فلوریدا AG کمک های مالی پرداخت غرامت به ناحق محکوم مرد

فلوریدا دادستانی کل اعلام کرده است این اشتباه بود به انکار پرداخت غرامت به جکسون مرد به ناحق محکوم به قتل

جکسونویل فلوریدا. — فلوریدا دادستانی کل روز شنبه اعلام کرد که این اشتباه بود به انکار پرداخت غرامت به جکسون مرد بود که به ناحق محکوم به قتل است.

با توجه به بار-اتحادیه AG بخش امور حقوقی با ارسال نامه اعطای دادخواست به جبران ناتان مایرز که صرف 43 سال زندان برای قتل که جکسون دادستان گفت که او مرتکب نشده. مقاله گزارش دولت باید در حال حاضر پرداخت مایرز $2 میلیون نفر حداکثر مجاز تحت دولت قربانیان حبس غیر قانونی عمل می کنند برای او بیش از چهار دهه در پشت میله های زندان.

“به DLA نمی دوم حدس تصمیمات اتخاذ شده توسط دادگاه” مشاور عمومی Richard H. Martin نوشت. از آنجا که قانون “اجازه نمی دهد DLA به رد درخواست با توجه به رویه و یا مدارک نگرانی با یک دادگاه پیدا کردن DLA اطلاع رسانی خواهد شد رئیس امور مالی که نرم افزار مطابق با الزامات قانون و کامل است.”

یک قاضی در سال 2019 اعطا مایرز’ درخواست غرامت خود را از زندان زمان, اما در ماه گذشته دفتر دادستان کل را وتو کرد که حکم دادگاه.

“من می توانم اقامت کردن. من نمی تواند نشستن در حال حاضر” مایرز گفت: بار-اتحادیه و سواحل اخبار ساعت پس از او شنیده در مورد برگشت در روز شنبه. “خدا خوب است در همه زمان ها. من به مردم بگویید هنگامی که خدا به شما می دهد چیزی است که هیچ کس نمی تواند آن را دور.”

مایرز یک نوجوان بود زمانی که او دستگیر شد و در سال 1976 و در حال حاضر 62. او گفت که او می خواست برای مراقبت از همسرش چه کسی ازدواج او در حالی که او هنوز در زندان است.

برگشت توسط دادستانی کل پس از داستان در فلوریدا تایمز اتحادیه و ساحل خبر اول موجب خشم.

در مارس 28 سال گذشته مایرز و عمویش کلیفورد ویلیامز در هر دو حال خود را لغو محکومیت مربوط به قتل جانت ویلیامز و اقدام به قتل نینا مارشال.

غیر قانونی محکومیت لغو شد پس از یک سال تحقیق و تفحص از جکسون دفتر دادستان ایالتی اعتقاد یکپارچگی بررسی واحد یافت می شود مشکلات قابل توجهی با مورد اصلی از جمله ده ها تن از بهانه شهود و شواهد پزشکی قانونی است که باید در هم شکسته مورد اصلی. پرتابه شناسی شواهد نشان داد که تیراندازی اتفاق افتاده است نمی تواند راه تنها شاهد عینی گفت: این کار را کرد. چهار شاهد گفت: افراد مختلف اعتراف و شواهد متصل است که فرد به صحنه است.

بر خلاف مایرز عمویش ویلیامز آیا واجد شرایط برای قربانیان حبس غیر قانونی عمل می کنند چرا که از دو گذشته اعتقادات اما ادعا لایحه شده است و حرکت رو به جلو در فلوریدا در سنا و فلوریدا خانه که خواهد عطا کند او را حدود 2 میلیون نفر است.

مایرز در حال حاضر زندگی در نیویورک با همسر خود. او گفت که او نمی خواهد جشن تا زمانی که او در واقع دریافت پول است.

“هنگامی که پول زمین در بانک است که می تواند زمان به جشن می گیرند به خاطر این که چگونه من می دانم که آن را واقعی است.”

“به لطف خدا” گفت: “من وکیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>