فلوریدا مجموعه رکورد جدید در روزانه coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

  • فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 9500 جدید COVID-19 موارد فراتر روز گذشته در مجموع بیش از 600 مورد تأیید. این ارقام به عنوان مقامات حرکت به reclose سواحل و دلسرد نوار تجمعات.
  • مصر برداشته محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تئاتر پس از بیش از سه ماه از بسته شدن با وجود ادامه روند رو به بالا در عفونت های جدید.
  • هند بیش از 500,000 تایید coronavirus موارد با یک رکورد جهش روزانه از 18,500 عفونت های جدید.
  • شانزده بازیکنان NBA در آمریکا از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در موج اول اجباری آزمون به لیگ برتر راه اندازی مجدد روش.
  • بیش از 9.7 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که برخی از 4.9 میلیون باید بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 493,000 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 27

20:30 به وقت تهران – اتحادیه اروپا تاخیر در تصمیم گیری در مرز بازگشایی

اتحادیه اروپا نمی تواند توافق بر سر یک لیست “کشورهای امن” از جایی که مسافران می تواند با مراجعه اروپا در ماه جولای با برخی از کشورهای عضو نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری دیپلمات ها گفته اند.

پس از روز از مذاکرات سفرای اتحادیه اروپا روز جمعه توافق کردند که به پیشنهاد یک لیست از 14 کشور به دولت های ملی ایالات متحده که در آن coronavirus است که هنوز پخش كردن, باقی می ماند و حذف شدند.

کرواسی که در حال حاضر دارای اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری درخواست شده است که کشورها ارائه بازخورد شنبه در 1600 GMT با امید این موضوع پس از آن می تواند قرار داده می شود به یک رای در میان 27 عضو.

“هنوز هم وجود دارد در حال انجام رایزنی های که ادامه خواهد داد تا روز دوشنبه در” اتحادیه اروپا منبع به خبرگزاری فرانسه گفت.

“وجود دارد هیچ دید که در آن این خواهد شد اما در انتخابات ریاست جمهوری هنوز هم امیدوار به قرار دادن این موضوع به رای گیری در روز دوشنبه” منبع اضافه شده است.

هند coronavirus عفونت: اضطراب بیش از افزایش تعداد موارد (2:26)

19:10 به وقت تهران برزیل – نشانه هایی برای مقابله با تولید و تجربی واکسن ویروس

دولت برزیل اعلام کرد این توافق با دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca به تولید امیدوار کننده coronavirus واکسن است که تحت آزمایش.

برزیلی, وزارت بهداشت, مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این کشور پرداخت خواهد شد $127 میلیون و دریافت مواد برای تولید 30.4 میلیون دوز در دو دسته در ماه دسامبر و ژانویه که اجازه می دهد آن را به سرعت شروع تلقيح تلاش اگر واکسن تایید شده است به امن و موثر است.

آنها گفت: کل معامله به صورت 100 میلیون واکسن برای یک کشور در حدود 210 میلیون نفر. از آن خواهد شد توسط تولید محلی واکسن ساز Fiocruz.

برزیل که در آن عفونت کروناویروس هنوز هم در حال افزایش تعداد بیش از 1 میلیون مورد تأیید و بیش از 55,900 مرگ و میر.

COVID-19 تهدید: تاجر کشتی متوقف شده در حالی که دیگران گیر در دریا (2:20)

19:00 GMT – VP پنس تماس خاموش کمپین اتوبوس تور فلوریدا

ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال تماس با یک برنامه ریزی تور اتوبوس در فلوریدا به نفع خود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات به عنوان دولت تجربیات یک افزایش در تایید coronavirus موارد است.

پنس است که هنوز هم سفر به, دولت, کاخ سفید تایید کرد و گفت او را با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و تیم مراقبت های بهداشتی.

پنس روز جمعه گفت در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است که او را دیدار فلوریدا تگزاس و آریزونا در این هفته برای دریافت یک “زمین گزارش” در خونتان موارد COVD-19 سراسر sunbelt.

پنس بود و به نظر می رسد در لیک ویلز در یک رویداد سازمان یافته توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, امریکا, اولین سیاست در صورتحساب یا لیست به عنوان “بزرگ به آمریکا باز گشت تور.” این گروه اعلام کرد که “از فراوانی از احتیاط در این زمان ما در حال به تعویق انداختن بزرگ آمریکایی باز گشت تور توقف در فلوریدا. ما مشتاقانه منتظر به تغییر زمان به زودی.”

