بازیکن فوتبال دستگیر و پس از پانچ دختر: پلیس

پلیس مبارزه در وفل خانه در لوئیزیانا فرود یک دانشگاه Tulane بازیکن فوتبال در زندان و یک دختر نوجوان در یک بیمارستان

ZACHARY La. — مبارزه در یک وفل خانه در لوئیزیانا فرود یک دانشگاه Tulane بازیکن در زندان و یک دختر نوجوان در یک بیمارستان, پلیس گفت:.

Zachary رئیس پلیس دیوید McDavid گفت: حمایت از اوایل صبح روز دوشنبه که منجر به دستگیری تایلر Judson یک پشت دفاعی در دانشگاه, تیم نشات گرفته از بحث مورد گفتگو در Instagram.

روشن است که ارتباط با این استدلال بود اما McDavid گفت: آن را به نظر می رسد شامل Judson و دختر او متهم است که مشت زدن. پلیس نیست شناسایی قربانی اما WWL-گزارش تلویزیون خود را به یک دانش آموز دبیرستانی است. او گفت: “خروجی اخبار دخترش بسیاری صورت شکستگی و احتمال نیاز به عمل جراحی اطراف چشم و بینی شکسته.

این زن همچنین گفت: ایستگاه تلویزیونی دخترش که در حال حاضر دوره نقاهت را در خانه نمی دانم Judson.

مبارزه آغاز شده و بعد از یک گروه از مردم رفت و به یک وفل خانه در Zachary پس از یک مهمانی, McDavid گفت. افسران دستگیر Judson پس از مصاحبه با چند تن از شاهدان و تعیین او گفته پانچ کسی که در چهره مدافع گزارش شده است. یکی دیگر از نوجوانان نیز دستگیر باتری اتهامات عنوان شده علیه.

“به عنوان اطلاعات اضافی در حال حاضر در دسترس در مورد دستگیری او در اوایل این هفته Tulane فوتبال دانشجویان ورزشکار تایلر Judson شده است را رد کرد و از فوتبال برنامه در ابتدا پس از اینکه به حالت تعلیق پس از دستگیری” تولان دو و میدانی در بیانیه ای گفت. “تولان ادامه خواهد داد به ما نگه دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان به بالاترین استانداردهای.”

Judson منتشر شد در $7,500 باند پس از دستگیری در باتری اتهامات عنوان شده علیه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>