فلوید تظاهرات: مینیاپولیس, پلیس CNN خدمه زنده در هوا

پلیس در مینیاپولیس منتشر سیاه سی ان ان خبرنگار بود که چراغ خاموش در دستبند همراه با فیلم خدمه در حالی که گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه در تظاهرات خشونت آمیز در این شهر است.

افسران به هیچ توضیح آنها به عنوان همراهی خبرنگار عمر Jimenez دور. او تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر شده که حدود نیمی از افسران پلیس در ماسک گاز او را احاطه کرده. بیش از یک ساعت بعد از the crew منتشر شد.

بیشتر:

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من – این فیلتر نیست در هر راه شما آن را دیدم با چشمان خود.”

پنج شنبه مشخص شده سومین شب از تظاهرات در مینه سوتا شهرستان بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد دیده می شود در فیلم برای نفس نفس نفس زدن در حالی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

تظاهرات را برجسته سوزاندن یک پلیس حوزه و کسب و کار.

قابل توجه فیلم Jimenez بازداشت می تواند اضافه کردن به تنش نژادی در این شهر و سراسر کشور.

“یک سی ان ان خبرنگار خود در تیم تولید دستگیر شده بودند صبح امروز در مینیاپولیس برای انجام شغل خود را با وجود شناسایی خود را – نقض آشکار خود را در متمم اول قانون اساسی حقوق. مقامات در ایالت مینه سوتا از جمله فرماندار باید از انتشار سه CNN کارکنان بلافاصله” سی ان ان نوشت در توییتر قبل از the crew منتشر شد.

سی ان ان لنگر John Berman گفت: بینندگان حدود یک ساعت پس از دستگیری که سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker حال صحبت با فرماندار مینه سوتا تیم Walz, که گفت که او “عمیقا عذر خواهی” و مشغول به کار بود به the crew منتشر شد بلافاصله.

دستگیری محکوم شد توسط دوروتی تاکر رئيس جمهور از انجمن ملی از روزنامه نگاران. “منتی است ژرف و ناراحت کننده شاهد این سازه نژادپرستی در زمان واقعی است. ما از نزدیک به نظارت بر این وضعیت”, او گفت: در یک صدای جیر جیر.

‘چرا من تحت بازداشت ،

Jimenez گفت: خدمه بوده است ایستاده در خیابان برای حدود یک ساعت و نیم قبل از پلیس فعالیت لگد کردن. آنها نقل مکان کرد و بر روی یک گوشه به خارج از راه ،

در هوا Jimenez گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و چهره سپر که او می خواست به دانستن که در آن به حرکت به خارج از راه خود را و توضیح داد که او یک عضو از مطبوعات است.

“این است که در میان ایالتی گشت واحد که پیشرفت کردن خیابان دیدن و پراکندگی معترضان در آن نقطه برای مردم منطقه روشن. و بنابراین ما راه دور” Jimenez گفت: قبل از اینکه به گفته او تحت بازداشت و دستبند توسط دو افسر. “چرا من تحت بازداشت آقا؟”

Walz رود به یک کنفرانس خبری بعد از روز جمعه با اعلام وضعیت اضطراری در ایالت مینه سوتا و دستور داد گارد ملی فعال می شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در یک صدای جیر جیر که غارتگران خواهد بود. توییتر مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با یک هشدار برای “ستایش خشونت”.

تظاهرات همچنین فوران در دیگر شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله لوئیزویل, کنتاکی که در آن پلیس گفت: هفت نفر ضرب گلوله کشته شده بود.

فلوید برادر Philonise است خواست معترضان را آرام می شود. “من نمی خواهم آنها را به شلاق مانند است که, اما من می تواند به توقف مردم در حال حاضر. چرا که آنها درد است. آنها همان درد است که من احساس می کنم” او گفت: در مصاحبه با سی ان ان.

“من می خواهم همه چیز را به, صلح آمیز, اما من می توانم همه توان صلح آمیز است. من نمی توانم. آن سخت است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>