Donald Trump Holds Campaign Rally In Tulsa

 پنس است که هنوز هم سفر به کشور, با توجه به کاخ سفید که در آن او را دیدار با فرماندار ایالت ران DeSantis [فایل خبرگزاری فرانسه]

18:10 به وقت تهران ایتالیا – coronavirus تلفات هشت

ایتالیا ثبت شده بالاترین روز به روز شمارش از COVID-19 مرگ و میر ناشی از مارس 1, یک هفته قبل از کشور رفت و به سراسر کشور مستند.

با توجه به وزارت بهداشت داده بودند هشت مرگ و میر بیماران آلوده از جمعه بالا بردن ملت را شناخته و میر در این بیماری همه گیر به 34,716.

وجود دارد 175 موارد جدید آوردن کلی تعداد تایید COVID-19 نفر در کشور که در اروپا شیوع اول منفجر شد به 240,136.

مقامات گفته اند از آنجا که بسیاری از مردم با علائم خفیف نمی توانید آزمایش تعداد واقعی است و قطعا بالاتر است. برای اولین بار پس از روز خیلی زود از شیوع کمتر از 100 آلوده بيماران اشغال بخش مراقبت ويژه تخت در سراسر کشور. در اوایل ماه آوریل بیش از 4000 COVID-19 بيمار اشغال تخت ICU به عنوان ملت نظام سلامت در شمال ایتالیا در تلاش برای مراقبت از چندین هزار مورد جدید در هر روز است.

17:50 GMT – فلوریدا و آریزونا آمار روزانه بالا برای COVID-19 موارد

فلوریدا و آریزونا ثبت روزانه اوج برای موارد COVID-19 برجسته بدتر شدن گسترش ویروس در چندین جنوبی و کشورهای غربی که برخی از آنها در حال گام برداشتن به عقب بازگشایی مجدد برنامه.

فلوریدا در صبح روز شنبه گزارش داد 9,585 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته یک رکورد برای یک ثانیه بعد در حالی که آریزونا ثبت 3,591 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس مطابق آن قبل از رکورد در ژوئن 23.

ایالات متحده ثبت بیش از 45 ، 000 مورد جدید از COVID-19 روز جمعه بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. بیش از 2.5 میلیون آمریکایی در حال حاضر آزمایش مثبت است.

افزایش موارد شده ترین تلفظ در جنوب و کشورهای غربی مانند فلوریدا و تگزاس که در حال حاضر به برداشتن گام برای بازگرداندن محدودیت در کسب و کار, تهدید یک امید برای بهبود اقتصادی و شغل.

انگلستان coronavirus: نگرانی های حریم خصوصی در طول تماس-ردیابی قوانین (2:45)

17:45 به وقت تهران – با ما سفارشات قاضی یخ به کودکان در خانواده بازداشت

یک قاضی فدرال دستور داده است تا انتشار کودکان برگزار شد با پدر و مادر خود را در ایالات متحده مهاجرت زندان محکوم کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازداشت طولانی مدت از خانواده ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سفارش توسط ما منطقه قاضی دالی هی امر در کودکان برگزار می شود برای بیش از 20 روز در سه خانواده بازداشتگاه در تگزاس و پنسیلوانیا توسط ما اداره می شود, مهاجرت و گمرک (ICE). برخی از آنها بازداشت شده پس از سال گذشته است.

با استناد اخیر گسترش ویروس در دو تا از سه امکانات Gee تعیین مهلت از تاریخ 17 ژوئیه برای کودکان هم منتشر خواهد شد با پدر و مادر خود را و یا ارسال به خانواده و حامیان مالی.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:45 GMT – پرو به بلند کردن برخی از coronavirus مستند اقدامات, اما نگه داشتن مرزهای بسته

پرو را بلند coronavirus مستند اقدامات در بسیاری از مناطق کشور از جمله پایتخت لیما در آغاز ژوئیه در حالی که نگه داشتن مرزهای خود را بسته و پس از روزانه میزان موارد کاهش در روزهای اخیر دولت اعلام کرده است.

یک شب حکومت نظامی هنوز هم در نیروی با توجه به فرمان دولت به عنوان مقامات به هدف به نگه داشتن همه گیر تحت کنترل در حالی که آن را چنگ زدن با کتک اقتصاد و نزدیک به فروپاشی آن نظام سلامت است.

کودکان زیر 14 سال و افراد مسن تر از 65 هنوز هم نیاز به قرنطینه دولت گفت.

پرو یکی از اولین کشورهای آمریکای لاتین به اعمال قرنطینه در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از عفونت و تمدید آن را چندین بار تا پایان ماه ژوئن است. پس ممکن است دولت اجازه بازگشایی تدریجی از اقتصاد است.

