پنج راه سرمایه گذاران می توانند پول نقد در coronavirus سهام رکود UBS می گوید

پس از هفته گذشته چشمگیر بازار سهام تار و مار سرمایه گذاران به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری.

برخی از پنج اصلی “مناطق فرصت” در حال ظهور بازار سهام, دیجیتالی متمرکز “در دراز مدت برندگان” و کف فروش بخش ایالات متحده و سهام UBS گفت.

وال استریت درگیری های هفته پس از بحران مالی 2008 و در هفته گذشته به عنوان ترس بیش از این گسترش جهانی coronavirus فرستاده سهام غلت. هر سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا رسیده اصلاح خاک – کاهش بیش از 10% از های اخیر اوج.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -6.21% کاهش 12.4% در حالی که S&P 500 SPX -6.04% کاهش 11.5 درصد و نزدک COMP -5.77% کاهش یافته است 10.5%. سهام تثبیت شده در روز دوشنبه به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان برداشته به امید کاهش نرخ بهره برای حمایت از اقتصاد جهانی است.

پس از یک هفته از ضرر و زیان سرمایه گذاران باید با بهره برداری از این پنج مناطق تحلیلگران UBS رهبری جهانی مدیر سرمایه گذاری رئیس علامت Haefele گفت: در یک توجه داشته باشید.

در حال ظهور در بازار سهام

در حال ظهور در بازار سهام باید عملکرد بهتری نسبت به توسعه بازار سهام در روزهای اخیر به تعداد روزانه موارد جدید در چین همچنان به سرعت در حالی که این ویروس گسترش در سراسر اروپا است. در حال ظهور در بازار سهام عملکرد بهتری نسبت به S&P 500 با 5.75% در هفته گذشته گفت: توجه داشته باشید. تحلیلگران UBS گفت: آنها اضافه وزن در کشورهای در حال ظهور بازار سهام و به ویژه چین اما محتاط تر در منطقه یورو است.

خرید و فروش سهام

“ما برجسته تعدادی از بخش هایی که ما فکر می کنیم در حال حاضر است فروش از جمله مصرف کننده ایالات متحده اختیاری [بخش] که در آن سهام در حال کاهش 11 ٪ در آخرین پنج معاملاتی روز با وجود مسکن قوی اطلاعات” Haefele گفت.

این UBS تیم نیز مورد علاقه ایالات متحده خدمات ارتباطی بخش که شامل دیزنی قطع -6.13% Netflix بکشد NFLX, -5.75% توییتر TWTR, -1.34% و, گوگل, پدر و مادر GOOG -5.21% که در آن گفت: به احتمال زیاد به بیشتر های دفاعی و همچنین پتانسیل “سود” به عنوان مردم صرف زمان بیشتری را در خانه با توجه به این ویروس گسترش یافته است.

آنها در اروپا نگاه به سهام است که می تواند به نفع از چین را تثبیت کرد COVID-19 موارد کاهش است.

خرید دراز مدت برندگان

شیوع ویروس را “شتاب” دراز مدت سکولار روند و تحلیلگران UBS گفت: آنها را دیدم صعودی قابل توجهی برای شرکت های متمرکز بر انتقال دیجیتال. “این COVID-19 شیوع داده است انگیزه های اضافی نسبت به کنترل از راه دور کار و تعامل با کسب و کار آنلاین مدل در چین افزایش یافته است به طور قابل توجهی در طول شیوع” گفتند. همچنین محور پیشرفت در فن آوری های ژنتیکی و درک ویروس گسترش یافته است.

آماده سازی نمونه کارها خود را برای مبارزه با ویروس

ضعیف متنوع اوراق بهادار را تحمل یک “bumpier سوار” در این هفته به آمده سوئیس سرمایه گذاری بانک تحلیلگران گفت. “این بحران نشان داده است اثربخشی برگزاری ترکیبی از سهام و اوراق قرضه و جایگزین در یک نمونه کارها با عملکرد قوی از اوراق قرضه کمک کوسن کاهش سهام” آنها گفت. طلا نیز توصیه شده توسط این تیم به عنوان یک نمونه کارها پرچین.

بهبود عملکرد و استفاده از نوسانات

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و به رکورد پایین 1.03% روز دوشنبه به عنوان بانک های مرکزی مطرح انتظارات از کاهش نرخ. “در برابر این سود کم افت سرمایه گذاران خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن استراتژی است که می تواند به افزایش است که عملکرد در اوراق بهادار مانند سهام پرداخت سود سهام و اوراق قرضه اروپایی در متقاطع منطقه بین درجه سرمایه گذاری و عملکرد بالا” که به گفته تحلیلگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>