فلوریدا می بیند هیچ کاهش قابل توجهی در COVID-19 موارد به عنوان دولت بازگشایی اقتصاد

ABC News Corona Virus Government. Response

وجود دارد بیش از 11,000 موارد جدید از آغاز ممکن است.

به عنوان بیشتر فلوریدا کسب و کار و خدمات بازگشایی سراسر کشور در این هفته بهداشت داده ها نشان داده است که تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در یک نسبتا پایدار هستند.

فلوریدا, رستوران, خرده فروشی را انتخاب کنید و کسب و کار مانند سالنهای آرایشگری و ناخن سالن اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه در 50 درصد ظرفیت و با چند اقدامات احتیاطی در محل از جمله اجتماعی فاصله شش پا و متوسط چک. رستوران ها آغاز شده بود بازگشایی در ابتدای ماه به 25 درصد ظرفیت است.

کالیفرنیا ، ران DeSantis بارها گفت دولت مورد نیاز اقتصاد خود را برای شروع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ذکر شده در مورد کاهش تعداد در شهرستانهای خارج از میامی دولت کانون به عنوان دلیلی برای کاهش stay-at-home سفارشات.

داده های ارائه شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت اما نشان داده است که دولت به عنوان یک کل نمی ساخت عمده پیشرفت نسبت به آوردن آن موارد و مرگ و میر بیش از دو هفته گذشته. با این حال آن را نشان پیشرفت برای تست.

در تاریخ 1 مه روز اولیه که بخش هایی از فرماندار فاز یک بازگشایی شروع وجود دارد 34,728 مورد تأیید و 1,890 مرگ و میر با توجه به داده ها. روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت: فلوریدا ضبط کرده 46,442 موارد 11,714 پرش از آغاز ماه و 2,073, مرگ و میر, افزایش 183.

شهر نیویورک در مقایسه حال 191,073 موارد و 15,983 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

تعداد ایالتی فلوریدا موارد دارای نوسان روزانه بین ممکن است 1-18 با کمترین تعداد موارد جدید در این دوره در حال وقوع در مارس 7. بیشترین تعداد موارد جدید در آن دوره ثبت شده در آوریل 16.

فلوریدا ثبت بیش از 700 نفر در شش روز, در آن زمان, با توجه به وزارت بهداشت داده است. تقریبا در هر شهرستان دیدم حداقل یک مورد جدید در ماه مه.

تعداد دفعات مشاهده شده مرگ نیز نوسان در طول این 18 روز اما وجود دارد برخی از نشانه های اخیر پیشرفت است. ممکن است بین 1 و 8 مه دولت دیدم به طور متوسط 42 تن در روز در حالی که ممکن است بین 9 و 16 ماه مه وجود دارد و به طور متوسط حدود 24 تن در روز با توجه به داده ها.

در طول دوره بین 9 مه و مه 16, تمام اما یک روز تا به حال کمتر از 30 مرگ و میر.

فلوریدا وزارت بهداشت نمی تواند ارائه روزانه بستری شدن نرخ; با این حال گفت:, آن را ثبت و در مجموع 5,795 COVID-19 مربوط به بستری شدن در بیمارستان در مارس 1 و 8,304 مجموع بستری شدن در بیمارستان در مارس 18.

نمایندگان فلوریدا وزارت بهداشت گفت: دفتر نظارت بر موارد عنوان بازگشایی همچنان به رول و اقدامات در محل برای کمک به ساکنان در حالی که بازگشایی می گیرد.

دولت افزایش یافته است COVID-19 تست به حدود 60000 یک روز و فرماندار افزایش یافته آزمایشگاه ظرفیت بالاتر از 30000 در هر روز با توجه به بخش بهداشت و درمان. همانطور که از شنبه, دولت, آزمایش 677,710 مردم برای ویروس پرش از حدود 220,000 از آوریل 1.

در مارس 1 تعداد آزمون مثبت بود 45,235 از کل 458,156 آزمون و یا در حدود 10 درصد است. در 18 مه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: وجود 46,442 تست مثبت از 677,710 آزمایش یا تقریبا 7 درصد.

وزارت بهداشت به نمایندگان گفت: دولت سریع اورژانس حمایت از تیم که متشکل از محلی کلانترها و بهداشت حرفه ای در حال اعزام به تسهیلات مراقبت دراز مدت برای اطمینان از ساکنان تست شده و به درستی درمان شود. فلوریدا گارد ملی کمک خواهد کرد محلی شهرستان با تست, خدمات وزارت بهداشت گفت.

“دولت است که با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای کاهش بیشتر گسترش COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات در سطح ایالت” این گروه در بیانیه ای گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>