Main Psychiatric Hospital of Lima On Alert for Coronavirus Outbreak

پرو یکی از اولین کشورهای آمریکای لاتین به اعمال قرنطینه در اواسط ماه مارس به بنیادی عفونت [فایل: Raul Sifuentes/گتی ایماژ]

16:15 GMT – UK مرگ و میر از تایید COVID-19 موارد تا 100 به 43,514

بریتانیا مرگ و میر از تایید موارد جدید کروناویروس افزایش یافته است به 43,514 افزایش 100 از یک روز قبل از آن دولت آمار و ارقام نشان داد.

15:00 GMT – ترکیه خواستار توجه به اقتصاد بازگشایی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از به عنوان منطقه ای شیوع بیماری باعث به ترس از موج دوم.

مرکل گفت: در هفته پادکست ویدئویی که گرفتن اقتصاد اروپا در مسیر بازگشت است و او هدف اصلی آلمان به عنوان طول می کشد چرخش اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده اما تاکید کرد که هر کس به اشتراک گذاشته یک “مسئولیت مشترک” در زیر اجتماعی, فاصله, ماسک بهداشتی و قوانین به عنوان مستند قوانین آرام هستند.

مقامات آلمانی تمدید یک مستند در یک منطقه غرب در حدود 500000 نفر در هفته گذشته پس از حدود 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش در سراسر منطقه است.

آلمان ثبت کرده است نزدیک به 195,000 coronavirus عفونت و تنها حدود 9000 مرگ و میر با بیش از 177,000 بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

Merkel Press Conference Following Videoconference With European Council

آلمان تا کنون ثبت شده برخی از 195,000 coronavirus موارد [مسیحی Marquardt/گتی ایماژ]

14:25 به وقت تهران صربستان – وزیر دفاع آزمایشات مثبت برای COVID-19

دولت صربستان است annnounced که وزیر دفاع Aleksandar Vulin دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزارت دفاع در بیانیه ای گفت که Vulin هیچ نشانه ای از ویروس و احساس خوب است. Vulin شناخته شده برای خود را به شدت طرفدار روسیه موضع بخشی از صربستان هیئت رهبری توسط رئیس جمهور Aleksandar Vucic که با حضور در رژه روز پیروزی در این هفته در مسکو.

Vucic ملاقات چهره به چهره با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود اما روشن نیست که آیا Vulin بنابراین به عنوان به خوبی. Maja Gojkovic رئیس پارلمان صربستان همچنین آزمایش مثبت با توجه به دولت Tanjug news agency.

صربستان دیده می شود سنبله در coronavirus موارد پس از بلند کردن اجسام سخت مستند اقدامات ممکن است اجازه می دهد اجتماعات بزرگ بدون واجب اجتماعی فاصله و یا ماسک. Vucic اعلام کرده است او را معرفی دشوار اقدامات اگر سنبله همچنان ادامه دارد. صربستان تا کنون ثبت نام بیش از 13,500 موارد و 265 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

تونس: به امید گردشگران بازگشت به کشور بازگشایی (2:28)

14:15 GMT – پاکستان اعلام افزایش قیمت سوخت

پاکستان اعلام کرده است یک رکورد افزایش قیمت سوخت روز قبل از پایان یک سال مالی است که در آن اقتصاد کشور قرارداد برای اولین بار در سال 68 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پیاده روی که محدوده از 27 درصد به 66 درصد بسته به نوع محصول نفت اعلام شد جمعه شب. آن درو در سراسر کشور محکومیت از مردم در رسانه های اجتماعی شنبه.

این حرکت در می آید دو هفته پس از اسلام آباد گفت: تولید ناخالص داخلی آن در خروجی سال مالی منتهی به 30 ژوئن کوچک خواهد شد با 0.4 درصد به جای یک در ابتدا پیش بینی شده 2.4% رشد.

اقتصاد پاکستان شاهد کاهش مداوم پس از 2018 زمانی که نخست وزیر عمران خان دولت به قدرت رسید.

اقتصاد خود را تحت تاثیر قرار شده است coronavirus از ماه مارس زمانی که خان قرار دادن این کشور تحت مستند. محدودیت ها کاسته شد در ممکن است باعث افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر.

پاکستان تایید کرده است 198,883 ویروس موارد از جمله 4,035 مرگ و میر.

آرژانتین گسترش مستند در بحبوحه افزایش COVID-19 نفر در پایتخت (2:35)

12:45 GMT – نه بیشتر تست مثبت در قرقیزستان را در انتخابات ریاست جمهوری

نه بیشتر کارکنان از قرقیزستان ریاست جمهوری آزمایش مثبت برای COVID-19 گرفتن تعداد کل آلوده کارکنان به 17.

