/Al Jazeera]

برچسب و یک نامزد کاربرگ در کالج مرکزی [ترزا Krug/الجزیره]

برای بسیاری از دانش آموزان که از مذهبی پس زمینه مکالمات در اطراف تغییر آب و هوا بود نه تنها وجود ندارد آنها قبلا دلسرد.

“[کلیسا] ما با دریافت حداقل این پیام ضمنی در تغییر آب و هوا است که ما نیاز به نگه داشتن که از کلیسا آن را بیش از حد سیاسی آن را بیش از حد لیبرال چرا که بسیاری از ما در رشد محافظه کارانه تر زمینه گفت:” کایل Meyaard-Schaap, ملی سازمانده و سخنگوی با جوان پروتستان های انجیلی برای اقدام آب و هوا (YECA) یک گروه شده است در حدود کمتر از یک دهه می کند و حمایت از یک حزب سیاسی بر دیگری.

انتخاب بین مسائل ؟

چون آیووا آغاز ریاست جمهوری اولیه و انجمن های نجومی هر چهار سال گرفتاری زیاد است و معمولا بیش از تاثیر که پروتستان های انجیلی اند هر چند عمده ترین نظرسنجی ها نشان می دهد به طور کلی مذهب از دولت به عنوان “متوسط” برای ما. آن را به عنوان مذهبی به عنوان بخش جنوبی ایالات متحده, اما مذهبی تر از شرق و غرب سواحل. در حالی که جمهوری خواهان به عنوان دیده می شود بیشتر آواز می آید به بحث در مورد ایمان خود را در چند انتخابات مقدماتی دموکرات – به خصوص سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg – به صحبت علنی در مورد حضور در کلیسا به طور منظم و به نام حزب دموکرات نه به خجالتی و دور از این موضوع است.

در کل دهه گذشته شاهد کاهش کسانی که شناسایی به عنوان مسیحی است. اما نفوذ خود را هنوز هم احساس می شود چرا که آنها قابل اعتماد نشان می دهد و رای دادن.

همسر پروتستان های انجیلی به طور کلی به مراتب بیشتر احتمال دارد به انکار تغییرات آب و هوایی اتفاق می افتد نسبت به عموم است. در حالی که وجود ندارد مقدار اطلاعات در پروتستان های انجیلی نظرات از تغییر آب و هوا بسیاری از مردم که به مطالعه این جمعیتی می گویند که به طور کلی در این گروه بیشتر از نزدیک راستا با دیگران در نسل آنها بر این باورند که تغییرات آب و هوایی است که یک “تهدید عمده”.

Iowa - climate [Teresa Krug/Al Jazeera]

ساوانا Henning راهپیمایی در اعتراض تغییرات آب و هوایی در Des Moines, آیووا [ترزا Krug/الجزیره]

در سراسر کشور اکثریت سفید تکیه پروتستان های انجیلی محافظه کار و در حال حاضر تشکیل یک سوم جمهوریخواهان پایه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد بسیاری از مقررات مربوط به محیط زیست است اما همچنین تحسین شده توسط رهبران مسیحی برای محدود کردن کمک های مالی برای دسترسی به سقط جنین و نصب جدید محافظه کار قضات فدرال نیمکت.

در نظرسنجی اخیر توسط موسسه تحقیقات عمومی دین, 77 درصد از سفید انجیلی پروتستان تایید از کار ناروا انجام شده است. که تعداد اسلاید به حدود نیمی (54 درصد ) در میان سفید اصلی پروتستان و سفید کاتولیک (48 درصد) و اکثریت مخالفت در میان اسپانیایی کاتولیک (72 درصد) و پروتستان (86 درصد).

رایان Burge, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی شرقی گفت: او را نمی بینم آب و هوا را تغییر دهید و در عین حال ترجمه به اندازه کافی موضوع برای جوان پروتستان های انجیلی محافظه کار به اولویت بندی آن بیش از دیگر مسائل حزبی از جمله سقط جنین و کوچکتر دولت است.

