فلوریدا و آریزونا و نوادا رکورد جدید کروناویروس موارد

فلوریدا و آریزونا و نوادا همه ثبت روزانه اوج جدید کروناویروس عفونت های برجسته بدتر شدن گسترش شیوع این بیماری در چندین جنوبی و کشورهای غربی است که باعث برخی از دولت های محلی به عقب بازگشایی برنامه.

فلوریدا در صبح روز شنبه گزارش داد 9,585 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته تنظیم یک رکورد جدید برای موارد دوم-راست بعد. در ضمن آریزونا ثبت 3,591 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus تطبیق خود را قبل از ثبت در تاریخ 23 ژوئن در حالی که نوادا فاش 1,099 موارد جدید دو قبلی آن بالا است.

افزایش موارد شده ترین تلفظ در تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که بازگشایی زودتر و بیشتر به شدت نسبت به کشورهای دیگر در خدمت به عنوان یک هشدار به طور بالقوه گمراه کننده طبیعت از هر گونه درک پیشرفت در کنترل ویروس.

شماره جدید آمده پس از آمریکا در روز جمعه, ثبت بزرگترین روزانه مورد تعداد از این بیماری همه گیر در حالی که Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: دولت فعلی استراتژی برای پیدا کردن و جداسازی افراد آلوده بود “کار نمی کند” تا حدودی با توجه به بدون علامت قابل توجهی گسترش یافته است.

تغییر جغرافیای وقوع

بدتر شدن سرایت در جنوب و غرب می آید به عنوان ایالت های شمالی به ویژه در نیویورک و همسایگان خود که سخت ترین ضربه در ابتدا گزارش داده اند که کاهش موارد و شروع به نونهالان با بازگشایی برنامه.

در اوایل این هفته نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات تحمیل 14 روز در قرنطینه اجباری در مسافران از کشورهای با میزان عفونت مانند تگزاس و فلوریدا که در آن برخی از 13 درصد از کسانی که تست شده در جمعه آمد مثبت است.

فلوریدا مقامات گفته صاحبان نوار در روز جمعه بلافاصله پس از توقف خدمت به الکل در محل خود پس از اجازه میله به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

در حالی که فرماندار تگزاس گرگ ابوت در واژگونی اولیه خود حرکت می کند به استراحت محدودیت در جمعه دستور میله در سراسر کشور به نزدیک و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ظرفیت به 50 درصد است.

وی به عنوان تگزاس ادامه داد: 15 روز رگه هایی از رکورد hospitalisations در سراسر کشور برای COVID-19 با بیش از 5,100 مردم برای درمان این بیماری در روز جمعه با توجه به تگزاس تریبون.

در یک مصاحبه پخش در شب جمعه ابوت ابراز ندامت به صورت اولیه با سرعت از بازگشایی میله آغاز شد که در فاز on May 22.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات” ابوت گفت: KVIA ایستگاه خبری در ال پاسو.

هیچ ایالتی دستور

اما با وجود بالا رفتن سرسام آور تعداد مورد هر دو ابوت و فرماندار فلوریدا ران DeSantis حاضر به موضوع ایالتی مقرر در ماسک-پوشیدن به جای امید بستن به ترک که تصمیم به شهرداری های محلی.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه DeSantis سرزنش افزایش عفونت در افراد جوان تعامل بیشتر در چند هفته گذشته و اضافه کرد که آنها در مواجه با کاهش خطر مرگ ناشی از افراد مسن است.

اما DeSantis اذعان کرد که آن افراد حتی اگر آنها را تبدیل به بستری خود می تواند از انتقال ویروس به افراد مسن یا افراد با شرایط مانند دیابت که آنها را مستعد ابتلا به شدید نتایج با COVID-19.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>