با توجه به بیانیه رسمی همه کارکنان از رئیس جمهور مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از آینده در تماس با هیئت همراه رئیس جمهور Sooronbay Jeenbekov به روسیه است.

Jeenbekov که آزمایش منفی برای coronavirus در قرنطینه و همچنان به کار از راه دور.

12:30 به وقت تهران – لیورپول محکوم فن رفتار در عنوان جشن

انگلیسی قهرمان لیورپول را محکوم کرده است رفتار جمعیت از طرفداران که جمع آوری شده در این شهرستان به جشن باشگاه های لیگ برتر عنوان برنده پس از 30 سال صبر کنید.

Merseyside پلیس صادر پراکندگی سفارش برای لیورپول مرکز شهر در شب جمعه. این اجازه پلیس برای متفرق کردن جمعیت که جمع شده بودند در اسکله پس از بخشی از کبد ساختمان آتش در میان وحشی جشن با وجود coronavirus محدودیت.

یک بیانیه مشترک از طرف باشگاه لیورپول شورای شهر و Merseyside پلیس گفت: “چند هزار نفر تبدیل شده تا در اسکله روز جمعه 26 ژوئن و برخی از تصمیم به چشم پوشی اجتماعی فاصله راهنمایی و خطر امنیت عمومی. شهر ما هنوز در بحران بهداشت عمومی و این رفتار کاملا غیر قابل قبول است.”

Liverpool

طرفداران لیورپول جشن پیروزی در لیگ برتر در آنفیلد [Phil شریف/رویترز]

12:10 GMT – مساجد بازگشایی در مصر پس از محدودیت ها کاسته

مساجد بازگشایی در روز شنبه در بیشتر مسلمان مصر پس از سه ماه تعطیلی به عنوان کشور آرام محدودیت های اعمال شده برای مهار شیوع کروناویروس جدید.

دولت اجازه داده است نماز دوباره در مساجد در میان بهداشت احتیاطی اما نگه داشته است معلق بزرگتر نماز جمعه برای مسلمانان و یکشنبه توده برای اقلیت مسیحی کشور.

11:45 GMT – پرواز حرکت بریتانیا برای تحویل ویروس کمک به آفریقا

بریتانیا نیروی هوایی سلطنتی می گوید برای اولین بار در یک سری از پروازها در نظر گرفتن coronavirus کمک به آفریقا را ترک کرده است برای غنا با مواد برای یک بیمارستان صحرایی با ظرفیت حدود 100 نفر است.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ در بیانیه ای گفت که بریتانیا برای اولین بار بود متحد ناتو به جلو آمده و با کمک پرواز پس از ناتو توافق کردند که برای حمایت از سازمان ملل متحد درخواست تجدید نظر برای ترابری کمک.

همه گیر و محدودیت های مسافرتی را به شدت تحت تاثیر قرار پرواز به قاره آفریقا و تحویل حیاتی باری از جمله تجهیزات پزشکی.

11:20 به وقت تهران – اتحادیه اروپا باریک کردن مرز, لیست ما بعید به برش

اتحادیه اروپا و نمایندگان نزدیک به تهیه یک لیست از کشورهایی که شهروندان خواهد بود اجازه ورود به اروپا دوباره احتمالا از اواخر هفته آینده اتحادیه اروپا دیپلمات را تایید کرد در حالی که آمریکایی ها تقریبا قطعی حذف شود در کوتاه مدت با توجه به تعداد ما coronavirus موارد است.

از نمایندگان انتظار می رود به تنگ کردن بعد شنبه معیار دقیق برای کشورها به این فهرست که شامل راه است که در آن از گسترش این ویروس است که موفق بودن. یکی دیگر از شرط کلیدی این است که آیا این کشور دارای ممنوعیت شهروندان از کشورهای اروپایی.

تعداد موارد در ایالات متحده رسید و در طول هفته گذشته با تمام زمان بالا از 45,300 تأييد جدید روزانه عفونت فقط رسیده است.

اسپانیا آسانسور coronavirus وضعیت اضطراری و بازگشایی مرزها

11:00 GMT – ایران نصیب اقتصاد بدتر خواهد شد اگر virus گسترش می یابد

رهبر ایران هشدار داد که مشکلات اقتصادی کشور را بدتر کند اگر رمان coronavirus گسترش بدون کنترل و گفت: شتاب اولیه شامل آن بود و از آنجا “کاسته”.

جمهوری اسلامی ایران به تلاش برای جلوگیری از COVID-19 شیوع پس از آن گزارش اولین موارد در ان شهر مقدس قم در ماه فوریه است.