“من فکر می کنم که آنها می خواهم به حزب جمهوری خواه نمی تواند پر از آب و هوا منکران اما آن را به اندازه کافی برای تقریبا هر یک از آنها را به تغییر آنها که برای رای دادن” برگ گفت.

YECA را Meyaard-Schaap گفت: بسیاری از تازه واردان به این اقدام آب و هوا جنبش ببینید تغییر آب و هوا به عنوان یک فرمت از آنها زندگی خود را ایمان و نه جدا از آن و مشاهده آن را به عنوان یکی دیگر از نرم افزار-زندگی موضوع است.

“من فکر می کنم برای جوان پروتستان های انجیلی انتخاب است برای مقاومت در برابر آب و هوا و تردید باقی می ماند و یا رفتن در آب و هوا. من فکر می کنم این انتخاب به ترک کلیسا و فعال در مسائل مربوط به آب و هوا باقی می ماند و یا در کلیسا و فعال باشد و آب و هوا و مسائل” Meyaard-Schaap گفت که او می کند دیدن نظرات مردم جوان در تغییر آب و هوا “پیچیده” رویکرد خود را به رای دادن.

‘با صدای بلند و افتخار’

بر خلاف در مقدماتی شمارش در دموکرات قفقاز در آیووا است که علنا انجام می شود که به معنی صورت تمایل به جلب بیشتر آوازی فعالان: افرادی که کمتر نگران است که با همسایگان ببینید برای چه کسانی و چگونه آنها رای بدهند.

اگر آنها تصمیم به کمیته های پارلمانی Burge گفت که او انتظار می رود برای دیدن جوان پروتستان های انجیلی که باید گرم به موضوع ازدواج همجنسگرایان بیش از پدر و مادر خود را انتخاب یک نامزد معتدل مانند Buttigieg از پیشرفته تر از نامزدها مانند سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن.

“اگر شما نگاه کنید به پروتستان های انجیلی حزبی برای حزب دموکرات آنها در حال رفتن بود با صدای بلند و افتخار. آنها می توانند آن را بی سر و صدا به دلیل میخوای باید به مردم در مورد آن صحبت گفت:” برگ. “من فکر می کنم آن را به ارزش تماشای اما سفید پروتستان های انجیلی در حال رفتن برای رای دادن به یک حزب دموکرات بیش از یک جمهوری خواه بیش از محیط زیست است. اگر آنها نمی, رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آن دلیل است که آنها در حال رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل دوست نداشتن آنها او را به عنوان یک فرد اخلاق یا سیاست های خود.”

Iowa climate

معترضان مارس از طریق, Des Moines, آیووا به تقاضا و اقدام برای آب و هوا [ترزا Krug/الجزیره]

ژاک بونر, مدرس علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی آیووا, توافق با Burge که جوان پروتستان های انجیلی با توجه به مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی در راه اجرا می شود که بر خلاف پدر و مادر خود را, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است به اندازه کافی بزرگ موضوع دارد که بسیاری از آرا.

او همچنین اشاره کرد که در حالی که تغییر آب و هوا واز توجه این انتخابات از چندین دموکراتیک نامزدهای این موضوع نیز حزب دموکرات شماره یک نگرانی است.

“من فکر می کنم سمت دموکراتیک گرفته و آن را به عنوان یک حزب اصلی پلت فرم موضوع بیشتر از این طرف اما من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مسائل دیگر که بیشتر در جلو و مرکز مانند برخورد با بهداشت و درمان و یا تفنگ خشونت” بونر گفت.

همانطور که برای هنینگ که آیا فاش کردن او وابستگی سیاسی او گفت که او تنها با توجه به داوطلبانی که در نظر محیط زیست است. Moroever او گفت که او و دیگر جوان پروتستان های انجیلی محافظه کار و لیبرال در حال هل دادن برای بیش از فقط آنچه اتفاق می افتد در پای صندوقهای رای.

“این در مورد تغییر طرز فکر یک ملت” Henning گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>