برای 1st time in Iowa, تاریخچه مساجد در حال خدمت به عنوان حزبی سایت

چهار سال پیش محمد علی داوطلب با برنی ساندرز کمپین گفت: آن سخت بود گرفتن آن در جامعه خود را برای شرکت در آیووا قفقاز.

“آنها فقط نمی باید اعتماد به نفس” و یا آنها احساس ناراحت کننده و علی است که یک فلسطینی-آمریکایی عامل املاک و مستغلات در Des Moines منطقه الجزیره گفت: از طریق تلفن. دیگران او گفت: نمی خواهم به درگیر در سیاست برای ترس از هدفمند یا تبعیض.

اما در این سال شرکت از کشورهای عرب و مسلمان در جامعه “بوده است ، که آن را واقعا شگفت انگیز” او گفت:.

بیشتر:

به گفته علی که در بخش های بزرگ با توجه به پنج مسجد که به میزبانی قفقاز در دوشنبه شب برای اولین بار در مراکز اسلامی خدمت خواهد کرد به عنوان سایت برای حزب تجمع که در آن مردم آیووا نمایندگان شان آشکارا مورد بحث و انتخاب مورد نظر خود را نامزد حزب دموکرات در ایالات متحده در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“این تاریخی” گفت: دولت نماینده آکو Abdul-صمد تنها کشور مسلمان قانونگذار در آیووا.

مساجد در حال پیوستن به بیش از 80 مکان های دیگر در سراسر جهان به عنوان یک “ماهواره سایت” که تاسیس شد در این سال به قابل دسترس بیشتر و فراگیر از همه مردم آیووا نمایندگان شان.

“هدف ما این است ثابت قدم باقی مانده در طول این فرایند به این قفقاز در دسترس ترین در حزب ما تاریخ و ماهواره قفقاز انجام درست آن” گفت: حزب دموکرات آیوا (IDP) صندلی Troy قیمت در بیانیه ای اعلام کرد ماهواره جدید سایت.

Iowa caucus

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سایه بازیگران در آیووا پرچم دولت به عنوان او صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین [مت Rourke/AP Photo]

هنوز هم وجود دارد بیش از 1600 سنتی حوزه سایت های در سراسر کشور, اما هر کسی می تواند شرکت در یک جلسه در یکی از ماهواره, سایت IDP گفت.

برای جامعه مسلمان در آیووا که به معنی “داشتن یک مکان امن است که فراگیر است و نمی خواهید به آنها را به هر گونه اصطکاک در فرایند” گفت: Rummi خان co-صندلی مسلمان حزبی آمریکا است.

دموکراتیک برگزارکنندگان انتظار دارند که انتخابات روز دوشنبه قفقاز با برخی از پیش بینی شب ممکن است شکستن قبلی مشارکت ضبط زمانی که تقریبا 240,000 مردم caucused در سال 2008.

مسلمانان را تشکیل می دهند در حدود 1 درصد از آیووا 3.1 میلیون نفر با توجه به مرکز تحقیقات پیو. اما این جامعه می تواند به اثبات می شود بسیار حیاتی برای نامزد شدن در یک مسابقه برنده در گذشته بسیار نزدیک حاشیه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور برنی ساندرز گردن و گردن با توجه به رای گیری های اخیر. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سناتور الیزابت وارن و ctq گرد بالا پنج. اما با نفوذ ترین نظرسنجی به طور سنتی منتشر شد تنها چند روز قبل از قفقاز بود اوراق پس از نامزدهای باقی مانده بودند و برخی از سوالات.

بدون در نظر گرفتن خان گفت که بسیاری از مسلمانان در سراسر کشور هستند “احساس بسیار با انگیزه به مطمئن شوید که آنها در حال شرکت در این دور”.

‘اگر ما همین حالا داستان ما, هیچ کس نمی خواهد’

مشارکت خود را در یک زمان می آید از افزایش تبعیض و اسلام هراسی در سراسر آمریکا.

با توجه به موسسه سیاست اجتماعی و درک (ISPU)’s سالانه هراسی شاخص اسلام هراسی است که به افزایش در ایالات متحده است.