آن را تعطیل غیر ضروری کسب و کار بسته مدارس و لغو رویدادهای عمومی در مارس اما دولت به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از آوریل به تلاش برای بازگشایی این کشور مساله اقتصاد است.

10:20 به وقت تهران – توکیو می بیند بیشترین تعداد روزانه عفونت پس اضطراری به پایان رسید

پایتخت ژاپن, توکیو, ثبت بالاترین تعداد coronavirus عفونت پس اضطراری ملی برداشته شد و در پایان ممکن است.

با توجه به ژاپنی کانال تلویزیونی NHK, 57 نفر تست مثبت برای coronavirus در عرض یک روز. این به این معنی است که تعداد روزانه عفونت های جدید در حال حاضر حدود 50 نفر به مدت چهار روز.

09:45 GMT – اندونزی گزارش بزرگترین روزانه افزایش coronavirus عفونت با موارد 1,385

اندونزی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus عفونت با 1,385 جدید, موارد مصرف کل به 52,812 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

Yurianto نیز وجود دارد گفت: تا به حال شده است 37 more coronavirus-مرگ و میر ناشی از مصرف تعداد کل مرگ و میر به 2,720.

09:20 به وقت تهران – خشم و انزجار در هند پس از قربانی بدن منتقل شد با بیل مکانیکی

دو دولت محلی مقامات در جنوب هند ایالت آندرا پرادش متوقف شد بعد از تصاویر از یک زمین تکان دهنده استفاده می شود برای حمل و نقل از coronavis بیمار به یک کوره جسد سوزی موجب خشم و انزجار در سراسر کشور است.

بدن از 70 سال که از درگذشت COVID-19 در شهر پلسا در آندرا پرادش دیده می شد در فیلم پخش شده توسط کانال های تلویزیونی محلی گرفته شده به کوره های جسد سوزی در زمین تکان دهنده است.

Outside image - blog - WHOبه عنوان تعدادی از COVID-19 افزایش مرگ و میر در هند شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از بدن که به طور نادرست درمان [فایل: Harish Tyagi/سازمان حفاظت محیط زیست]

08:55 GMT – پلیس هنگ کنگ امتناع از اجازه برای مارس به علامت تحویل

پلیس هنگ کنگ گروه را تکذیب کرد اجازه سالانه مارس در این مستعمره سابق بریتانیا در تاریخ 1 ژوئیه به مناسبت سالگرد این شهرستان در سال 1997 بازگشت به چین سازمانده و پلیس گفت: در اظهارات جداگانه.

در یک اعلامیه به سازمان مدنی و حقوق بشر در مقابل پلیس ذکر شده در این شهر قوانین فعلی محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: مجامع عمومی و تظاهرات معاف هستند.

08:30 GMT – مصر برطرف محدودیت با وجود افزایش عفونت ویروس

مصر برداشته محدودیت های بسیاری در جای خود قرار داده و در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بازگشایی کافه ها و باشگاه ها و ورزشگاه و تئاتر پس از بیش از سه ماه از بسته شدن با وجود ادامه روند رو به بالا در عفونت های جدید.

مقامات همچنین اجازه بازگشایی مساجد و کلیساها و برداشته شب مقررات منع رفت و آمد.
اوضاع وخیم دولت است مشتاق برای نجات اقتصاد مصر که ضربه سخت بود شیوع ویروس.

روز جمعه صندوق بین المللی پول مورد تایید یکی دیگر از $5.2 میلیارد دلار وام به مصر می شود به اضافه $2.8 میلیارد دلار از صندوق در حال حاضر ارائه شده است.

A man walks in front of closed shops, after Egyptian Prime Minister Mostafa Madbouly ordered all restaurants, cafes, cafeterias, night clubs, shopping malls and shopsمصر را به وزارت بهداشت گزارش 62,755 عفونت از جمله 2,620 مرگ و میر – بالاترین مرگ و میر در منطقه [File: محمد عبد ال Ghany/رویترز]

08:05 GMT – انگلستان به سهولت قرنطینه محدودیت برای مسافران

بریتانیا خواهد قراضه 14 روز دوره قرنطینه برای مردم ورود از کشورها آن را بداند به کاهش خطر برای COVID-19 و رسمی مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به خارج از کشور نیز کاسته برای برخی از کشورها و مناطق ،

تغییرات آن را آسان تر برای انگلیسی ها به سفر خارج از کشور برای تعطیلات تابستانی.

07:25 GMT – Zimbabweans پیدا کردن راه هایی برای تفریح تحت مستند

به عنوان coronavirus مستند همچنان در زیمبابوه, عدم, سرگرمی, مجبور, مردم در هر دو طرف از کلاس تقسیم به نوبه خود به راه های جدید از گذشت زمان.

