پنج سال پس از سقوط یادبود لغو شد با توجه به کروناویروس

اولیه خدمات را شامل بستگان قربانیان. به جای شهرداران دو شهرداری با اهدای تاج گل در حالی که زنگ کلیسا در هالترن آم زه ” در صفحه اصلی برای بسیاری از قربانیان زنگ زد در 10:41 صبح

عزاداران برگزار شد غیر متعارف و خدمات در روز سه شنبه به مناسبت پنجمین سالگرد خلبان پرواز 9525 تصادف که منجر به کشته شدن 150 سرنشین در جنوب شرقی فرانسه.

اولیه که شد مجموعه شامل قربانیان و بستگان از آلمان و اسپانیا و دیگر کشورها برای لغو می شود با توجه به کوروناویروس. به جای شهرداران از دو فرانسوی شهرداری در Vernet, نزدیک به محل تصادف با اهدای تاج گل برگزار شد و یک دقیقه سکوت. در هالترن آم زه ” در آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع تمام کلیسا زنگ زد در 10:41 a. m. (9:41 صبح UTC) به مناسبت زمان دقیق آن رخ داده است, با توجه به پخش Deutschlandfunk.

هفتاد و دو آلمانی ها کشته شدند از جمله 16 دانش آموزان دبیرستانی و دو تن از استادان هلترن. پرواز بود در راه خود را از بارسلون اسپانیا به دوسلدورف, آلمان.

بیشتر بخوانید: سقوط پدر و مادر: “ما در حال ساخته شده به اثبات غم ما’

محققان مشخص شد که خلبان Andreas Lubitz عمدا باعث فاجعه است. او قبلا درمان شده برای گرایش به خودکشی و اعلام شده بود “نا مناسب به کار” توسط دکتر خود. آنها همچنین دریافتند که او تا به حال شده است به جستجو برای “راه های خودکشی” و “کابین خلبان درب و امنیت خود را به مفاد” در روز قبل از سقوط.

فاجعه فرستاده تکان سراسر اروپا و منجر به مقررات نیاز به دو خلبان در کابین خلبان در تمام زمانها.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>