تعدادی از ضد اسلامی در جرایم ناشی از نفرت و تعصب حوادث رسید رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. شورای آمریکایی-روابط اسلامی نسبت سنبله به مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر که اهداف اتباع از چند اکثریت مسلمان کشور خود را مکرر ضد اسلامی نظرات و سیاست های دیگر با هدف قرار دادن مسلمانان است.

Iowa Caucus

شرکت کنندگان برگزاری حروف است که به عنوان خوانده شده ‘انجمن’ در طول یک رویداد کمپین در کورالویل آیووا [مت Rourke/AP Photo]

این شامل رئیس جمهور حملات مکرر علیه نمایندگان رشیدا Tlaib و Ilhan عمر دو مسلمان congresswomen.

روز جمعه اعلام کرد گسترش ممنوعیت اضافه کردن شش کشور دیگر – اکثریت بودند که با اکثریت مسلمان و یا تا به حال قابل توجه جمعیت مسلمان.

کسانی که سیاست را به نوبه خود موجب افزایش مشارکت سیاسی توسط مسلمانان در سراسر ایالات متحده. با توجه به Emgage های مغرضانه سازمان اختصاص داده شده به افزایش مشارکت مدنی مسلمان آمریکایی ها معلوم شد برای 2018 انتخابات میان دوره ای تاریخی در اعداد است.

Ako Abdul-Samad

ایالت آیووا خانه نماینده آکو Abdul-صمد گوش به عنوان سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در طول یک سازماندهی رویداد در Curate فضای رویداد در Des Moines, آیووا [متی Putney/AP Photo]

در حالی که عبد صمد گفت: افزایش اسلام هراسی نگهداری بسیاری در آیووا جامعه مسلمان از شرکت در گذشته موفقیت Tlaib عمر و دیگران با انگیزه بسیاری به درگیر این انتخابات شود.

“من فکر می کنم در حال حاضر که مسلمانان در حال بیرون آمدن از آنجا که ما در حال حاضر متوجه باشند که اگر ما همین حالا داستان ما هیچ کس دیگری خواهد شد” گفت: Abdul-صمد است که طولانی ترین خدمت آفریقایی قانونگذار در دولت است.

Abdul-صمد گفت که اگر چه بسیاری از نامزدها را دیدم هرگز جوامع مسلمان به عنوان یک “نهاد ماندگار است که نامزدها می خواستم برای رفتن پس از” شده است وجود دارد تغییر در سال های اخیر و نامزدها به طور فعال به دنبال حمایت خود را هر دو به عنوان یک رهبر جامعه مسلمانان و یک آمریکایی آفریقایی تبار. او در نهایت تایید Sanders.

وجود دارد دلهره. بله, وجود دارد برخی از ترس برای داشتن چهار سال بیشتر از ما دولت فعلی است. اما آنها در واقع به دنبال بیرون آمدن از خانه های خود و انجام کاری.

Rummi خان مسلمان حزبی آمریکا

Elvir Klempic یک فعال حزب دموکرات که در خدمت به عنوان بایدن حوزه کاپیتان در اسلام و آموزش و پرورش مرکز Ezan توافق کردند که بیشتر و بیشتر داوطلبان با تمرکز بر تعامل با اسلام آمریکایی در جامعه است.

“این انجمن رفته به جامعه آیات جامعه پیدا کردن انجمن سایت” باعث نامزدها بیشتر به تعامل با جامعه Klempic گفت:, و اضافه کرد که مسلمان ممنوعیت مهاجرت بهداشت و درمان و امور خارجه در صدر ذهن بسیاری از 15,000 مسلمانان در Des Moines به بوسنی جامعه است.

که انرژی همراه با استقرار ماهواره ها و سایت ها در حال کمک به ایجاد انگیزه در کسانی که در درون جامعه مسلمان به مشارکت فعال در انتخابات امسال مسلمان حزبی در امریکا خان گفت.

“وجود دارد هیجان,” او گفت:.

“وجود دارد دلهره. بله, وجود دارد برخی از ترس برای داشتن چهار سال بیشتر از زمان ما, دولت,” او اضافه شده است. “اما آنها در واقع به دنبال بیرون آمدن از خانه های خود و انجام کاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>