در فقیر حومه Mbare در حراره فروشندگان خیابانی فروش سی دی های موسیقی و دی وی دی و مردم جمع آوری به تماشای تلویزیون.

دانش آموزان شده اند که قادر به شرکت در کلاس ها با توجه به مستند جمع آوری به بازی استخر یا کارت در خیابان برای سرگرم نگه دارید.

06:45 GMT – چک coronavirus موارد افزایش فقط به عنوان تعطیلات شروع

جمهوری چک ثبت 168 موارد جدیدی از کروناویروس در جمعه مقامات گفت: بالاترین روزانه افزایش موارد از اوایل ماه آوریل فقط به عنوان کشور شروع آن دو ماه تابستان فصل تعطیلات.

همچنین در چهارمین روز از آخرین 10 برای نشان دادن افزایش روزانه بیش از 100 مورد. طی هفته گذشته در این منطقه شرقی کاروینا شده است تا کنون بیشتر متاثر از افزایش موارد با توجه به وزارت بهداشت سایت.

06:15 GMT – استرالیا ویکتوریا در تلاش برای مهار coronavirus

استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت 41 جدید تایید موارد coronavirus در روز شنبه با دو نرخ روزانه دیده می شود یک هفته پیش آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش از همه گیر در حالی که بقیه کشور همچنان به سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

ویکتوریا کشور دوم-پر جمعیت ترین ایالت در حال حاضر دیده می شود 11 روز مستقیم از دو رقمی موارد جدید بیشتر مربوط به شیوع بیماری شناخته شده در ملبورن حومه, سلامت, مقامات گفت. ویکتوریا دارای 204 استرالیا در مجموع حدود 270 فعال موارد است.

“ما بسیار نگران” معاون بهداشت و درمان دانشگاه ویکتوریا Annaliese ون دیمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

05:50 به وقت تهران هند – موارد خروش گذشته 500,000

هند را تایید کرد coronavirus موارد عبور از نیم میلیون در روز شنبه با ضبط 24 ساعته پرش از 18,552 عفونت.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد 384 جدید مرگ و میر بالا بردن مجموع به 15,685.

افزایش درخواست مقامات در شمال شرقی ایالت آسام به تحمیل یک هفته دو مستند در پایتخت ایالت Gauhati. حدود 700 مورد جدید گزارش شده وجود دارد فقط در چهار روز.

می تواند هند را کرالا حفظ آن coronavirus موفقیت داستان ؟ | جریان


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از Zaheena رشید.


05:15 GMT – مایکروسافت به طور دائم تمام فروشگاه های خرده فروشی

مایکروسافت گفت: آن را در تمام فروشگاه های خود را و حرکت آن عملیات خرده فروشی آنلاین نگه داشتن فقط چهار مکان از جمله در نیویورک و لندن و سیدنی و تبدیل آنها به “تجربه مراکز”.

این حرکت به معنی بیش از 80 مایکروسافت در فروشگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی خواهد بازگشایی به عنوان غول تکنولوژی وارد “یک رویکرد جدید به خرده فروشی”, با توجه به بیانیه ای.

04:52 GMT – چین, کره جنوبی, گزارش موارد جدید در دو رقمی

چین و کره جنوبی گزارش داد که سربازان ارتش در جدید کروناویروس موارد با پکن ضبط 21 مورد و سئول ورود 51 عفونت های اضافی.

این آمار و ارقام را در چین مورد بار به 83,438. برخی از 17 از 21 مورد تایید در چین, سرمایه که در آن مقامات می گویند آنها به ارمغان آورده اند شیوع مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار تحت کنترل است.

در کره جنوبی 35 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول منطقه است که در مرکز COVID-19 تجدید حیات از اواخر ماه مه. این کشور در مجموع caseload در حال حاضر در 12,653 از جمله 282 مرگ و میر.

People relax in the park at Summer Palace on a public holiday, after a new outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Beijing

مردم استراحت در پارک در تابستان کاخ در یک روز تعطیل عمومی در پکن, چین, در تاریخ 26 ژوئن 2020 [توماس پیتر/ رویترز]

04:01 GMT – طرفداران لیورپول جشن عنوان خواست به بازگشت به خانه

طرفداران جمع آوری و در لیورپول مرکز شهر برای یک شب دوم در یک ردیف به جشن تیم خود را در لیگ برتر پیروز شده اند خواست به بازگشت به خانه های خود به دلیل ترس از افزایش COVID-19 موارد است.

پلیس صادر پراکندگی سفارش در روز جمعه پس از جمعیت عظیمی تبدیل شده تا در مرکز شهر در نزدیکی Mersey ترمینال کشتی گفت: منظور خواهد در نیروی باقی می ماند تا شنبه.

