قیمت مواد غذایی به موشک وار رفتن در چین در میان شیوع کروناویروس

قیمت مواد غذایی تا 20 درصد نسبت به سال گذشته شین هوا گزارش شده است.

قیمت مواد غذایی در حال افزایش بیش از 20% در چین در میان شیوع رمان coronavirus با توجه به آمار دولت دوشنبه منتشر شد.

چین شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) مشخصی 5.4 درصد نسبت به سال گذشته این کشور در رسانه دولتی سازمان گزارش ایسنا به نقل از اداره ملی آمار اطلاعات دوشنبه منتشر شد. شاخص تورم مصرف کننده است و شاخص اصلی تورم را به سطح.

قیمت مواد غذایی با صعود بیش از 20 درصد نسبت به سال گذشته — تا بیش از 17 درصد از ماه دسامبر با توجه به انتخاب. گوشت خوک افزایش قیمت سرسام آور 116 درصد نسبت به سال گذشته و سبزی قیمت بیش از 17 درصد.

بسیاری نسبت به گوشت خوک افزایش هزینه ها نیز در بخشی به شیوع یک تب خوکی آفریقایی در چین که اختلال در صنعت گوشت خوک در 2019.

یک سوپرمارکت کارفور در شانگهای جریمه شد هفته گذشته توسط شهر رگولاتور برای قیمت درآوردن و پس از آن کاهو رسید تقریبا هشت برابر افزایش قیمت به طور منظم در میان شیوع وال استریت ژورنال گزارش شده است.

افزایش هزینه های مواد غذایی در چین به عنوان آن ملی کمیسیون بهداشت گفت: تعداد تایید coronavirus موارد بیش از 40 ، 000 و تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری در سرزمین اصلی چین است که بیش از 900.

حداقل 307 اضافی مردم در 24 کشور دیگر نیز قرارداد این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

شیوع این بیماری نیز به ارمغان آورد بسیاری فعالیت های اقتصادی در کشور متوقف و قرار دادن شهر ووهان کانون ویروس با بیش از 11 میلیون نفر در مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>