سیل هشدار برای کرلینس ویرجینیا به عنوان آب به آرامی به عقب رفتن در میانه

رکورد جاری شدن سیل ادامه دارد پنج شنبه در سراسر ایالات متحده

رکورد جاری شدن سیل در میانه است که هزاران نفر مجبور به تخلیه است به آرامی به عقب, اما در حال حاضر ویرجینیا و کارولینای شمالی تحت سیل هشدارهای — یکی دیگر سد نیز در خطر است.

عمده جاری شدن سیل هوا در کارولینای شمالی و ویرجینیا که در آن 6 تا 8 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در دو روز گذشته.

پس از سد سقوط در میشیگان باعث جاری شدن سیل شدید یک سد در رونوک ویرجینیا است که در معرض خطر سقوط است. بهار دره سد پتانسیل سقوط مجبور است حداقل 13 خانه را تخلیه کردند و با مقامات رفتن درب به درب به درخواست مردم به ترک خانه های خود.

این رودخانه Roanoke است هوا به تاج پنج شنبه در مورد 16.6 پا است که 10 فوت بالاتر از سیل مرحله.

در واقع بیش از یک دوجین متحده از دریاچه های بزرگ به کارولینای شمالی تحت سیل و سیل هشدار و ساعت پنج شنبه.

طوفان سیستم در کارولینای شمالی است که به سختی در حال حرکت باعث بیشتر باران پاییز در این منطقه است.

سنگین ترین بارش باران خواهد بود از ویرجینیا به کارولینای شمالی که در آن یکی دیگر از 4 اینچ از بارش باران می تواند سقوط. سیل و جاری شدن سیل انتظار می رود در این مناطق برای 48 ساعت آینده.

در ضمن یک طوفان مختلف سیستم آوردن آب و هوایی شدید به دشت.

شدید آب و هوا تهدید شیفت به کانزاس اوکلاهما و تگزاس روز شنبه که در آن دستخوش توفان و تگرگ های بزرگ خواهد بود که بزرگترین تهدید. تورنادو را نمی توان رد کرد در کانزاس غربی و اوکلاهما.

این Tittabawassee رودخانه در Midland, Michigan, کاکل بعد از ظهر چهارشنبه در 35 پا که پا بالاتر از رکورد قبلی. رودخانه همچنان به عقب رفتن.

چندین رودخانه های دیگر در غرب همچنان به دیدن عمده جاری شدن سیل, اما بسیاری از آنها شروع به آرامی به آرامی قطع. که باید همچنان به عنوان کم باران است و در پیش بینی برای منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>