لیورپول شهردار جو اندرسون نیز خواست هواداران برای بازگشت به خانه و گفت: “COVID-19 است که هنوز هم یک خطر عمده و شهرستان ما در حال حاضر از دست بیش از حد بسیاری از مردم به این بیماری است.”

03:32 GMT – ما coronavirus موارد رسیدن به بزرگترین واحد-روز افزایش همه گیر

ایالات متحده ثبت حداقل 40,870 موارد جدید COVID-19 روز جمعه بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رکورد جدید به ارمغان آورد و در مجموع تعداد ساکنان ایالات متحده به چه کسی باید آزمایش مثبت به حداقل 2.475 میلیون و آمد به کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی reconvened پس از دو ماه نبود.

دکتر Anthony Fauci این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ما در مواجهه با یک “مشکل جدی” و از مردم خواست تا ذهن خود را مسئولیت به دیگران: “یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما.”

03:24 GMT – صندوق بین المللی پول تصویب $356.5 m در بودجه اضطراری برای میانمار

صندوق بین المللی پول گفت: آن را ارائه میانمار با $356.5 m در بودجه اضطراری به عنوان شرق آسیا و کشور جنگ اقتصادی و رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“میانمار اقتصاد است که تحت تاثیر شیوع COVID-19 از طریق یک کاهش شدید در گردشگری و حواله و زنجیره تامین اختلالات,” Mitsuhiro Furusawa صندوق بین المللی پول معاون مدیر عامل در بیانیه ای گفت.

صندوق “کمک خواهد کرد که آدرس میانمار را فوری نیاز به تامین مالی مرتبط با COVID-19 شوک و تسریع حمایت از توسعه همکاران”.

03:17 GMT – هواپیماهای بدون سرنشین نور تا مادرید آسمان در ادای احترام به قربانیان coronavirus

برخی از 40 هواپیماهای بدون سرنشین روشن مادرید آسمان شب در روز جمعه به عنوان بخشی از یک صفحه نمایش ویژه طراحی شده برای ادای احترام به قربانیان شیوع کروناویروس و همچنین به افتخار خدمات اورژانس.

هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد اشکال مختلف در طول 10 دقیقه معمول مانند پرواز کبوتر خانه و پدر و مادر و کودک راه رفتن و همچنین پرچم این کشور به شدت ضربه توسط COVID-19 شیوع بیماری از جمله اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و چین و ایالات متحده است.

با استفاده از Led و آماده نرم افزار آنها نیز هیزم پیام از جمله “امید” و “قهرمانان”.

Spain

هواپیماهای بدون سرنشین نمایش واژه “امید” برای ادای احترام به قربانیان COVID-19 و افتخار بهداشت کارگران در مادرید اسپانیا [مانو فرناندز/ AP]]

02:11 GMT – انگلستان به خندق قرنطینه قوانین برای “کم خطر” کشورهای

انگلستان را ” بلند کردن خود در دو هفته coronavirus قرنطینه قانون برای بازدید از ورود برخی از “کم خطر” کشور پس از فشار از شرکت های هواپیمایی و گردشگری بخش.

دولت گفت آن منتشر خواهد شد یک لیست در هفته آینده از این کشور از آن مردم خواهد بود اجازه ورود به بریتانیا بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز به عنوان در حال حاضر مورد نیاز است. اعلام خواهد شد به دنبال بحث با کشورها از جمله فرانسه و یونان و اسپانیا در “روزهای آینده” با این تغییرات را به اثر در این هفته آغاز ژوئیه 6.

یک متخصص پنل را قرار داده و ملت ها را به سه دسته: سبز و قرمز. مسافران پس از رسیدن از سبز و عنبر کشورهای دیگر به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود خود را.

هزاران نفر از مشاغل در معرض خطر در انگلستان در میان COVID-19 بحران (2:54)

“ما خطر جدید-سیستم ارزیابی ما را قادر به دقت باز تعدادی از امن مسیرهای سفر در سراسر جهان” یک سخنگوی دولت گفت. “اما ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز اگر هر گونه خطرات دوباره پدیدار شود.”

قوانین قرمز-دسته کشورها تغییر نخواهد کرد.

02:06 GMT – ونزوئلا سلامت ‘بمب’ می گوید: رئیس جمهور کلمبیا

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو به نام ونزوئلا بهداشت عمومی “بمب زمان” گفت: فقدان اطلاعات قابل اعتماد در مورد وضعیت همسایه خود را coronavirus شیوع یک نگرانی که دولت او تلاش می کند به کنترل خود عفونت.

ونزوئلا اذعان کرد فقط 4,600 coronavirus موارد و 39 مرگ و میر در حالی که کلمبیا گزارش شده در اطراف 80,600 موارد تایید شده و بیش از 2600 مرگ و میر.

“در مورد ونزوئلا اطلاعات غیر موجود” دوقو گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “وجود دارد خوب نیست و بیمارستان ظرفیت یا خوب اپیدمیولوژیک ظرفیت; برای مدت زمان طولانی آنها نداشته جدی برنامه های واکسیناسیون.”

“من فکر می کنم در ونزوئلا است که یک بمب زمان از بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

01:20 GMT – قاضی بلوک 25 درصد ظرفیت قانون برای نیویورک مذهبی خدمات

یک قاضی فدرال مسدود ایالت نیویورک از اجرای coronavirus محدودیت های محدود داخلی مذهبی اجتماعات به 25 درصد ظرفیت زمانی که انواع دیگر تجمعات محدود به 50 درصد است.

قاضی گری شارپ گفت: شاکیان فعالیت های مذهبی “خواهد بود بر دوش و در ادامه به درمان کمتر favourably نسبت به مقایسه فعالیت های سکولار”.

او همچنین لغو محدودیت محدود کردن تعداد افرادی که می توانند حضور, هوای آزاد, مذهبی گردهمایی اشاره کرد که هر دو دولت فرماندار اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio ابراز کرده تایید برای تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ماه گذشته در حالی که همچنان به حمایت محدودیت هایی در هيأتهاي مذهبي.

کریستوفر فرارا یک وکیل برای شاکیان به نام نابرابر محدودیت های “غیر منطقی با هدف قرار دادن خانه های عبادت”.

Priests lead Blessed Sacrement procession through Queens neighborhood during outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York

شماس رابرت Lavanco از بانوی ما از امید کلیسای کاتولیک دعا با ساکنان محلی در صفوف به آوردن نعمت به نمازگزاران در خارج از خانه خود در حالی که خود کلیسا محراب بسته است به آنها را در کوئینز قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده آمریکا [فایل: Mike Segar/ رویترز]

00:49 GMT – اتحادیه اروپا به نوار مسافران از آمریکا و روسیه و برزیل

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است که برای رد مسافران از ایالات متحده, برزیل و روسیه زمانی که بلوک بازگشایی مرزهای خود به خودی در جولای 1, دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت و رویترز با استناد به کنترل نشده انتقال جدید کروناویروس در سه کشور ایران ،

سفرای 27 کشور عضو اتحادیه اروپا برگزار شده در روز جمعه بعد از ظهر به ایجاد معیارهای اعطای قرنطینه-دسترسی رایگان از چهارشنبه آینده.

این جلسه به پایان رسید با یک لیست آزمایشی در حدود 18 کشور از آن مردم به سفر به اروپا و اما لیست نیست عبارتند از ایالات متحده, برزیل یا روسیه با توجه به رویترز و خبرگزاری فرانسه. دولت های ملی داده شد تا 16:00 به وقت تهران به تصویب لیست.

مسافران از چین خواهد بود تایید را وارد کنید اما تنها مشروط به عمل متقابل از پکنآژانس گفت.

ما coronavirus موارد ممکن است تا 10 برابر بیشتر از داده ها را نشان می دهد (2:30)

00:12 GMT – آرژانتین تدابیر بوئنوس آیرس مستند

آلبرتو فرناندز رئیس جمهور آرژانتین گفت که این کشور آمریکای جنوبی را گسترش و تشدید یک مستند در داخل و اطراف بوئنوس آیرس پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد است.

به طور کلی موارد در آرژانتین افزایش یافته است پنج برابر از اواخر ماه مه بیش از 50000 در روز پنج شنبه هنگامی که وجود دارد 2,606 جدید تایید روزانه موارد است. مرگ و میر می ایستد در بیش از 1,150.

فرناندز گفت: محدودیت در حرکت در پرجمعیت سرمایه خواهد بود سخت تر دوباره تا ژوئیه 17. “ما باید برای به دست آوردن زمان برای تضمین که ما در نظام سلامت آماده است و می تواند در خدمت همه … قرنطینه است برای درمان این بیماری همه گیر تنها یکی از ما می دانند.”

وی افزود: “اقتصاد رو به وخامت است اما اقتصاد را بهبود می یابند. آنچه که متاسفانه ما نمی خواهید به بهبود می یابند کسانی هستند که هزار آرژانتینی که ما را ترک کرده اند.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

برای تمام تحولات کلیدی از دیروز 26 ژوئن به اینجا بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>